The best strategy games in 2016

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل ،‌حتی با از دست دادن 79 درصد از بازیکنان پرداخت کننده!

دسته : اخبار

طبق گزارشی که اخیرا توسط digital analytics منتشر شده است، پوکمون گو حتی بعد از ریزش سه چهارم از بازیکنانش از اواسط جولای همچنان پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل محسوب می شود.

بعد از اعلام این موضوع که پوکمون گو به زودی بر روی اپل واچ هم در دسترس قرار خواهد گرفت و همچنین با آغاز عرضه ی پوشیدنی های این بازی از هفته ی آینده، منابع اطلاعاتی تصمیم گرفتند نگاهی به خریدهای درون برنامه ای کاربران نینانتیک دو ماه بعد از انتشار پوکمون گو داشته باشند.

طبق داده های منتشر شده جمعیت پرداخت کننده برای پوکمون گو در آمریکا از زمان اوج گرفتن این بازی در 15 جولای تاکنون 79 درصد کاهش یافته اند.

داده ای جمع آوری شده توسط نشان می دهند که بازی واقعیت افزوده ی نینانتیک مرحله ی جدیدی را در دنیای بازی های موبایل و خریدهای درون برنامه ای باز کرده است.

پوکمون گو موفق ترین بازی در طول دو هفته ی نخست خود بود. از آن زمان پرداخت های درون بازی به وضعیت قبل از انتشار این بازی بازگشته است.

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

عی رغم کاهش مشتریان پرداخت کننده، بازی پوکمون گو سودی در حدودی 28 درصد فقط از خریدهای درون برنامه ای در همه ی پلتفرم های موبایل و در اواخر آگوست نصیب خود کرده است.

موفقیت پوکمون گو دارای تاثیرات جانبی نیز بوده است. تحلیل گران بر این باور هستند که محبوبیت بازی های موبایل سبب افزایش فروش 3DS و همه ی عناوین مشابه پوکمون گو شد.

به گزارش Slice اسباب بازی ها و بازی های مرتبط با پوکمون گو تا 233 درصد افزایش در فروش را تجربه کردند. فروش فروشگاه های پوشاک در ماه آگوست حتی نسبت به هالووین سال قبل نیز بیشتر شد چرا که فروش لباس هایی با برند پوکمون گو افزایش بی سابقه ای داشت.

نینانتیک در حال کار بر روی شیوه های است که کاربران را به سمت غول های جیبی بازگرداند. سیستم Buddy در  آینده به شما این امکان را خواهد داد که یک پوکمون انتخاب کنید و با کمک آن به کسب پاداش های بیشتر بپردازید!

Source: gamenewshq

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu