The best strategy games in 2016

بازی Looty Dungeon محصولی جدید از سازنده ی بازی Crossy Road را از دست ندهید

دسته : اپلیکیشن

بازی Looty Dungeon همچون Crossy Road توسط Yodo1 ساخته شده است و احتمالا می توانید حدس بزنید که شیوه ی بازی چگونه خواهد بود!

اگر بازی Crossy Road در اندروید، iOS و ویندوزفون را در چند سال اخیر امتحان کرده باشید. حتما می دانید علت جذابیت این بازی این بود که توانست در بازی های کژوال ژانر مخصوص به خود را ایجاد کند.

بازی Looty Dungeon در مورد سفر کردن در یک سیاه چال بی پایان است که برای باز کردن قفل شخصیت های جدید، باید غنایم زیادی جمع کنید. این شخصیت ها به شما در جمع آوری غنایم بیشتر کمک خواهند کرد.

بازی Looty Dungeon کنترل ماجراجویان کوچکی را به شما خواهد داد که به شما در مبارزه با هیولاهایی که در اتاق های پر از تله، پنهان شده اند کمک خواهند کرد.

ویژگی های بازی Looty Dungeon

زمین زیر پای شما دائما خراب می شود بنابراین باید به صورت مداوم در حرکت باشید. یک نمای واکسل استاندارد با رنگ های درخشان و یک رابط کاربری ایزومتریک بالا به پایین در انتظار شما خواهد بود.

Looty Dungeon یک بازی رایگان بوده و برای باز کردن قفل شخصیت ها باید از سکه ها استفاده کنید. در حدود 50 شخصیت مختلف خواهید داشت  که به چند دسته ی مختلف تقسیم می شوند.

فقط چند خرید درون اپلیکیشنی خواهید داشت که در مواقع ضروری ظاهر می شوند.

با مشاهده یک تبلیغ می توانید چند سکه ی اضافی به دست آورید. در این نبرد باید زرنگ تر باشید، جلوتر از دیگران حرکت کرده و دشمنان خود را نابود کنید

با هشت رئیس مبارزه و از بین دشمنان و تله های بی شماری که سر راه شما قرار دارند عبور کنید. مبارزان سرکش، روح های ماجراجو و خزندگان پنهان شده در غارهای تاریک در انتظار شما هستند.

در انتها از غنایم بیشماری که سر راه شما قرار دارند استفاده کنید تا به پیروزی شکوهمندی برسید. این بازی به زودی برای آیفون هم منتشر خواهد شد.

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

ضمن اینکه می توانید ویدئوی این بازی را از زیر مشاهده کنید.

Source: androidpolice

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu