following

بازی Pop to Save و چالشی سرگرم کننده از جنس ذرات صورتی!

دسته : اپلیکیشن
برنامه flow machine و هوش مصنوعی

روزانه بازی های زیادی در پلی استور و اپ استور منتشر می شوند. اما بازی هایی هستند که هنوز هم بعد از چندین سال در ذهن مخاطبان به خوبی نقش بسته اند. بازی Pop to Save یکی از این محصولات است که قرار گرفتن دوباره آن در صفحات اول پلی استور و اپ استور بهانه ای شد تا آن را برای مخاطبان متفاوت هات اپ نیوز معرفی کنیم.

در بازی Pop to Save شما باید راه های نجات این موجود بامزه را پیدا کنید. با اینکه ابزاری که در اختیار شما قرار گرفته مشخص و یکسان است اما تجربه ی بازی برای شما کاملا متفاوت خواهد بود.

یک بازی پازلی غنی و جذاب که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بازی Pop to Save مبتنی بر فیزیک ذرات است که با استفاده از یک قلم، پاک کن و ذرات صورتی رنگی که در اختیار شماست باید درون بازی را طوری طراحی کنید که بتوانید پاپ عزیز را نجات دهید.

بازی Pop to Save

در بازی Pop to Save قضیه از این قرار است که این موجود یا موجودات، درون حبابی محصور شده اند. شما باید با استفاده از ذرات صورتی رنگ، این حباب ها را پر کنید تا بعد از پر شدن ظرفیت آنها، بترکد و پاپ رهایی یابد.

شاید ساده به نظر برسد اما برای رساندن این ذرات به حباب ها راه سختی را در پیش دارید. از آنجا که مکان محفظه ی ذرات از نظر موقعیت ثابت است شما باید با استفاده از قلم، طوری خط بکشید و تنظیم کنید که ذرات به حباب ها برسند.

شاید در بعضی مراحل که تعداد حباب ها زیاد است مجبور باشید بعد از گذراندن قسمتی از مسیر با استفاده از پاک کن قسمتی از خطی که کشیده اید را پاک کنید.

نکاتی درباره بازی Pop to Save

نکته ای که در بازی Pop to Save باید به آن توجه کنید این است که شما در استفاده از قلم و همچنین ذرات محدودیت دارید. به طوری که در بعضی از مراحل ذرات کمی در اختیار دارید و باید طوری این چالش را مدیریت کنید که زود ذرات را از دست ندهید.

باید بدانید که با ترکیدن هر حباب ذرات صورتی رنگ از درون آن بیرون می ریزد که در خیلی از مراحل به درد شما خواهد خورد.

پنج پکیج در بازی Pop to Save برای شما در نظر گرفته شده که برای باز کردن آنها باید تعداد مشخصی ستاره از مراحل قبلی دریافت کرده باشید. در مجموع نزدیک به 100 سطح متفاوت با چالش های مختلف در این بازی انتظار شما را خواهند کشید.

از ویژگی های این بازی می توان به فیزیک شگفت انگیز ذرات و گیم پلی چالش بر انگیز همراه با تم داستانی اشاره کرد که در هر مرحله پیشرفت آن به چشم می آید. همراهان هات اپ نیوز اگر به دنبال یک بازی هستید که ساعت ها شما را سرگرم و ذهن شما را به چالش بکشد بازی Pop to Save را از دست ندهید.

این بازی را می توانید از لینک های زیر دریافت نمایید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه می توانید قسمتی از گیم پلی این بازی جذاب را از زیر مشاهده کنید.

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu