محصولات اپل و بلک بری میوه های اپل و بلک بری واقعی را به فراموشی کشانده اند!

دسته : اخبار
محصولات اپل و بلک بری

قبل از این که تکنولوژی تا این حد پیشرفت داشته باشد کل کره زمین را طبیعتی بکر و دست نخورده تشکیل میداد. کم کم چرخه پیشرفت به حرکت درآمد و جلو و جلوتر رفت تا به عصری رسیدیم که تنوع برندها و وسایل دیجیتالی ما را سردرگم می کند؛ سردرگمی ناشی از برند ها و محصولات مختلفی نظیر محصولات اپل و بلک بری که نقل قول های زیادی پیرامون نام گذاری آن ها وجود دارد.

از نامگذاری لوگوی اپل بعد از بازدید ساده از مزرعه تا الهام نامگذاری محصولات بلک بری به دلیل ساختار فیزیکی این گوشی های قدرتمند!

پیرامون نامگذاری محصولات اپل و بلک بری با استفاده از میوه های سیب و شاتوت سیاه نظیر حرف i در محصولات اپل داستان های زیادی وجود دارد؛ اما آن چه که اهمیت دارد این است که این برند ها چنان محبوب شده اند و اهمیت یافته اند که گاهی میوه های واقعی اپل و بلک بری را فراموش می کنیم و تصور می کنیم که هر کجا این اسامی را می شنویم محصولات اپل و بلک بری وجود دارند!

مطلب امروز تحلیل جالبی مطابق با آمار و مصاحبه های صورت گرفته از سوی تیم هات اپ نیوز در ارتباط با این فراموشی جالب است! پس با ما همراه باشید.

به فراموشی سپردن میوه ها با شهرت یافتن محصولات اپل و بلک بری

Apple and BlackBerry made us forget what actual apples and blackberries are

آیا شما نیز میوه های اپل (سیب) و بلک بری (شاتوت سیاه)  را با برندهای معروف اپل و بلک بری اشتباه گرفته و میوه های واقعی را فراموش کرده اید؟ داستان جایگزینی نام محصولات اپل و بلک بری به جای میوه های واقعی در ذهن مردم جالب است:

اپل

این فراموشی از زمانی آغاز شد که فروشگاه اپل ویسکانسین برای اولین بار در کل جهان افتتاح شد. این فروشگاه در خلیج سبز و در فصل میوه دهی درختان سیب شروع به کار کرد و از آن پس به اپل استور مشهور شد.

همین موضوع سبب شد مردم در هر زمان که واژه اپل استور را مشاهده کنند برای برطرف کردن مشکلات وچالش های رو به رو جهت استفاده از آیفون های خود با اپل استور هایی که حتی میوه واقعی سیب را به فروش می رسانند تماس بگیرند!

یک مصاحبه جالب…

رایان به عنوان مدیر یکی از فروشگاه های محبوب آمریکایی در مصاحبه درباره این اتفاق جالب در شبکه WSAW TV گفته است:” روزانه چندین نفر با فروشگاه ما برای تعمیرات موبایل و سایر محصولات اپل تماس می گیرند و مجبور هستیم هر بار تکرار کنیم که این اپل همان میوه دوست داشتنی است؛ نه موبایل یا کامپیوتر!

فروشگاه های اپل استور که میوه های واقعی به فروش می رسانند تنها در فصل پاییز در خلیج سبز فعالیت دارند و با فرارسیدن ماه فوریه تعطیل می شوند!

محصولات اپل و بلک بری

ایده جدید اپل

طبق صحبت های مایک کراولی به عنوان مدیر فروش اپل، محصول جدیدی در اپل استور به نام Sweet Tango یا تانگو شیرین هم اکنون در دسترس است که طعم شیرین و ترش میوه سیب را در اپل استور برای مشتریان تداعی می کند.

بلک بری

اگر چه برخی تصور می کنند بلک بری چندان در بازار اسمارت فون ها نام آشنا نیست اما اوضاع بلک بری چندان هم وخیم نیست! شاید در بازار بلک بری به اندازه اپل این چالش وجود نداشته باشد؛ اما میوه بلک بری نیز مشابه با اپل به فراموشی سپرده شده است!

شما چه فکر می کنید ؟

آیا شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که با شنیدن اپل و بلک بری فورا به یاد محصولات اپل و بلک بری بیفتید؟! نظرات خود را پیرامون این چالش در آمریکا با ما در میان بگذارید.

source:thefrisky

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu