ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده هدف همکاری سه کمپانی بزرگ!

دسته : اخبار
ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده

کمپانی تکنولوژی پوشیدنی TuringSense با ناشر پیشتاز برنامه های موبایلی Jinke Entertainment و پلتفرم اول هنرهای رزمی چین یعنی Smart KungFu قراردادی استراتژیک امضا کرده‌اند تا توسط تکنولوژی انقلابی PIVOT، بازی های موبایلی واقعیت افزوده (AR) را توسعه بدهند. هدف آن‌ها ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده به مرحله‌ای جدید عنوان شده است. با هات اپ نیوز همراه باشید.

کمپانی Jinke Entertainment بیش از 260 میلیون کاربر اپلیکیشن موبایلی دارد. این کمپانی قرار است توسعه‌ی بازی های واقعیت افزوده مثل پوکمون گو را در حوزه‌ی هنرهای رزمی رهبری کند. سه کمپانی برای رسیدن به این هدف همکاری خواهند کرد!

ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده با استفاده از تکنولوژی PIVOT

بازی های واقعیت افزوده تولیدی قرار است با تکنولوژی PIVOT کمپانی TuringSense ادغام شوند که دستگاه های موبایل را قادر می سازد حرکت های فیزیکی و فضایی را حس کنند (دنیای اطراف خود را درک کنند).

با انجام این موضوع کاربران در آینده‌ای نه چندان دور سطح جدیدی از بازی های واقعیت افزوده (AR) را تجربه خواهند کرد.

به طور مثال، در بازی پوکمون گو شما باید صفحه‌ی گوشی را لمس کنید تا غول را بزنید. اما کاربران می توانند با سنسور PIVOT که روی بازو می پوشند، عمل پرتاب کردن را انجام داده و غول را هدف قرار دهند!

کریس لیم، یکی از موسسان و معاون بخش محصول و بازاریابی TuringSense گفت:

«ترکیب قابلیت های تکنولوژی پوشیدنی TuringSense با نفوذ گسترده‌ی Jinke در بازی های موبایلی و تخصص Smart KungFu در هنرهای رزمی، یک تجربه‌ی برد-برد برای همه و برای صنعت بازی موبایل خواهد بود.»

نکته‌ی جالب این است که کریس لیم یک ورزشکار رزمی است و کمربند درجه 3 مشکی در تکواندو دارد.

لیم افزود:

«TuringSense با ایده‌ی ثبت حرکات تکواندو به صورت سه بعدی شکل گرفت. این همکاری هنرهای رزمی را با موشن کپچر سه بعدی PIVOT در بازی ارائه می دهد و یادگیری تکنیک های هنرهای رزمی را جذاب‌تر خواهد کرد. در نتیجه افراد تشویق خواهند شد تا در حالی که مهارت های دفاع شخصی یاد می گیریند، تناسب اندام نیز کار کنند.»

کمپانی TuringSense قبلا نیز نام خود را به عنوانی یک ابداع در تکنولوژی پوشیدنی در تنیس ثبت کرده بود.

ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده و دنیای بازی های موبایلی

حالا همکاری این کمپانی با Jinke Entertainment و Smart KungFu هدف بعدی آن‌ها برای کمک به ساخت یک اکوسیستم موشن کپچر برای ورزش، سرگرمی و مراقبت‌های بهداشتی است.

آن‌ها برای ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده گام‌های موثری بر می‌دارند.

جیان وانگ مدیر عامل Jinke Entertainment گفت:

«TuringSense به عنوان یکی از پیشتازان تکنولوژی نوآورانه است که عصر جدیدی را برای ایجاد تجربه های کاملا سه بعدی برای گیمینگ می سازد. ما بسیار خوشحالیم که این چنین تجربه های جدید را به جامعه‌ی بازی موبایلی می آوریم.»

او در ادامه افزود:

«ما با همکاری هم، ارائه‌ها را در زمینه‌ی تلوزیون و همچنین همه‌ی انواع سرگرمی‌ همچون بازی ها و ورزش‌های غیر از هنرهای رزمی، عمیق‌تر خواهیم کرد.»

لیهوا لین، مدیرعامل Smart KungFu طی اظهاراتی گفت:

«ما واقعا خوشحالیم که نیروهایمان با TuringSense و Jinke به هم می پیوندد تا بازی جدیدی در هنرهای رزمی ارائه دهیم که تجربه‌ا‌ی کاملا چند بعدی همراه با درس‌های واقعی KungFu و روتین‌های تمرینی توسط مربی هولوگرافیک به کاربر ارائه می دهد.

علاوه بر بازی، ما روی استفاده از PIVOT برای مقاصد ورزشی و تناسب اندام کار خواهیم کرد. به طور مثال، حرکات کنگ فو یا هنرهای رزمی را در محیط سه بعدی ضبط خواهیم کرد تا کاربران بتوانند تمرین کرده و تناسب اندام خود را بهبود بخشند.

هنرهای رزمی چینی یکی از اولویت های گیمرهای موبایل در چین است و مطمئنیم در سرتاسر جهان نیز طرفدار پیدا خواهد کرد. زیرا افراد بیشتری سرگرمی و مزایای تندرستی هنرهای رزمی را دیده و تجربه خواهند کرد.»

ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده

درباره TuringSense

کمپانی TuringSense یکی از پیشگام‌های تکنولوژی پوشیدنی است. این کمپانی از طریق تکنولوژی پیشرفته موشن کپچر تمام بدنی و آنالیز بیومکانیکی، انقلابی در تمرین های ورزشی ایجاد کرده است.

اولین محصول کمپانی PIVOT نام دارد. این محصول از سنسور چندگانه‌ی نوآورانه‌، موشن کپچر سه بعدی سرعت بالا و آنالیزهای مختلف استفاده می کند تا بازخورد لحظه‌ای بیومکانیکی برای بهینه سازی تکنیکی و پیش‌گیری از آسیب دیدگی در ورزش هایی مثل تنیس، گلف و شنا فراهم کند.

همچنین این تکنولوژی کاربرد گسترده‌ای در درمان فیزیکی، پذیرش بیمه، توانبخشی، اصلاح وضعیت ایستادن و بازی‌های واقعیت مجازی دارد.

درباره Jinke Entertainment

کمپانی Jinke Entertainment یکی از ناشران پیشرو در حوزه‌ی برنامه های موبایلی است که دارای 450 بازی موبایلی در طیف گسترده‌ای از دسته‌ها است.

این کمپانی بیش از 260 میلیون کاربر منحصر به فرد و همکاری‌های گسترده‌ای با توسعه دهندگان مختلف در سرتاسر جهان دارد.

درباره Smart KungFu

پلتفرم Smart KungFu اولین پلتفرم هنرهای رزمی و سبک زندگی تناسب اندام چینی است که برای افراد عمومی که مشتاقند دانش و سطح تناسب اندامشان را عمیق‌تر کنند توسعه داده شده است.

این کمپانی توسط پیشکسوتان هنرهای رزمی و متخصصان تکنولوژی و محتوا تاسیس شده است.

آن‌ها فروشگاهی برای فعالیت‌های آنلاین و آفلاین همچون محتوای آموزشی و سرگرمی، ویدئو، بازی، کلاس‌ها و رویدادهای مختلف فراهم کرده‌اند.

همه‌ی این خدمات برای تشویق و الهام بخشی به افراد عادی توسعه داده شده و گردآوری شده‌اند تا آن‌ها هنرهای رزمی را به آغوش کشیده و سبک زندگی سالمی داشته باشند.

کاربران در سرتاسر دنیا مشتاقند تا ببینند همکاری این سه کمپانی برای ارتقای سطح بازی های واقعیت افزوده به کجا می‌رسد.

نظر شما چیست؟

Source: marketwatch

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu