Pavel Durov

آپدیت جدید اپلیکیشن Pacemaker برای آیفون با ویژگی های اجتماعی جدید

دسته : آپدیت ها

بعد از انتشار اپلیکیشن میکس Pacemaker در سال 2008، تیم سوئدی سازنده ی آن بازنگری های مجددی در مورد نحوه ی میکس موسیقی در این اپلیکیشن انجام دادند. حالا آپدیت جدید اپلیکیشن Pacemaker برای آیفون با ویژگی های اجتماعی جدید منتشر شده است.

امروز اپلیکیشن میکس Pacemaker برای iOS آنچنان تکامل یافته است که می تواند به خوبی از عهده میکس ترک ها در سال 2016 بربیاید.

اپلیکیشن میکس Pacemaker به شما این امکا را می دهد که با استفاده از AI DJ “Mållgan داخلی خود اپلیکیشن قطعات مختلف موسیقی را از Spotify و سایر منابع موسیقی با یکدیگر ترکیب کنند و از ترکیب قطعات لیست های موسیقی متفاوتی خلق کنند.
ویژگی های اجتماعی دیگری نیز به این اپلیکیشن اضافه شده اند که ترکیبی از قابلیت های Spotify و Soundcloud و کمی هم ویژگی های DJ twist است.

آپدیت جدید اپلیکیشن Pacemaker

 تاکنون فقط می توانستید با اپلیکیشن میکس Pacemaker میکس های ابتدایی با آهنگ های Spotify  یا موسیقی های آیفون بسازید. همچنین امکان کنترل زمان و چگونگی هم پوشانی آهنگ ها، ذخیره و به اشتراک گذاری آنها وجود داشت.
در آپدیت جدید با ویژگی های اجتماعی جدیدی که اضافه شده اند می توانید دوستان خود را نیز فالو کرده، میکس های آنها را ببینید و حتی آنها را ویرایش کنید.
در فید جدید یکی از بهترین ویژگی های Soundcloud یعنی فالو کردن هنرمندان وجود دارد.
با استفاده از اپلیکیشن میکس Pacemaker همه می توانند از موسیقی به شیوه ای متفاوت لذت ببرند حتی آنهایی که از ایستادن بر روی صحنه های اجرا خجالت می کشند نیز می توانند تجربه ی یک میکس لذت بخش و به اشتراک گذاری آن را با دیگران داشته باشند.
برای آنهایی که می خواهند مهارت های دیجی شدن را کمی حرفه ای تر دنبال کنند افکت های مختلف موسیقی مثل reverb و 8-bit هم وجود دارد.
تعدادی از این افکت ها رایگان بوده ولی سازهای صوتی حرفه ای تر پولی هستند. آپدیت جدید اپلیکیشن میکس Pacemaker از امروز در اپ استور در دسترس است.
Buttons-03
Source: engadget

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu