Pavel Durov

کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل را از زبان سرپرست Erminesoft بشنوید!

دسته : مصاحبه

بازار عرضه و استقبال از اپلیکیشن ها در سطح جهانی آن چنان وسیع است که هر نفر روی کره زمین می تواند سهمی در کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل داشته باشد.

جالب است بدانید بر اساس آمار سال 2014 بالغ بر 80 میلیارد اپلیکیشن موبایل توسط کل کاربران کره زمین دانلود و نصب شده است که این رقم در سال 2017 به بالای 100 میلیارد دلار خواهد رسید. این ارقام و پیش بینی های صورت گرفته برای رشد آن ها در آینده نشانگر آینده روشنی است که پیش روی توسعه اپلیکیشن موبایل برای کسب وکار ها می باشد.

اگر به دنبال فعالیت اقتصادی پرسود هستید و در عین حال در کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل به اندازه کافی آموزش دیده اید پیشنهاد می کنیم از تجربه افرادی که در این عرصه کارآزموده و با تجربه هستند استفاده کنید.

Max Hornostaiev سرپرست یا مسئول فنی تیم تولید نرم افزار و اپلیکیشن موبایل Erminesoft است که اخیرا پیرامون جزییات فعالیت خود در توسعه اپلیکیشن موبایل مصاحبه جالبی انجام داده است.

خلاصه ای از این مصاحبه را در مطلب امروز هات اپ نیوز می خوانید.

معرفی کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل در شرکت Erminesoft

CTO of Erminesoft Tells Us About Developing Apps

کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل گاهی با استارتاپ هایی شروع می شود که به نظر قابل توجه نیستند؛ اما برخی از آن ها نظیر استارتاپ Zeekit همه را غافلگیر کرده است.

Erminesoft نیز از کمپانی های مشهور تولید اپلیکیشن است که کار خود را با استارتاپ کوچک شروع کرد. سرپرست فنی این شرکت آمریکایی با 5 سال سابقه کار در زمینه تولید اپلیکیشن و طراحی نرم افزار راه حل هایی  برای مطرح شدن در این عرصه  طی مصاحبه ای که در ادامه می خوانید ارائه می دهد:

چالش ها و مشکلات پیش روی فعالیت شما از گذشته تاکنون را چگونه برطرف کرده اید؟

ما شرکتی بزرگ در زمینه توسعه اپلیکیشن موبایل هستیم. گروه ها و کمپانی های مختلفی برای سفارش و ایده پردازی تولید اپلیکیشن از ما مشاوره می خواهند و در واقع در این 5 سال همیشه در خدمت مشتریان بودیم.رمز موفقیت برترین توسعه دهندگان اپلیکیشن نیروهایی است که استخدام می کنند.

ما مشکلات پیش رو را قبل از طراحی اپلیکیشن و حتی بعد از آن با استفاده از نیروی متخصص برطرف کرده ایم.

شعار تیم شما؟

شعار اصلی تیم ما «wild ideas tamed» می باشد. شعاری که در واقع ما را برای ادامه فعالیت خود یعنی کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل ترغیب می کند. ایده های رام شده ای که زمانی وحشی و غیرقابل کنترل بودند!

کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل

خدمت یا سرویس اصلی شما به مشتریان چیست؟

ما تیمی کاملا تخصصی در زمینه توسعه نرم افزار و سرویس های اپلیکیشن موبایل هستیم. این سرویس دهی شامل استراتژی های اسمارت فون ها، طراحی و نمونه سازی UX و UI، تست و QA و بازاریابی دیجیتال، برندسازی حرفه ای برای کسب وکار ها و در نهایت پشتیبانی نرم افزار و تعمیر و نگهداری آن ها می باشد.

چه بخشی از بازارجهانی را برای عرضه خدمات به لحاظ جغرافیایی تحت نظر دارید؟

رویکرد ما جهانی است. مشتریانی که در حال حاضر داریم از سرتاسر دنیا هستند. کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل ما به آفریقا یا آمریکا محدود نمی شود.

خوشبختانه تکنولوژی این امکان را فراهم کرده است که از راه دور به ارتباط با مشتریان و تامین خدمات و نیازهای آن ها بپردازیم. بنابراین فاصله و منطقه جغرافیایی اهمیتی ندارد.

چه چیزی سبب برجستگی شما در مقایسه با سایر رقبا می شود؟

اعتقاد دارم که تمرکز بر روی کیفیت کار باعث شده است چیزی باشیم که در حال حاضر می بینید.

تیم Erminesofts به صورت شخصی با هر پروژه برخورد می کند و در کیفیت محصولات خود تفاوتی قائل نمی شود. این همان چیزی است که نتایج کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل ما را متفاوت کرده است.

تیم ما می داند که کیفیت نه تنها سبب شهرت ما، بلکه کلید موفقیت مشتری خواهد بود. این ایده، محصولات نهایی ما را از رقبا متمایز خواهد کرد.

چرا مشتریان شما را انتخاب می کنند؟

مشتریان و کسانی که خدمات ما را انتخاب می کنند دلایل خود را دارند. برخی از مشتریان ما خدمات شرکت را با دیدن وبلاگ یا وب سایت برمی گزینند.

برخی بعد از تماس با شرکت ما و دریافت ایده های جدید برای برندسازی با اپلیکیشن موبایل خدمات را انتخاب می کنند.

کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل

چگونه مشتریان را جذب می کنید؟

برای جذب مشتریان باید سطوح کاری را متفاوت کرد. مشتری باید بتواند تفاوت کسب وکار شما را با بقیه احساس کند. تصویری که از شرکت و تیم شما و البته سرویس دهی شما ارائه می شود باید اعتماد مشتری را جلب کند و جذب آن ها را تضمین نماید.

داشتن وبلاگ یا وب سایت برای استارتاپ و کسب وکار چه ضرورتی دارد؟

به نظر من استفاده از وب سایت یا وبلاگ بهترین فرصت برای ارائه اطلاعات و نمونه کار ها به صورت آسان و کامل به مشتریان می باشد.

Erminesoft همیشه به جریان ها و مسائل داغ رو واکنش نشان می دهد. مثلا پوکمن گو به عنوان موفق ترین بازی موبایل می تواند مسئله ای داغ در عرصه اپلیکیشن های بازی باشد که بدان می پردازیم.

سعی می کنیم در کنار معرفی و اخبار به سوالات مشتریان خود در وب سایت پاسخ دهیم. مثلا اغلب مشتریان درباره هزینه های توسعه اپلیکیشن موبایل می پرسند. در کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل وب سایت فرصت مناسبی برای نمایش تجربیات خواهد بود.

درباره تیم Erminesoft  کمی توضیح دهید.

حدود 4 سال گذشته تیم ما تنها یک طراح و یک توسعه دهنده برای برنامه های موبایل داشت. در حال حاضر بالغ بر 30 نفر در تیم ما فعالیت دارند و همچنان در حال جذب نیروهای مستعد و فعال در این زمینه هستیم.

ما تیمی را برای آموزش تکنیک های توسعه اپلیکیشن، دپارتمان UI/UX و گروه QA و بازاریابی داریم. مفتخریم از نیروهای آموزش دیده و ارزشمند در تیم Erminesoft استفاده می کنیم.

چگونه تیم کاری خود را هدایت و مدیریت می کنید؟

به نظر من کلید موفقیت، توانایی افراد در به اشتراک گذاری تجربه و دانش، یادگیری مسائل جدید و در عین حال توسعه توانایی های فردی است.

من با استفاده از فن بهبود اطلاعات افراد، توصیه به کارکنان و آموزش حرفه ای به آن ها تیم را هدایت می کنم.

ما به صورت دوره ای متخصصان با استعداد اما بی تجربه را جذب می کنیم و سعی داریم با راهنمایی مسئولین ارشد، آن ها را در مهارت های خود به رشد واقعی سوق دهیم.

برنامه حرفه ای شما برای 6 تا 12 ماه آینده چیست؟

رویکرد اصلی ما پیشرفت در تمام جنبه هایی است که در آن ها فعالیت داریم. قصد داریم در 6 ماه آینده دو برابر امروز و در 12 ماه آینده 4 برابر رشد و پیشرفت کنیم. باور داریم که تیم Erminesoft می تواند به صورت جهانی به اهداف بلندپروازانه خود با استفاده از پتانسیل هایی که دارد دست یابد.

شما چه فکر می کنید ؟

نکاتی که در مصاحبه به عنوان رمز موفقیت کسب وکار توسعه اپلیکیشن موبایل برای شما مفید بود؟ چه ایده های دیگری برای رشد استارتاپ هایی که در این زمینه فعالیت می کنند دارید ؟ دیدگاه و تجربه خود را مطرح کنید.

source: marketexclusive

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu