Batlle Bay

نسل جدید کلاینت های موبایل برای مدیریت دسکتاپ روی گوشی در راه است

دسته : اخبار
نسل جدید کلاینت های موبایل

Thinspace Technology، گروهی قابل اعتماد و شناخته شده در زمینه تولید نرم افزار، مجازی سازی و پردازش ابری نسل جدید کلاینت های موبایل را معرفی کرده است.

تعداد گوشی های موجود در کره زمین 8.2 میلیارد تخمین زده شد که این میزان 1 میلیارد از جمعیت کل جهان بیشتر است. به نظر شما این تفاوت چه چیزی را نشان می دهد؟ روز به روز به کاربران موبایل در سطح زمین افزوده می شود و طبق این آمار امروزه هر کاربر به یک موبایل بسنده نمی کند!

موبایل جای دسکتاپ و نرم افزار های آن را نیز گرفته است و جدیدا کاربران به دنبال دسترسی هر چه سریع تر و راحت تر به دستگاه هایی هستند که تا چندی پیش برای استفاده از آن ها محدود به زمان و مکان بودند.

نسل جدید کلاینت های موبایل توسعه برنامه ها و عملیات های دسکتاپ را روی گوشی های هوشمند امکان پذیر خواهند کرد.

شاید بپرسید کلاینت چیست؟

کلاینت، به کامپیوتری گفته می شود که تقاضایی را از یک سرور دارد. یک سرور می تواند در آن واحد، به چندین کلاینت خدمات رسانی نماید.

به این ترتیب تکنولوژی موبایل یا وسایل متحرک از نگاهی متفاوت به کامپیوتر و ابزارهای ثابت نیز راه پیدا می کنند.

اگر شما نیز از کاربران دسکتاپ هستید و با کامپیوتر به صورت دائمی سروکار دارید بد نیست با مزایا و قابلیت های آینده نسل جدید کلاینت های موبایل آشنا شوید. مطلب امروز هات اپ نیوز را دنبال کنید.

معرفی نسل جدید کلاینت های موبایل

The new generation of mobile client

هرجایی را نگاه کنید ردی از موبایل را مشاهده می کنید. استفاده موبایل پشت فرمان و حین رانندگی تا زمان خواب و استراحت!

بنابراین عجیب نیست که کمپانی های مختلف تا این حد روی کاربران موبایل و تسهیل دسترسی آن ها به تمام برنامه های جانبی از طریق چارچوب های گوشی های هوشمند تمرکز داشته باشند.

نسل جدید کلاینت های موبایل نسلی جهانی برای تمام کاربران موبایل و در واقع کل انسان های کره زمین است!

آشنایی با کمپانی Thinspace Technology

Thinspace Technology شرکتی پیشرو در ارائه فناوری های مجازی سازی و رایانش ابری در مقیاس های بزرگ و به صرفه برای شرکت های خصوصی و دولتی می باشد.

شرکتی که هدف آن ارائه راه حل های ساده، منعطف و پویا است و شعار آن برطرف کردن مشکلات و رسیدگی به امور مشتریان به بهترین و کارآمدترین شکل است.

اهداف کمپانی

عملکرد آینده کسب وکار های مختلف از مهم ترین و کلیدی ترین اهداف این کمپانی می باشد. استراتژی های و اهداف این کمپانی با این رویکرد و بدون توجه به درآمد ها و نتایج مالی پروژه ها آن را از سایر شرکت ها مشابه متمایز می کند.

در معرفی نامه این شرکت آمده است :”اهداف و نتایج کارها کاملا نسبی است و به تغییرات تکنولوژیکی و اقتصادی بستگی دارد. عوامل رقابتی نیز خارج از کنترل است.”

به هر حال پروژه هایی که به این شرکت واگذار می شوند باید قبول کنند که شرکت ریسک پذیر است و عوامل دخیل در نتایج پروژه های مجازی سازی نظیر نسل جدید کلاینت های موبایل را تحت عنوان ریسک فاکتور به مشتریان اعلام می کند.

نسل جدید کلاینت های موبایل

قابلیت های نسل جدید کلاینت های موبایل

توسعه برنامه ها

امکان گسترش برنامه ها ، توسعه اپلیکیشن ها برای کسب وکار و نرم افزارهای دسکتاپ به سادگی با این کلاینت محقق می شود.

IT Managers بخش دیگری از این کلاینت است که ارائه و مدیریت محاسبات یا پردازش ابری را با قابلیت های بهبود یافته ساده تر می کند؛ نظیر  BYOD یا حمل وسایل شخصی در محیط کار برای استفاده تحت شبکه یک شرکت یا ارگان.

استفاده در هر زمان و هر مکان

این کلاینت استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن ها را در هر زمان و هر مکان ممکن می کند.

به عنوان مثال می توانید از نرم افزار آفیس که مخصوص دسکتاپ است و تا به حال تنها با استفاده از کامپیوتر خود می توانستید اسناد را ایجاد کنید روی موبایل خود بهره ببرید.

استفاده ایمن و مطمئن

نسل جدید کلاینت های موبایل به Microsoft RD و گیت وی یا دروازه های Microsoft RD متصل می شود و امکان استفاده ایمن از Microsoft Office، Healthcare و ERP را از طریق سرویس های کنترل از راه دور کامپیوتر فراهم می کند.

نسل جدید کلاینت های موبایل

کاربری ساده

سهولت استفاده مشتری یا کابری ساده از جمله اهدافی است که در پروژه نسل جدید کلاینت های موبایل دنبال می شود. دسترسی جهانی یا mobile first یا همراه اول قرار است به زودی با استفاده از این کلاینت ها ممکن شود و استفاده از خدمات کامپیوتر روی موبایل را تجربه کنید.

شما چه فکر می کنید ؟

شاید پیش از این تجربه استفاده از کلاینت هایی خاص برای مدیریت موبایل در کامپیوتر را داشته باشید. نظر شما درباره نسل جدید کلاینت هایی که دقیقا برعکس کلاینت های قبلی هستند چیست ؟

source: marketwatch

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu