faceapp

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا کلمات را به زبان اشاره تبدیل می کند!

دسته : اپلیکیشن

فرد ناشنوایی وارد یک مغازه می شود و این تازه آغاز ماجرا است، او می خواهد با زبان اشاره خواسته ی خود را بیان کند و صاحب خسته ی مغازه چیزی سر در نمی آورد. اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا طراحی شده است و می تواند کلمات را به زبان اشاره تبدیل کند!

استفاده از دست ها برای فهماندن منظور، کمک زیادی به افراد ناشنوا می کند اما افراد کمی این زبان اشاره را متوجه می شوند. اینجاست که این برنامه به کمک می آید.

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا طراحی شده و می تواند کلمات را به زبان اشاره تبدیل کند. آواتاری به نام Hugo زبان گفتاری را بر روی صفحه نمایش گوشی به زبان اشاره تبدیل می کند.

درحال حاضر اپلیکیشن اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا تنها قادر به ترجمه ی زبان پرتغالی به زبان لیبراس است که در برزیل استفاده می شود(به زبان اشاه در برزیل لیبراس گفته می شود).

برزیل خانه ی طراح این اپلیکیشن به تنهایی دارای 10 میلیون فرد ناشنوا است، یک میلیون نفر از این افراد اپلیکیشن Hand Talk را دانلود کرده اند!

کاربران ناشنوا گوشی خود را در برابر افراد دیگر می گیرند، بر روی صفحه نمایش نوشته شده است صحبت کنید تا ترجمه شود، به محض اینکه فرد صحبت کردن را شروع کند آواتار شروع به ترجمه با استفاده از زبان اشاره و حرکات دست خواهد کرد.

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا ماهیانه 6 میلیون ترجمه انجام می دهد!

تبدیل صدا به انیمیشن نیاز به برنامه های پیچیده ای دارد چون همه چیز باید دقیقا درست باشد، حرکات صورت آواتار هوگو در این اپلیکیشن باید معنای زبان اشاره را به خوبی منتقل کند.

تنوریو و تیمش با استفاده از هزاران جمله به صورت ماهیانه و مطابقت آنها با انیمیشن های سه بعدی زبان اشاره این اپلیکیشن را پشتیبانی می کنند. این بهینه سازی ها در قالب آپدیت های جدید در عملکرد هر چه بهتر آواتار کمک زیادی خواهند کرد.

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا

تنورویو قصد دارد نسخه های مختلفی از این آواتار را برای جنسیت های مختلف یا نژادهای مختلف طراحی کند تا میزان دسترسی به مترجم های مجازی متنوع  به راحتی در جیب افراد فراهم شود.

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا تاکنون 1 میلیون بار دانلود شده است و امکان استفاده از آن هم به صورت صوتی و هم با تایپ کردن کلمات وجود خواهد داشت.

نظر شما در مورد اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا و تاثیر آن بر زندگی این افراد چیست؟

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا

اپلیکیشن Hand Talk برای افراد ناشنوا

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه می توانید ویدئوی این اپلیکیشن جالب را از لینک زیر مشاهده کنید.

Source: technologyreview

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu