Pavel Durov

فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست شما را از تنظیمات دستی بی نیاز می کند!

دسته : پوشیدنی‌ ها
فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست

بعد از رونمایی از اپل واچ 2 خبرهایی از تازه ترین نوآوری اپل در ساعت های هوشمند به گوش می رسد. خبرهایی که استفاده از اپل واچ را ساده تر کرده و هوشمندی این گجت ها را به خوبی اثبات می کند. از این پس با فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست از تنظیم دستی این ساعت ها بی نیاز می شوید.

چیزی که اپل واچ را از  سایر ساعت های هوشمند متمایز می کند قابلیت هایی است که شاید هیچ ذهن خلاقی پیش از ابداع اپل بدان نپرداخته است.

سهولت و راحتی کاربران در استفاده از گجت های اپل از مهم ترین اهداف این کمپانی بوده است که پیش از این در ثبت اختراع اپل برای ایرپاد های بی سیم شاهد آن بوده ایم.

با نوآوری اپل و فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست کاربر هیچ گاه احساس ناراحتی در استفاده از ساعت های اپل نخواهد داشت.

اپل واچ بر اساس سایز مچ دست شما شل یا تنگ تر می شود. اگر از کاربران اپل واچ هستید یا قصد دارید پوشیدنی های هوشمند اپل را خریداری کنید احتمالا با مطالعه جزئیات فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ برای خرید این محصول لحظه شماری خواهید کرد.

نوآوری اپل و قابلیت فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست

Apple Watch that can automatically tighten itself around your wrist

 با استفاده از بندهای هوشمند اپل واچ وجود گجت های اپل را روی دست خود احساس نمی کنید و در هر بار باز وبسته کردن از درگیر شدن برای شل کردن یا سفت کردن ساعت روی مچ دست بی نیاز می شوید.

این اختراع که با عنوان ” تنظیم خودکار وسایل الکترونیکی پوشیدنی” ثبت شده است محدودیت های بند های قدیمی را برطرف می کند.

مزیت های فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست

بند های قدیمی ساعت ممکن است گاهی شل شوند و روی مچ دست بلغزند. گاهی نیز ممکن است سفت بودن بیش از حد آن ها دست را آزار دهد.

در برخی موارد هم احتمال دارد حین کار کردن با بخشی از لباس یا موهای فرد درگیر و سبب ناراحتی وی شود. در هر صورت شل بودن یا تنگ بودن زیاد از حد بند ساعت، آزار دهنده است. اپل این مشکل را با فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست و به وسیله یک کشنده هوشمند برطرف کرده است.

شیوه عملکرد اپل واچ برای تنظیم ساعت دور مچ

“کشنده” سنسوری برای آرامش و راحتی بیش تر شما حین استفاده از اپل واچ است. در این سیستم ساعت را روی دست خود قرار می دهید و کشنده شروع به تنگ شدن بند ها می کند. این کار تا زمان  فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست ادامه می یابد.

در صورتی که کاربر از سایز بند احساس نارضایتی کند با لمس صفحه اپل واچ و حرکت اسلایدی روی اسکرین می تواند ساعت را گشاد تر کند.

مکانیسم تنگ شدن ساعت

در تنگ شدن ساعت، اپل از راه های زیادی سخن گفته است. در یکی از راه ها سیم های باریکی به شکل مار داخل دستگاه نفوذ می کنند و وقتی که کاربر احساس ناراحتی کند منقبض می شوند.

فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست

در متد دیگر که از اسرار موفقیت اپل در این طرح به شما می رود از یک کیسه استفاده می شود. این کیسه از مایع یا گاز پر خواهد شد. زمانی که کاربر قصد تنگ تر کردن ساعت را داشته باشد مقادیر هوا یا مایعات موجود توسط کیسه جمع آوری می شود.

شیوه های تنظیم خودکار اپل واچ دور مچ دست

برای تنظیم خودکار دستگاه بعد از یک بار استفاده و مشاهده سایز دلخواه می توانید دستگاه را برای همان اندازه تنظیم کنید. از این پس زمانی که می خواهید اپل واچ را مجددا روی مچ دست خود قرار دهید سایزی پیش فرض برای اپل واچ وجود خواهد داشت.

قابلیت های دیگر

به جز فیکس شدن خودکار اپل واچ این ساعت از متدهای دیگری نیز برای تنظیم شدن بهره می گیرد. اپل واچ هوشمندانه عمل می کند و ضربه های شما در حکم یک اعلان می باشند.

زمانی که ضربه های محکمی مشابه با در زدن به صفحه وارد کنید اپل واچ می داند که باید بند ساعت را شل کند. در صورتی که ضربه های شما آرام تر باشد روند شل شدن بند ساعت ملایم تر صورت می گیرد.

فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست

ایمنی بیشتر با فیکس شدن خودکار اپل واچ

هما طور که می دانید بعد از وارد شدن به وب سایت پیغامی مربوط به ورود شما به سایت ارسال می شود که می توانید روی اپل واچ خود مشاهده کنید.

با تکنولوژی فیکس شدن خودکار اپل واچ دور مچ دست از این پس می توانید با شل شدن و سفت شدن بند ساعت متوجه ورود و خروج ها شوید.

برای این که مجوز ورود به سایت را دهید می توانید از الگوهای لمسی استفاده کنید. به عنوان مثال با 5 بار فشردن مچ دست خود مجوز ورود صادر می شود.

شما چه فکر می کنید ؟

ایا استفاده از ساعت هایی با تنظیم خودکار دور دست را نسبت به ساعت های متداول ترجیح می دهید؟ دیدگاه شما درباره آخرین ابداع اپل در ساعت های هوشمند چیست ؟

source: businessinsider

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu