کیفیت، رمز موفقیت استارتاپ ها – کیفیت محصولات و خدمات را فدای کمیت نکنید!

دسته : کسب و کار
کیفیت در استارتاپ ها

وقتی صحبت از استارتاپ ها و کسب وکار های نوپا به میان می آید هر فرد بی تجربه ای هم برای کسب وکاری که شاید در آینده هیچ گاه راه اندازی نشود معیارهای خاصی دارد و کلید موفقیت را یک چیز می داند. کیفیت، رمز موفقیت استارتاپ ها می باشد.

از استارتاپ آنالیز اپلیکیشن Pyze که موفقیت خود را آنالیز نیازهای کاربران می داند تا بازی محبوب Dots که کلید موفقیت استارتاپ خود را سادگی و بی تکلفی در طراحی معرفی می کند.

بنابراین موفقیت فاکتوری نسبی است و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. برای افراد موفقی نظیر جف جردن(Jeff Jordan)، سرمایه گذار معروف سیلیکون ولی، کیفیت، رمز موفقیت استارتاپ ها می باشد.

اگرچه همان طور که گفته شد عوامل مختلفی در موفق شدن افراد دخیل هستند اما یکی از مهم ترین فاکتورهایی که اغلب سرمایه گذاران و سرپرستان استارتاپ های بزرگ بر آن اتفاق نظر دارند کیفیت در استارتاپ ها می باشد و عدم توجه به آن را یکی از دلایل شکست استارتارپ های مختلف می دانند.

جهت آشنایی بیشتر  شما با عوامل موفقیت کسب وکار بخش هایی از مصاحبه جف جردن را در ارتباط با اهمیت کیفیت در استارتاپ ها گلچین شده است. تا انتهای مطلب امروز هات اپ نیوز با ما همراه باشید.

کیفیت، رمز موفقیت استارتاپ ها

علاوه بر جف جردن افراد دیگری نظیر برایان چسکی، بنیانگذار و سرپرست Airbnb و بن سیلبرمن، مدیرعامل پینترست به دنبال کیفیت در استارتاپ ها هستند و کیفیت خاص را عامل موفقیت خود می دانند.

به گفته ی جردن اگر کیفیت در کار وجود نداشته باشد جذب سرمایه، اسپانسر، نیروهای مستعد و فعال یا جلب توجه نشریات و روزنامه ها تقریبا غیرممکن می شود.

مفهوم کیفیت از دیدگاه جف جردن

پشت هر استارتاپی داستانی نهفته است؛ اما بدون شک کیفیت در استارتاپ ها سبب می شود مردم محصولات یا خدمات را باور داشته باشند. برای موفقیت باید به دنبال کیفیت اول بودن گشت!

چه طور  در کیفیت اول شویم؟ چه طور در کیفیت حرف اول را بزنیم و …سوالاتی هستند که پاسخ به آن ها شما را به هدف اصلی می رساند.

کیفیت، رمز موفقیت استارتاپ ها

الگو های کیفیت در جهان از نظر جردن

جف جردن در طول مصاحبه خود توانایی چسکی و برایان سیلبرمن را برای اداره کیفیت مثال نزدنی توصیف می کند:

“چسکی قادر است در یک دقیقه همزمان نیمی از کمپانی خود را بخنداند و نیمی دیگر را به گریه وادار کند. توانایی بن سیلبرمن نیز برای تثبیت کیفیت محصولات و جذب اعتماد مردم نسبت به پینترست باور نکردنی است.”

ایده و نظر شما؟

به راستی چه چیزی مهم تر از کیفیت می تواند سبب موفقیت استارتاپ های ارزشمند 1 میلیارد دلاری و موارد مشابه شود؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu