crash club

با اپلیکیشن Houzz به شیوه ای مدرن وسایل مطابق با سبک خانه خود را بیابید

دسته : اپلیکیشن

چیزی را می خرید که دوست دارید، شاید بسیار زیبا باشد اما به ندرت پیش می آید با تمام وسایل خانه هماهنگ باشد. اپلیکیشن Houzz با استفاده از مطابقت دادن بصری وسایل با دکوراسیون خانه ادعا می کند امکان کشف و خرید وسایل جدید خانه را به شیوه ای مدرن فراهم کرده است.

این ابزار جالب که هم برای دسکتاپ و هم برای اندروید و iOS در دسترس است. با استفاده از تکنولوژی یادگیری عمیق، قادر به آنالیز کردن تصویر بیش از 11 میلیون خانه در اپلیکیشن Houzz است.

6 میلیون محصول در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت تا با مطابقت دادن آنها با وسایل خانه ی خود بهترین آنها خرید کند، همچنین با بازدید از تصاویر مختلف ایده بگیرد و توصیه های لازم را نیز دریافت کند.

کاربران به خاطر اینکه در تلاش برای ارتقای خانه ی خود هستند از اپلیکیشن Houzz استفاده می کنند تابتوانند با مطابقت دادن بصری و دیدن عکس ها بر روی محصولی که به نظرشان مناسب است ضربه بزنند و آن را خریداری کنند.

استفاده از ویژگی View in My Room در اپلیکیشن Houzz

هر وسیله با استفاده از ویژگی View in My Room در فضای خانه امتحان می شود تا امکان مطابقت دادن بیشتر فراهم شود کاری که در شرایط واقعی امکان پذیر نیست.

به گزارش کمپانی سازنده ی اپلیکیشن Houzz در حدود 50 درصد کاربران از این ویژگی برای مشاهده ی اسباب خانه پیش از خرید آنها استفاده می کنند.

بیش از 15000 فروشنده در این بازار دیجیتال اجناس خود را ارائه کرده اند. اگر به دنبال تغییر دکوراسیون هستید بد نیست به این بازار دیجیتال با 6 میلیون جنس نگاهی بیندازید و وسایلی که مطابق با سبک خانه ی شما هستند را خریداری کنید.

ویژگی متفاوت مطابقت دادن فیزیکی مطمئنا شما را هیجان زده خواهد کرد می توانید اپلیکیشن Houzz را برای اندروید و iOS از لینک های زیر دانلود کنید.

app-store-24595

بهترین اپلیکیشن های iOS و اندروید

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu