صف های خرید آیفون 7 دوباره نمایان شدند، هنوز پنج روز به فروش آیفون 7 باقی مانده است!

دسته : اخبار

عصر طرفداران تیفوسی اپل هنوز هم به پایان نرسیده است، صف های خرید آیفون 7 نمایان شدند. خبرهای بسیاری در این مورد منتشر شد که آیفون 6 هم مشابه آیفون 7 خواهد بود اما وفاداران برند اپل چادرهای خود را در محل فروش آیفون 7 برافراشته اند تا جزو اولین کسانی باشند که آیفون 7 جت بلک را لمس می کنند امیدواریم این هیجان زیاد آنها منجر به سکته ی مغزی نشود.

در یکی از پیام های توییتر منتشر شده در روز سه شنبه تصاویری قرار داده شده است که در آن افرادی را می بینید که صندلی و چادرهای خود را به صورتی کاملا مرتب در جلوی اپل استور Fifth Avenue چیده اند و بی صبرانه منتظر دیدار معشوق سیاه پیکرِ بدون جک هدفون خود هستند.

به گفته ی ژانگ یکی از نویسندگان بلومبرگ افرادی نیز برای آنکه جایشان در صف نگه داشته شود فردی را با حقوق 3000 دلار استخدام کرده اند. آیفون 7 تا روز جمعه رخ نشان نخواهد داد.

در کشورهای مختلف از جمله آلمان نیز این صف های خرید آیفون 7 شکل گرفته اند و حتی گزارش شده است شخصی از 25 اوت حتی قبل از رونمایی آیفون 7 در روبروی فروشگاه صندلی گذاشته است و منتظر آغاز فروش است.

صف های خرید آیفون 7

در نیوزیلند نیز برای کسانی که قصد دارند جزو 100 نفر اول خرید آیفون 7 باشند ربات هایی قرار داده شده است که کار دشوار انتظار کشیدن را انجام خواهند داد. انتظار کشیدنی بسیار مرتب و به سبک آیندگان!

همیشه اولین نفری که بتواند آیفون 7 را بخرد می تواند نمایشی باشکوه در مقابل دوربین ها و خریداران نابکار دیگر داشته باشد و خستگی این چند روز انتظار را از تن بیرون کند.

صف های خرید آیفون 7 همچنان شلوغ تر می شوند!

هنوز پنج روز تا آغاز فروش آیفون 7 باقی مانده است اما صف های خرید آیفون 7 از مدت ها قبل شکل گرفته اند. فکر می کنید پرداخت هفته ای 3000 دلار برای آنکه جای شما در صف فروش آیفون 7 نگه داشته شود چه دلیل منطقی خواهد داشت؟

این ویدئو را حتما ببینید:

Source: cnet

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu