پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل ،‌حتی با از دست دادن 79 درصد از بازیکنان پرداخت کننده!

دسته : اخبار

طبق گزارشی که اخیرا توسط digital analytics منتشر شده است، پوکمون گو حتی بعد از ریزش سه چهارم از بازیکنانش از اواسط جولای همچنان پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل محسوب می شود.

بعد از اعلام این موضوع که پوکمون گو به زودی بر روی اپل واچ هم در دسترس قرار خواهد گرفت و همچنین با آغاز عرضه ی پوشیدنی های این بازی از هفته ی آینده، منابع اطلاعاتی تصمیم گرفتند نگاهی به خریدهای درون برنامه ای کاربران نینانتیک دو ماه بعد از انتشار پوکمون گو داشته باشند.

طبق داده های منتشر شده جمعیت پرداخت کننده برای پوکمون گو در آمریکا از زمان اوج گرفتن این بازی در 15 جولای تاکنون 79 درصد کاهش یافته اند.

داده ای جمع آوری شده توسط نشان می دهند که بازی واقعیت افزوده ی نینانتیک مرحله ی جدیدی را در دنیای بازی های موبایل و خریدهای درون برنامه ای باز کرده است.

پوکمون گو موفق ترین بازی در طول دو هفته ی نخست خود بود. از آن زمان پرداخت های درون بازی به وضعیت قبل از انتشار این بازی بازگشته است.

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

عی رغم کاهش مشتریان پرداخت کننده، بازی پوکمون گو سودی در حدودی 28 درصد فقط از خریدهای درون برنامه ای در همه ی پلتفرم های موبایل و در اواخر آگوست نصیب خود کرده است.

موفقیت پوکمون گو دارای تاثیرات جانبی نیز بوده است. تحلیل گران بر این باور هستند که محبوبیت بازی های موبایل سبب افزایش فروش 3DS و همه ی عناوین مشابه پوکمون گو شد.

به گزارش Slice اسباب بازی ها و بازی های مرتبط با پوکمون گو تا 233 درصد افزایش در فروش را تجربه کردند. فروش فروشگاه های پوشاک در ماه آگوست حتی نسبت به هالووین سال قبل نیز بیشتر شد چرا که فروش لباس هایی با برند پوکمون گو افزایش بی سابقه ای داشت.

نینانتیک در حال کار بر روی شیوه های است که کاربران را به سمت غول های جیبی بازگرداند. سیستم Buddy در  آینده به شما این امکان را خواهد داد که یک پوکمون انتخاب کنید و با کمک آن به کسب پاداش های بیشتر بپردازید!

Source: gamenewshq

از دست ندهید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا – با این نکات هیچ وقت بیکار نمانید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا! برنامه نویسان موبایل در صدر! اصلا عجیب نیست! در دنیایی که متعلق به تکنولوژی

ادامه مطلب...
مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu