crash club

بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف که مهارت‌های مدیریت زمان را بهبود می بخشند!

دسته : غول ها

استفاده مناسب موبایل چه منافعی برای ما دارد؟ شاید هیچ کدام از ما نیاز به شنیدن راه های چگونه سخت‌تر و بیشتر کار کردن نداشته باشیم. اما راه های هوشمندانه کار کردن چطور؟ بله حتما! مخصوصا وقتی این راه‌ها کمک می‌کنند تا وقتمان را برای انجام کارهای مهم‌تر خالی کنیم. خوشبختانه برنامه‌هایی برای این منظور وجود دارند. با هات اپ نیوز در معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف همراه باشید.

امروزه دستگاه های موبایل شیوه های کار کردن را تغییر می‌دهند. درست مثل اولین باری که کامپیوترهای اداری در دهه‌ی هفتاد و هشتاد میلادی این کار را انجام دادند.

از این رو موبایل ها بیشتر یک ابزار سازمانی شده اند تا راهی برای برقراری ارتباط.

به طور مثال جستجوی شغل با اسمارتفون یا تبلت در سال های اخیر افزایش یافته است. اما طبق گفته‌ی متخصص جذب نیروی Hays، این موضوع هنگامی که موقعیت شغلی تامین شد متوقف نمی شود.

کریستین رایت، مدیر عامل Hays در آسیا گفت: «استفاده از موبایل به زندگی کاری روزانه‌ی بخش اعظمی از کارکنان گسترش یافته است.»

همه جای هنگ کنگ شواهدی از شلوغی بی پایان است. افراد با سراسیمگی از این قرار به قرار دیگر می‌روند، در حالی که تبلت‌هایشان را لمس می‌کنند یا سرشان داخل گوشی بوده و به سختی متوجه اطرافشان هستند.

با این حال مفهوم «مشغول بودن» به عنوان یک نشان افتخار، که فرد را شخصی سخت کوش و دارای دورنمایی از موفقیت نشان می‌دهد، به وضوح رد شده است.

بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف

استفاده از بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف برای بالا بردن بهره‌وری

مطالعات زیادی نشان می دهند که مشغول بودن حتما مساوی با بهره وری نیست. در سال2001 محققان دانشگاه میشیگان هشدار دادند که جا به جایی مداوم از یک وظیفه به وظیفه‌ای دیگر می تواند وقت ارزشمند خود فرد و کارفرما را هدر بدهد.

شاید فکر کنید که انجام همزمان چند وظیفه باعث انجام سریع کارها می شود، اما محققان بر این عقیده‌اند که این کار تمرکز شما را به هم می زند. در پایان روز خواهید دید که این موضوع به مدت زمان صرف شده برای تکمیل وظیفه ی اصلی می افزاید.

در اینجا است که می بینیم تکنولوژی می تواند مهارت های مدیریت زمانی شما را با استفاده از موبایلتان روی روال بیندازد.

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف

آیا می‌خواهید با استفاده مناسب موبایل کارها و وقتتان را مدیریت کنید؟ در اینجا چند برنامه‌ی کاربردی معرفی شده‌اند:

Any.do

روز خود را به طور سازمان یافته ای با Any.do آغاز کنید. این اپ یک برنامه ی مدیریت وظیفه است که دارای ویژگی یادآوری برای بازبینی وظایف روزانه شما در اول صبح است. این برنامه با تمام دستگاه های شما همگام سازی می شود تا هیچ گاه غافلگیر نشوید.

The page title is wider than the viewable limit.

play-store-25695

Unroll.Me

صندوق ورودی خود را با Unroll.Me تحت کنترل داشته باشید. این برنامه برای مقابله با بهم ریختگی است و اشتراک شما را از لیست داده های ناخواسته لغو می کند و خبرنامه هایی که می خواهید بخوانید را به طور روزانه خلاصه می کند.

app-store-24595

Slack

با Slack تمام نوتفیکیشن‌های خود را در یک مکان قابل جستجو متمرکز کنید. یک برنامه‌ی پیام‌رسان فوری که همکاران می‌توانند بدون نیاز به ارسال پیامک یا ایمیل با هم ارتباط برقرار کنند.

با این برنامه قادر خواهید بود با یک گروه به طور آزاد یا خصوصی ارتباط برقرار کنید، یا با یکی از اعضای تیم مستقیما صحبت کنید.

app-store-24595

play-store-25695

Buttons-111 (1)

LastPass

آیا پسوردها معضل زندگی مدرن امروزی شده اند؟ با برنامه ی LastPass دیگر هیچ پسوردی فراموش نمی شود. این برنامه با رمزنگاری تمام پسوردهای شما در یک اکانت خصوصی آن ها را نگهداری می کند و هر زمان که بخواهید می توانید به پسوردهایتان دسترسی داشته باشید.
اسکن اثر انگشت کارهای روزمره را آسان‌تر کرده است اما متاسفانه برای این کار هم باید یک پسورد اصلی قرار داده شود.

app-store-24595

play-store-25695

Buttons-11

RescueTime

برنامه ای نیز وجود دارد که زمان را همچون داستان‌های علمی نجات می‌دهد. برنامه‌ی RescueTime ساعت را به عقب باز نمی گرداند، اما می‌تواند شما را با نظارت بر پیشرفت انجام وظایف کاملا مولد نگه دارد.

این برنامه در پس زمینه ی گوشی شما اجرا می شود و زمان سپری شده در برنامه‌ها و وبسایت‌های مختلف را اندازه می گیرد و گزارش‌های جزئی فعالیت های شما را ارائه می دهد.

play-store-25695

Splahtop

چند بار برایتان اتفاق افتاده است که جایی بوده‌اید و به یکی از فایل‌هایتان در اداره نیاز پیدا کرده‌اید؟ با برنامه‌ی موبایلی Splahtop بدون این که نیاز باشد به حافظه‌ی ابری بروید، می‌توانید به تمام فایل‌های ذخیره شده در کامپیوتر اصلی دسترسی داشته باشید.

app-store-24595play-store-25695Buttons-111

UberConference

برنامه‌ی UberConference با ساده‌تر کردن کنفرانس‌های تلفنی، کار کردن از راه دور را کارآمدتر می‌کند. این برنامه از کاربر پین ورودی نمی خواهد و برای جلوگیری از مکالمه‌های متقاطع، نشان می‌دهد کدام فرد در حال صحبت کردن است.

app-store-24595

play-store-25695

Mindfulness Daily

داشتن رفتاری آرام و فلسفی در گفتار ساده‌تر از عمل است. هدف برنامه‌ی Mindfulness Daily این است که استرس را با ارائه‌ی زمان‌های کوتاه مدیتیشن در طول روز تحت کنترل داشته باشد.

این برنامه زمان شروع را با ارسال نوتیفیکیشن اعلام می کند و برای این که به شما کمک کند استرس خود را کاهش دهید، موسیقی‌های آرام‌بخش، درس‌ها و تصاویر مختلف ارائه می‌دهد.

app-store-24595

به نظر شما بهترین اپلیکیشن های مدیریت وظایف به ما در داشتن زندگی شخصی و کاری موفق کمک خواهند کرد؟

Source: scmp

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu