Pavel Durov

آپدیت 9.4.0 اینستاگرام با قابلیت ذخیره کردن پست ها به صورت پیش نویس در گالری منتشر شد

دسته : آپدیت ها

اینستاگرام از اواخر ماه جولای در حال آزمایش ویژگی ذخیره کردن پیش نویس ها بود. اما در آپدیت 9.4.0 اینستاگرام این ویژگی برای همه در دسترس قرار گرفته است.

برای ذخیره کردن یک پیش نویس کافی است وقتی در حال ویرایش یک عکس هستید بر روی دکمه ی Back ضربه بزنید تا پیام زیر ظاهر شود.

آپدیت 9.4.0 اینستاگرام

برای دسترسی به پیش نویس های ذخیره شده بر روی دکمه ی Camera در مرکز ستون انتهایی اینستاگرام ضربه بزنید، با این کار تصاویر پیش نویس به قسمت گالری شما رفته و همانجا ذخیره می شوند.

ویژگی خاص دیگری برای آپدیت 9.4.0 اینستاگرام اعلام نشده است اما می توانید نسخه ی جدید را از اپ استور و پلی استور دانلود کنید اما احتمالا با باز کردن اپلیکیشن نیز پیام آپدیت را دریافت خواهید کرد.

آپدیت 9.4.0 اینستاگرام با قابلیت ذخیره کردن پست ها

 

به محض اینکه شروع به ساخت یک پست کردید امکان ذخیره ی آن به عنوان پیش نویس و به اشتراک گذاری آن در زمان دیگری وجود خواهد داشت.

  • بر روی دکمه ی اسکرین ضربه بزنید و یک عکس یا ویدئو را آپلود کنید.
  • افکت ها، فیلترها، کپشن یا موقعیت خود را به پست اضافه کنید.
  • به مرحله ی فیلترینگ و افکت گذاری باز گردید، سپس بر روی فلش Back ضربه بزنید.
  • در انتهای صفحه دکمه ی Save Draft را انتخاب کنید.

نکته: اگر پست را ویرایش نکنید، افرادی را تک گنید و یا کپشن یا موقعیت اضافه کنید امکان ذخیره ی آن به عنوان پیش نویس وجود نخواهد داشت.

برای دیدن پست هایی که به عنوان پیش نویس ذخیره کرده اید بر روی Library ضربه بزنید، پست ها در انتهای صفحه در زیر Drafts نمایان خواهند شد.

همچنین با استفاده از دکمه ی manage می توانید پیش نویس هایی که نیاز ندارید را حذف کنید.

این آپدیت واقعا کوچک است اما بسیار مفید خواهد بود قبلا امکان ذخیره ی پست ها برای انجام ویرایش های بیشتر برای کاربران اینستاگرام وجود نداشت.

اما با ویژگی ارائه شده در آپدیت جدید کاربرانی که چندین حساب دارند یا یک حساب حرفه ای دارند می توانند چندین پست را به صورت یکجا ویرایش و پست کنند.

نظر شما در مورد آپدیت 9.4.0 اینستاگرام چیست؟

Source: androidpolice