faceapp

صف های خرید آیفون 7 دوباره نمایان شدند، هنوز پنج روز به فروش آیفون 7 باقی مانده است!

دسته : اخبار

عصر طرفداران تیفوسی اپل هنوز هم به پایان نرسیده است، صف های خرید آیفون 7 نمایان شدند. خبرهای بسیاری در این مورد منتشر شد که آیفون 6 هم مشابه آیفون 7 خواهد بود اما وفاداران برند اپل چادرهای خود را در محل فروش آیفون 7 برافراشته اند تا جزو اولین کسانی باشند که آیفون 7 جت بلک را لمس می کنند امیدواریم این هیجان زیاد آنها منجر به سکته ی مغزی نشود.

در یکی از پیام های توییتر منتشر شده در روز سه شنبه تصاویری قرار داده شده است که در آن افرادی را می بینید که صندلی و چادرهای خود را به صورتی کاملا مرتب در جلوی اپل استور Fifth Avenue چیده اند و بی صبرانه منتظر دیدار معشوق سیاه پیکرِ بدون جک هدفون خود هستند.

به گفته ی ژانگ یکی از نویسندگان بلومبرگ افرادی نیز برای آنکه جایشان در صف نگه داشته شود فردی را با حقوق 3000 دلار استخدام کرده اند. آیفون 7 تا روز جمعه رخ نشان نخواهد داد.

در کشورهای مختلف از جمله آلمان نیز این صف های خرید آیفون 7 شکل گرفته اند و حتی گزارش شده است شخصی از 25 اوت حتی قبل از رونمایی آیفون 7 در روبروی فروشگاه صندلی گذاشته است و منتظر آغاز فروش است.

صف های خرید آیفون 7

در نیوزیلند نیز برای کسانی که قصد دارند جزو 100 نفر اول خرید آیفون 7 باشند ربات هایی قرار داده شده است که کار دشوار انتظار کشیدن را انجام خواهند داد. انتظار کشیدنی بسیار مرتب و به سبک آیندگان!

همیشه اولین نفری که بتواند آیفون 7 را بخرد می تواند نمایشی باشکوه در مقابل دوربین ها و خریداران نابکار دیگر داشته باشد و خستگی این چند روز انتظار را از تن بیرون کند.

صف های خرید آیفون 7 همچنان شلوغ تر می شوند!

هنوز پنج روز تا آغاز فروش آیفون 7 باقی مانده است اما صف های خرید آیفون 7 از مدت ها قبل شکل گرفته اند. فکر می کنید پرداخت هفته ای 3000 دلار برای آنکه جای شما در صف فروش آیفون 7 نگه داشته شود چه دلیل منطقی خواهد داشت؟

این ویدئو را حتما ببینید:

Source: cnet

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu