Batlle Bay

ربات چت LoveBot به راحتی به طرف مقابل شما خواهد گفت چقدر دوستش دارید!!

دسته : اخبار

ابراز عشق یکی از دشوارترین و مهم ترین کارهایی است که هر انسانی باید به خوبی از عهده انجام آن بر بیاید. هیچ راه دقیق و مشخصی برای اینکه به دیگران بگویید چقدر دوستشان دارید و چقدر برایتان مهم هستند وجود ندارد. آیا ربات چت LoveBot می تواند این کار را انجام دهد؟

ابراز عشق در هر شرایطی می تواند کاملا متفاوت باشد. ممکن است ابراز عشق شما توسط افراد مختلف به گونه ای متفاوت تعبیر شود، پیام ها تفسیر نادرست شوند و یا زوجین برداشت های متفاوتی از عشق داشته باشند.

برقراری ارتباط با طرف مقابل نیاز به زمان و تلاش کافی دارد. اما چگونه می توان مشکل پیچیده ی ابراز احساسات انسانی از جمله عشق را حل کرد؟

یکی از مهندسان مایکروسافت به نام گورو رانگاناتان سعی کرده است با استفاده از تکنولوژی قدمی در حل این مشکل بردارد.

ربات چت LoveBot

رانگاناتان ربات چت جدیدی به نام LoveBot را رونمایی کرده است که به راحتی به طرف مقابل شما خواهد چقدر دوستش دارید و انجام این وظیفه ی دشوار را برای شما آسان خواهد کرد.

رانگاناتان ربات چت LoveBot را با این ایده طراحی کرده است که ربات چت پیام را به نمایندگی از کاربر بفرستد و نیازی به تلاش خود کاربر نباشد.

علاوه بر این رانگاناتان اضافه می کند که : همسر من همیشه از اینکه من به اندازه ی کافی ابراز احساسات نمی کنم و به اندازه ی کافی به او نمی گویم دوستت دارم شکایت دارد.

اما وظیفه ی ربات چت این است که که برای مخاطب خاص شما پیام هایی با این مضمون می فرست که چقدر دوستش دارید و چقدر برایتان مهم است، یا اینکه امروز چطور بود. نگران نباشید اگر رابطه ی چندان جدی را شروع نکرده اید هم، ربات چت LoveBot پیام های معمولی و انگیزشی خواهد فرستاد.ربات چت LoveBot

بهتر است همسر رانگاناتان این موضوع را قبل از هر کس دیگری برای او توضیح دهد که ربات چت هیچ ارزشی نخواهد داشت، خودکارسازی فرستادن پیام های عشقی کاملا برعکس عمل خواهد کرد.

بهترین جنبه ی فرستادن پیام های عاشقانه در طول روز برای کسی که دوستش دارید این است که به آنها نشان دهید چه احساسی در موردشان دارید و برایتان مهم هستند.

فرستادن پیام های عاشقانه توسط یک چت بوت بیشتر نوعی توهین تلقی خواهد شد. متاسفانه ابراز عشق قرص و دارو نیست که سر ساعت مشخصی مصرف شود و اصلا قابل برنامه ریزی نخواهد بود.

تکنولوژی ممکن است بسیاری از مشکلات را حل کند اما حتی با تکنولوژی نمی توانید به همسرتان ثابت کنید چقدر دوستش دارید این وظیفه ی خود شماست!

Source: gizmodo

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu