faceapp

انفجار گوشی شیائومی MI 4c آن هم در جیب مرد بیچاره! علت این انفجارها چیست؟

دسته : اخبار

به نظر می رسد اواخر تابستان امسال اصلا روزهای خوبی برای دنیای اسمارتفون ها نبود. جنجال انفجارهای پی در پی نوت 7 همچنان ادامه دارد و آخرین اخبار انفجار گوشی نوت 7 و سوختگی پسر 6 ساله ای در بروکلین را گزارش کرده اند که به هنگام بازی با نوت 7 ناگهان با شعله ور شدن گوشی در دستانش دچار سوختگی شدید می شود.

بعد از انتشار گزارش فراخوان سامسونگ برای جمع آوری گوشی های نوت 7 در روزهای اخیر و حتی اعلام این موضوع که گوشی های نوت 7 که بازگردانده نشوند غیر فعال خواهند شد به نظر می رسد این روزهای انفجاری همچنان ادامه خواهد داشت، تحلیل گران از سقوط ارزش سهام سامسونگ و از دست دادن سود 4.5 میلیارد دلاری این کمپانی خبر می دهند.

علت انفجار گوشی چیست؟

به نظر می رسد موضوع انفجار گوشی فقط به سامسونگ محدود نشده است در اخبار امروز خبر از انفجار یک گوشی شیائومی MI 4c  در جیب پشتی صاحب آن منتشر شده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید که توسط دوربین های امنیتی گرفته شده است، مرد متوجه می شود از شلوارش دود خارج می شود و خانمی که پشت سر اوست برای خاموش کردن شعله های آتش تلاش می کند.

شیائومی فعلا سکوت کرده است اما طبق گزارشات این انفجار آنقدر شدید بوده است که مرد بیچاره را از ناحیه ی پشت دچار سوختگی درجه ی 3 کرده است! تصاویر آسیب های وارد شده منتشر شده اند. جالب است در این مورد که گوشی در داخل جیب در حال شارژ شدن نبوده است چرا این اتفاق رخ داده است؟

انفجار گوشی

اینگونه حدس می شود که صاحب گوشی بر روی آن نشسته است و به همین دلیل باتری آسیب دیده است. با افزایش آمار مربوط به انفجار گزارش ها زنگ خطرها به صدا در آمده اند.

به نظر می رسد همه ی ما در حالیکه که یک بمب در جیب خود حمل می کنیم به این طرف و آن طرف می رویم و همه به جمع بمب گذارهای انتحاری پیوسته ایم!

نظر شما در مورد انفجارهای پی در پی گوشی ها در روزهای اخیر چیست؟ هجوم شرکت های مختلف برای ساخت اسمارتفون ها و شتاب آنها برای رونمایی هر چه زودتر گوشی های جدید به چه قیمتی تمام خواهد شد؟ آیا این اتفاقات باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان به این شرکت ها حتی معتبرترین آنها خواهد شد؟

Source: sammobile androidcentral phonearena ubergizmo

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu