Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا انتخاب خودروسازان آلمانی برای حل مشکل جای پارک

دسته : اخبار

معمولا یکی از بزرگترین مشکلات همه ی ما پیدا کردن پارکینگ است مخصوصا اگر در مکانی باشیم که شناخت دقیقی از آنجا نداریم یا مکان خاصی مثل بازارها که معمولا شلوغ هستند. Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا انتخاب خودروسازان آلمانی برای حل مشکل پیدا کردن پارکینگ می باشد.

کمک اپلیکیشن ها در پیدا کردن جای مناسب برای پارک کردن موضوع چندان جدیدی نیست. اپلیکیشن های زیادی در این زمینه منتشر شده اند از جمله Waze که مکان مناسب برای پارک را نشان می دهند.

نقطه ضعف اکثر این اپلیکیشن ها این است که نیاز به یک اسمارتفون دارید که اپلیکیشن را بر روی آن نصب و آن را راه اندازی کنید.

Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا انتخاب خودروسازان آلمانی

خبر خوب اینکه با همکاری خودروسازانی از جمله آئودی، BMW و مرسدس بنز شیوه ی متفاوتی برای کمک به رانندگان برای یافتن پارکینگ ارائه شده است. این کار با به اشتراک گذاری داده ها با یکدیگر در زمان واقعی انجام می گیرد.

Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا

با استفاده از سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا که در سال 2015 توسط این کمپانی ها به ارزش 3.1 میلیارد دلار خریداری شد، اتومبیل ها اطلاعات مربوط به شرایط ترافیکی، مسیرهای شلوغ، علائم جاده و جزئیات دیگر را جمع آوری خواهند کرد.

راننده نیاز به انجام کار خاصی ندارد و به خاطر نگاه کردن به اپلیکیشن دچار حواس پرتی به هنگام رانندگی نخواهد شد.

در Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا راننده هیچ نیازی به دریافت یا فرستادن داده ها نخواهد داشت. سنسورهای خودرو به انتقال داده ها خواهند پرداخت.

سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا سرعت خودرو، جهت، ترمزهای تیز و فعال سازی چراغ مه شکن را ثبت خواهد کرد. سرویس اطلاعات پارکینگ در دسترس بودن پارکینگ برای هر خیابان و اطلاعات پرداختی نیز پیش بینی شده است.

امروز شاهد پیوستن تکنولوژی و صنایع خودروسازی با یکدیگر هستیم تا بیش از پیش تجربه ی رانندگان را ارتقا دهند.

سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا به نام Here سال گذشته توسط خودروسازان آلمانی از نوکیا خریداری شد.

این تکنولوژی نقشه، در بین این کمپانی های آلمانی به اشتراک گذاشته شد تا نتایج موفقیت آمیزی حاصل شود.

کمپانی های دیگری از جمله اوبر، گوگل، فیسبوک و اپل نیز در پی خرید این سرویس بودند که خودروسازان آلمانی برنده ی این مزایده شدند.

به نظر شما استفاده از Here سرویس نقشه ی دیجیتالی نوکیا کارساز خواهد بود؟

Source: bbc