انفجار گوشی شیائومی MI 4c آن هم در جیب مرد بیچاره! علت این انفجارها چیست؟

دسته : اخبار

به نظر می رسد اواخر تابستان امسال اصلا روزهای خوبی برای دنیای اسمارتفون ها نبود. جنجال انفجارهای پی در پی نوت 7 همچنان ادامه دارد و آخرین اخبار انفجار گوشی نوت 7 و سوختگی پسر 6 ساله ای در بروکلین را گزارش کرده اند که به هنگام بازی با نوت 7 ناگهان با شعله ور شدن گوشی در دستانش دچار سوختگی شدید می شود.

بعد از انتشار گزارش فراخوان سامسونگ برای جمع آوری گوشی های نوت 7 در روزهای اخیر و حتی اعلام این موضوع که گوشی های نوت 7 که بازگردانده نشوند غیر فعال خواهند شد به نظر می رسد این روزهای انفجاری همچنان ادامه خواهد داشت، تحلیل گران از سقوط ارزش سهام سامسونگ و از دست دادن سود 4.5 میلیارد دلاری این کمپانی خبر می دهند.

علت انفجار گوشی چیست؟

به نظر می رسد موضوع انفجار گوشی فقط به سامسونگ محدود نشده است در اخبار امروز خبر از انفجار یک گوشی شیائومی MI 4c  در جیب پشتی صاحب آن منتشر شده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید که توسط دوربین های امنیتی گرفته شده است، مرد متوجه می شود از شلوارش دود خارج می شود و خانمی که پشت سر اوست برای خاموش کردن شعله های آتش تلاش می کند.

شیائومی فعلا سکوت کرده است اما طبق گزارشات این انفجار آنقدر شدید بوده است که مرد بیچاره را از ناحیه ی پشت دچار سوختگی درجه ی 3 کرده است! تصاویر آسیب های وارد شده منتشر شده اند. جالب است در این مورد که گوشی در داخل جیب در حال شارژ شدن نبوده است چرا این اتفاق رخ داده است؟

انفجار گوشی

اینگونه حدس می شود که صاحب گوشی بر روی آن نشسته است و به همین دلیل باتری آسیب دیده است. با افزایش آمار مربوط به انفجار گزارش ها زنگ خطرها به صدا در آمده اند.

به نظر می رسد همه ی ما در حالیکه که یک بمب در جیب خود حمل می کنیم به این طرف و آن طرف می رویم و همه به جمع بمب گذارهای انتحاری پیوسته ایم!

نظر شما در مورد انفجارهای پی در پی گوشی ها در روزهای اخیر چیست؟ هجوم شرکت های مختلف برای ساخت اسمارتفون ها و شتاب آنها برای رونمایی هر چه زودتر گوشی های جدید به چه قیمتی تمام خواهد شد؟ آیا این اتفاقات باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان به این شرکت ها حتی معتبرترین آنها خواهد شد؟

Source: sammobile androidcentral phonearena ubergizmo

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =

Mobile Sliding Menu