آپدیت جدید جیمیل با تغییر قالب ایمیل ها و افزوده شدن گزینه های شخصی سازی

دسته : اپلیکیشن

علاوه بر مایکروسافت که در حال آپدیت کردن بیشتر اپلیکیشن های خود است گوگل نیز آپدیت جدید جیمیل محبوب ترین اپلیکیشن ایمیل برای دسکتاپ و موبایل را ارائه داده است.

آپدیت جدید جیمیل با تغییر قالب ایمیل ها

آپدیت جدید جیمیل با ارتقاهای زیادی همراه است. تغییر در فرمت کردن مشخص ترین تغییر این آپدیت، تغییرات ایجاد شده در قالب است که به راحتی همه ی فرمت های ایمیل را در اپلیکیشن نیزمشاهده خواهید خواهید کرد.

قبلا فرمت های خاصی از ایمیل ها فقط قابل مشاهده بر روی دسکتاپ بودند که با آپدیت جدید این محدودیت از بین رفته است.

آپدیت جدید جیمیل

خبر خوب اینکه آخرین نسخه ی جیمیل از طرح های بیشتری پشتیبانی خواهد کرد، بنابراین محتوای ایمیل ها با هر صفحه نمایشی و با هر سایزی مطابقت پیدا خواهد کرد.

گوگل اضافه کرده است که متن، لینک ها و دکمه ها نیز برای راحت تر کردن تجربه ی دیدن بزرگتر خواهند شد و ضربه زدن بر روی آنها بر روی صفحه نمایش های کوچک تری مثل گوشی ها راحت تر خواهد شد.

اما آنهایی که ایمیل های خود را بر روی دسکتاپ می خوانند نیز متوجه تغییرات جدید خواهند شد چرا که ایمیل های طراحی شده برای موبایل با صفحه نمایش های بزرگتر نیز مطابقت خواهند یافت.

برای آنهایی که طراح ایمیل هستند ویژگی های جدید اضافه شده به نسخه ی دسکتاپ و موبایل جیمیل قابلیت های بسیار متفاوتی ایجاد خواهد کرد.

گوگل اعلام کرد که کاربران خواهند توانست با استفاده از رسانه ی CSS در جیمیل مطمئن شوند قالب ایمیل به همان نحوی که تمایل دارند نمایش داده می شود، فرقی نمی کند بر روی گوشی باشد یا بر روی دسکتاپ یا در حالت چشم انداز.

آپدیت جدید جیمیل و افزوده شدن گزینه های شخصی سازی

علاوه بر این گوگل چند گزینه ی شخصی سازی نیز به آپدیت جدید جیمیل اضافه کرده است، می توانید سبک نوشتن را با داشتن توانای تغییر پهنا، چرخش و یا رزولوشن تغییر دهید. این کار باعث طراحی ایمیل هایی خواهد شد که با هر دیوایسی مطابقت خواهند داشت.

آپدیت جدید جیمیل

آپدیت جدید جیمیل در دو هفته ی آینده در دسترس خواهد بود اما تا آخر این ماه همه قادر به استفاده از این ویژگی های جدید خواهند بود.

Source: phonearena

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu