The best strategy games in 2016

دستگاه تشخیص احساسات افراد از راه دور توسط محققان ساخته شد!

دسته : اخبار
دستگاه تشخیص احساسات

گجتی که می تواند احساسات شما را از راه دور تشخیص دهد؟ با دانستن این موضوع چه احساسی پیدا کردید؟ در آینده دیگر نیازی نیست منتظر بمانیم پاسخ شما را بشنویم. زیرا طبق گفته‌ی محققان، دستگاه تشخیص احساسات افراد ساخته شده است. با هات اپ نیوز در ادامه این مطلب جذاب همراه باشید.

محققان موسسه‌ی علوم تکنولوژی کامپیوتر ماساچوست و آزمایشگاه هوش مصنوعی می گویند دستگاهی ساخته‌اند که با سیگنال های وایرلس اطراف بدن شما، می تواند تشخیص دهد آیا خوشحالید، ناراحتید یا عصبانی هستید!

این گجت آزمایشی که EQ-Radio نام دارد، سیگنال ها را جمع آوری کرده و تغییرات ضربان قلب و تنفس را تجزیه و تحلیل می کند تا بفهمد در پشت پوکر فیس شما واقعا چه می گذرد.

مینگمین ژائو، دانشجوی دکترای دانشگاه MIT در اظهاراتی گفت:

«فقط با دانستن این که ضربان قلب انسان ها در حالت های مختلف احساسی چگونه است، می توانیم به ضربان قلب فرد توجه کرده و به طور قابل اعتمادی احساسات آن‌ها را تشخیص دهیم.»

دستگاه تشخیص احساسات

تا چه میزان می توان به دستگاه تشخیص احساسات اعتماد کرد؟

محققان می گویند این وسیله 87 درصد مواقع درست است.

این تیم کاربردهای گوناگونی را برای EQ-Radio پیش بینی کرده است. به طور مثال، کمپانی های فیلم و تبلیغات می توانند برای سنجش واکنش بیننده استفاده کنند.

گجت های خانه‌ی هوشمند می توانند از این دستگاه برای تنظیم نور و دما طبق حالت افراد استفاده کنند. حتی می توان از این دستگاه برای تشخیص و نظارت اضطراب و افسردگی استفاده شود.

همان طور که گفته شد می توان از دستگاه تشخیص احساسات استفاده های گوناگونی کرد. در مزایای استفاده از این دستگاه شکی نیست. اما همچون تمام چیزهای دیگر، از این وسیله هم می توان در مقاصد غیر مفید استفاده کرد.

نظر شما به عنوان کاربران هات اپ نیوز نسبت به این دستگاه چگونه است؟ آیا آمدن دستگاه های این چنینی به زندگی افراد باعث نمی شود روابط انسانی در این دنیای مدرن کمتر و کمتر شود؟

نظرات خود را حتما با ما در میان بگذارید.

Source: cnet

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu