The best strategy games in 2016

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking و امکان تجربه ی عمل جراحی برای دانشجویان پزشکی!

دسته : اپلیکیشن

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking از ماه مه به صورت رایگان برای iOS در دسترس قرار گرفته است.

این اپلیکیشن در حقیقت ترکیبی از سودمندی اپلیکیشن های پیام رسان، اعتبار لینکدین و پتانسیل آموزشی یوتیوب است که تاکنون 4000 پزشک در آن ثبت نام کرده اند.

استارتاپ هلندی توسعه دهنده ی این اپلیکیشن نه تنها محتوای ویدئویی استاندارد از روش و عملیات جراحی را در اختیار پزشکان و جراحان قرار می دهد، بلکه دانشجویان این رشته ها نیز به کتابخانه ای گسترده از محتوای تخصصی قابل مشاهد در واقعیت مجازی (VR) دسترسی پیدا خواهند کرد.

وان آکر در طراحی یک رابط کاربری کاملا جدید برای این اپلیکیشن کمک کرده است که کاربران را قادر به مشاهده ی بخش های مختلف می کند که در روش های سنتی آموزش به راحتی امکان پذیر نیست.

روش های سنتی امکان رقابت با این شیوه ی مدرن آموزشی را نخواهند داشت.

این اولین باری نیست که استفاده از واقعیت مجازی در اتاق عمل را دیده ایم، در ماه فوریه نیز با استفاده از اپلیکیشنی مغز انسان شبیه سازی شد و پزشکان قادر به مشاهده ی مسیرهای پیچیده ی عصب های مغز از طریق واقعیت مجازی شدند.

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking

به گفته ی دکتر Gijs van Acker برای آموزش نیاز به چیزی فراتر از فیلم های دو بعدی داریم، باید امکان مشاهده ی همه ی جنبه های یک عمل جراحی فراهم شود.

تدریس سنتی با استفاده از بافت های مرده که رنگ خود را از دست داده اند تجربه ی چندان مفیدی نخواهد بود، حضور دانشجویان در شرایط واقعی عمل جراحی نیز می تواند بازده چندان جالبی نداشته باشد.

ما سه عمل جراحی را به صورت سه بعدی و با استفاده از تجهیزات سامسونگ ضبط کردیم به صورتی که قابل مشاهده با گوشی های موبایل و هدست های واقعیت مجازی باشند.

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking رایگان است و امکان مشاهده ی عمیق و دقیق روندهای پزشکی را با استفاده از هدست های واقعیت مجازی فراهم می کند.

این اپلیکیشن به زودی برای اندروید نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking

یادگیری تکنیک های جراحی نوین و استفاده از تکنیک های ویدئویی برای تشخیص بهتر بیماری ها با استفاده از اپلیکیشن MDLinking جهشی واقعی در دنیای پزشکی محسوب می شود.

این اپلیکیشن به بسیار مفید واقع خواهد شد حتی مسئولان خدمات پزشکی و درمانی در افغانستان نیز می توانند معلومات و مهارت پزشکان لندن را در اختیار داشته باشند و شواهد پزشکی خود را نیز در اختیار آنها قرار دهند.

اقتصاد مشارکتی موضوع جدیدی نیست، در مطالعات پزشکی این اعتقاد وجود دارد که ببین، یک کار را انجام بده و یک موضوع را تدریس کن.

موانع به اشتراک گذاری اطلاعات در حال از بین رفتن هستند.

Source: theguardian

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu