انفجار آیفون 7 – کاربر آسیبی ندیده است اما واکنش اپل چه خواهد بود؟

دسته : اخبار
انفجار آیفون 7

امروز خبر مهمی در حوزه ی تکنولوژی منتشر شد. در واقع امروز خبر انفجار آیفون 7 بود که همه را شگفت زده کرد. برای بررسی ابعاد مختلف این حادثه با هات اپ نیوز همراه باشید.

با گذشت زمان گجت ها و دستگاه های ما پیشرفته تر می شوند. با استفاده از تکنولوژی های جدید کاربران قادرند از راه های جدید و منحصر به فرد با هم ارتباط برقرار کنند. تمام گجت ها، نوت بوک ها و دیگر دستگاه های این چنینی ترکیبی از مواد شیمیایی را درون خود دارند.

اخیرا این مواد شیمیایی باعث انفجار بعضی از این دستگاه ها شده است. آخرین مثال این پدیده برای سامسونگ گلکسی نوت 7 اتفاق افتاد. فبلت سامسونگ در سال 2016 در حالی به بازار آمد که انتظارات از آن زیاد بود.

اسکنر عنبیه در کنار طراحی کارآمد هیچ شکی برای موفقیت این گوشی باقی نگذاشته بود. اما ترکیب ناکارآمد مواد شیمیایی در باتری این گوشی عواقب شدیدی را برای غول تکنولوژی کره ای در پی داشت.

اما امروز نوبت اپل فرا رسیده است و گوشی اخیر این کمپانی منفجر شده است.

انفجار آیفون 7 برای اولین بار

تعداد انفجار گوشی سامسونگ نوت 7 کم نیست. کاربران از چپ و راست شاهد منفجر شدن گوشی هایشان مخصوصا در حال شارژ هستند. استفاده از این گوشی در خطوط هوایی و سازمان های دولتی کشورهای مختلف ممنوع شده است. اما حالا بحث اپل است. گوشی اخیر اپل نیز از این پدیده مصون نیست.

کاربری عکسی در فضای مجازی منتشر کرده است که نشان می دهد گوشی آیفون 7 او کاملا از هم پاشیده شده است.

در مورد این حادثه اطلاعات زیادی وجود ندارد. اگر آیفون 7 زیر سوال برود در آینده استقبال از آن به شدت کاهش خواهد یافت.

انفجار آیفون 7

مالک گوشی خوشبختانه صحیح و سالم است. در واقع او با این موضوع همچون یک طنز رفتار می کند. او خوشحال است که جعبه ی دستگاه سالم مانده است، که این موضوع خودش سوالات جدیدی را در ذهن افراد ایجاد می کند!

به طور مثال، آیا آیفون 7 داخل جعبه قرار داشت که انفجار رخ داد؟ کامنت های پوستر که قطعا همین را می گویند. ما شدیدا مشتاقیم تا ببینیم این داستان به کجا می رسد و واکنش اپل به آن چگونه خواهد بود.

آخرین جنجال اپل خم شدن گوشی هایش بود. اگر یادتان باشد گوشی های آیفون 6 پلاس در حالی که در جیب کاربران بودند تغییر شکل داده و خم می شدند.

اپل در آن جنجال مجبور شد که دست به کار شده و حرکتی انجام دهد. آن ها مواد سازنده‌ی آیفون 6s و آیفون 6s  پلاس را با آلومینیوم محکم‌تری جایگزین کردند.

در حال حاضر این اتفاق یک مورد استثنایی است. امید است که در آینده اتفاق دیگری نیفتد.

هر دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس امکانات جدیدی را به همراه دارند. هر دوی این گوشی ها صفحه نمایش IPS سفارشی دارند. دوربین دوگانه‌ی گوشی‌های اخیر اپل امکانات گوناگونی ارائه می دهند که در تاریخ اپل بی نظیر است.

چیپ‌ست A10 Fusion در هر دو مدل وجود دارد و چهار هسته را برای گوشی ارائه می دهد که این موضوع نیز برای اولین بار است که اتفاق می افتد.

نظر شما چیست؟ آیا دوباره این اتفاق برای گوشی های جدید اپل می افتد؟ آیا انفجار آیفون 7 تاثیری بر فروش این گوشی خواهد داشت؟

Source: wccftech

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu