Pavel Durov

اپ استور واقعیت مجازی HTC از امروز برای کاربران کشورهای مختلف در دسترس خواهد بود

دسته : پوشیدنی‌ ها
اپ استور واقعیت مجازی HTC

از امروز اپ استور واقعیت مجازی HTC به نام Viveport به صورت آنلاین آغاز به کار خواهد کرد. برای جزییات بیش‌تر با هات اپ نیوز همراه باشید.

در سال های اخیر حوزه ی واقعیت مجازی شاهد پیشرفت های خیره کننده ای بوده است. از واقعیت مجازی در حوزه‌ی بازی، فیلم، پزشکی و پارک های موضوعی استفاده می شود.

دستگاه های مختلفی برای این منظور ساخته شده اند که هدست ها مهم ترین آن ها هستند. برنامه ها و بازی هایی مختلفی نیز برای کاربران واقعیت مجازی در اپ استور های گوناگون عرضه می شوند.

اپ استور واقعیت مجازی HTC از امروز قابل دسترسی است

اپ استور Viveport برای هدست واقعیت مجازی Vive کمپانی HTC آماده شده است و از امروز قابل دسترسی خواهد بود.

این اپ استور از بهار سال جاری منحصرا در چین قابل دسترسی بود. توسعه دهندگان از ماه قبل می توانستند در نسخه بتای بزرگتری ثبت نام کنند. اما اکنون اپ استور واقعیت مجازی HTC به طور عمومی در 30 کشور مختلف قابل دسترسی خواهد بود.

اپ استور واقعیت مجازی HTC

به مناسبت این رویداد، جشن 48 ساعته ای در اپ استور Viveport در حال برگزاری است که طبق آن چندین محصول برای Vive با قیمت تخفیفی 1 دلاری عرضه می شوند.

این عناوین عبارتند از: The Music Room Mini، Mars Odyssey، Firebird – La Peri ،Stonehenge VR و نسخه ی جدید theBlu شرکت Wevr.

اپ استور واقعیت مجازی HTC

در حال حاضر کاربران HTC Vive می توانند برنامه ها و بازی های مورد نظر خود را به طور مستقیم از Steam بخرند یا از سرویس دهندگان شخص ثالث همچون Itch.io بخرند.

اما اپ استور Viveport قرار است معرفی و عرضه ی تجربه های غیر بازی را آسان تر کند.

با این حال افراد زیادی همچنان از Steam استفاده خواهند کرد. در واقع هر اندازه پلفترم های رقابتی بیش تر باشد هم برای مشتریان بهتر است و هم برای توسعه دهندگان.

آیا تجربه‌ی استفاده از هدست واقعیت مجازی HTC Vive را داشته اید؟ به نظر شما آیا HTC قدرت این را دارد که با کمپانی های دیگری همچون سامسونگ و سونی رقابت کند؟

Source: theverge