Pavel Durov

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل ،‌حتی با از دست دادن 79 درصد از بازیکنان پرداخت کننده!

دسته : اخبار

طبق گزارشی که اخیرا توسط digital analytics منتشر شده است، پوکمون گو حتی بعد از ریزش سه چهارم از بازیکنانش از اواسط جولای همچنان پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل محسوب می شود.

بعد از اعلام این موضوع که پوکمون گو به زودی بر روی اپل واچ هم در دسترس قرار خواهد گرفت و همچنین با آغاز عرضه ی پوشیدنی های این بازی از هفته ی آینده، منابع اطلاعاتی تصمیم گرفتند نگاهی به خریدهای درون برنامه ای کاربران نینانتیک دو ماه بعد از انتشار پوکمون گو داشته باشند.

طبق داده های منتشر شده جمعیت پرداخت کننده برای پوکمون گو در آمریکا از زمان اوج گرفتن این بازی در 15 جولای تاکنون 79 درصد کاهش یافته اند.

داده ای جمع آوری شده توسط نشان می دهند که بازی واقعیت افزوده ی نینانتیک مرحله ی جدیدی را در دنیای بازی های موبایل و خریدهای درون برنامه ای باز کرده است.

پوکمون گو موفق ترین بازی در طول دو هفته ی نخست خود بود. از آن زمان پرداخت های درون بازی به وضعیت قبل از انتشار این بازی بازگشته است.

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

پوکمون گو موفق ترین بازی موبایل

عی رغم کاهش مشتریان پرداخت کننده، بازی پوکمون گو سودی در حدودی 28 درصد فقط از خریدهای درون برنامه ای در همه ی پلتفرم های موبایل و در اواخر آگوست نصیب خود کرده است.

موفقیت پوکمون گو دارای تاثیرات جانبی نیز بوده است. تحلیل گران بر این باور هستند که محبوبیت بازی های موبایل سبب افزایش فروش 3DS و همه ی عناوین مشابه پوکمون گو شد.

به گزارش Slice اسباب بازی ها و بازی های مرتبط با پوکمون گو تا 233 درصد افزایش در فروش را تجربه کردند. فروش فروشگاه های پوشاک در ماه آگوست حتی نسبت به هالووین سال قبل نیز بیشتر شد چرا که فروش لباس هایی با برند پوکمون گو افزایش بی سابقه ای داشت.

نینانتیک در حال کار بر روی شیوه های است که کاربران را به سمت غول های جیبی بازگرداند. سیستم Buddy در  آینده به شما این امکان را خواهد داد که یک پوکمون انتخاب کنید و با کمک آن به کسب پاداش های بیشتر بپردازید!

Source: gamenewshq

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu