صدای عجیب آیفون 7 باعث شکایت بعضی از کاربران شده است، مشکل چیست؟

دسته : اخبار

همیشه مدل های جدید آیفون در چند روز اول راه اندازی با مشکلاتی روبرو می شوند، بیشتر این مشکلات جزئی بعد از چند روز به خودی خود رفع می شوند. اما بد نیست نگاهی به مشکلات جدید آیفون 7 بیندازیم. صدای عجیب آیفون 7 باعث شکایت بعضی از کاربران شده است، صدایی که شبیه خش خش یا هیس هیس است!

این کاربران گفته اند که آیفون 7 به هنگام انجام وظایف سنگین شروع به ایجاد کردن صدای خش خش می کند. ویدئوهای مربوط به این صدای عجیب آیفون 7 نیز در یوتیوب به اشتراک گذاشته شده انند. این صدا مشابه نویزهای یک اسپیکر ضعیف است!

انگرینگتون مسئول قبلی روابط عمومی اپل که هم اکنون به عنوان نویسنده در تک کرانچ مشغول به کار است. او می گوید به هنگام انجام تنظیمات آیفون 7 پلاس متوجه این سر و صدا شدم.

فعلا برداشت کلی این است که پردازنده ی A10 فیوژن وقتی در مناطق خاصی بارگذاری سنگین صورت گیرد مثلا در قسمت بازی ها این سر و صدا را ایجاد می کند.

اگر چه این صدای شبیه فن لپ تاپ است اما مطمئنا در آیفون 7 خبری از فن نیست. با توجه به این موضوع که آیفون 7 دیوایسی با قدرت کمتر است ایجاد کردن چنین صدایی که همچون نویز اسپیکر است واقعا عجیب به نظر می رسد.

صدای عجیب آیفون 7

صدای عجیب آیفون 7 به نظر می ر سد مربوط به پردازنده ی جدید A10 فیوژن باشد!

هنوز مشخص نیست که آیا این صدای عجیب در همه ی دیوایس های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس وجود دارد یا فقط تعدادی از کاربران آن را تجربه کرده اند.

اگر مشکل تعدادی خاص باشد احتمالا به کیفیت ساخت بعضی از گوشی ها در مراحل اولیه بستگی دارد. اگر در تمام گوشی های آیفون 7 پلاس مشاهده شود احتمالا به فرآیند خنک سازی ربط دارد که اپل به کار برده است.

از کاربرانی که این مشکل را گزارش کرد اند خواسته شده است دیوایس های خود را تعویض کنند اما همانطور که می دانید تعداد دیوایس های جدید در حال حاضر بسیار محدود هستند.

از نظر قدرت، آیفون 7 پلاس دارای یک پردازنده ی A10 فیوژن چهار هسته ای و یک پردازنده ی حرکتی M10 است.

این پردازنده ی فیوژن دارای دو هسته با عملکرد بالا است که برای عمر بیشتر باتری با قدرت 1/5 راه اندازی می شوند. یک کنترلر جدید نیز برای عملکرد اضافه شده است که باعث تشکیل بهترین ترکیب عمر باتری و عملکرد شده است.

در انتها باید توجه کنیم که شاید همه این اتفاقات مربوط به صدای عجیب آیفون 7 شیطنت های رسانه ای باشد!

Source: 9to5mac

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu