خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی – علت حمله این مرد فرانسوی به فروشگاه اپل چه بوده است؟

دسته : اخبار

حمله به فروشگاه اپل و خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی ، اقدامی تعجب برانگیز که این مرد فرانسوی در میان بهت شاهدان حاضر در فروشگاه در روز پنجشنبه انجام داد.

علت این کار عجیب شاید به داشتن گرایش های سیاسی خلاصه شود و شاید هم باید او را یکی از طرفداران انفجاری سامسونگ دانست.

آنچه طبق ویدئوی منتشر شده کاملا مشخص است مردی است که با خونسردی کامل وارد فروشگاه اپل در فرانسه شده و شروع به خرد کردن آیفون های موجود می کند، در بین محصولات خرد شده یک مک بوک هم دیده می شود.

جالب تر از همه ابزاری است که برای این حمله استفاده شده است، یک توپ پتانک که در بازی هایی مثل bocce استفاده می شود، جنس این توپ فلزی و بسیار سنگین است. در حقیقت باید گفت ابزار خوبی برای خرد و پرس کردن است. اما توپ پتانک در کیف این مرد چه می کرده است؟

خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی

احتمالا در حال بازی با دوستان خود بوده است که این فکر بامزه به ذهنش خطور کرده است. احتمال این موضوع که او با قصد و نیست قبلی و فقط برای خرد کردن آیفون این توپ را در کیف خود گذاشته باشد بسیار کم است. صحت این ادعا را می توان با دستکش کرمی رنگی که او به دست دارد اثبات کرد. این ویدئو در توئییتر Quentin_IOS@ منتشر شد.

به گفته ی Quentin IOS@ این اتفاق در دیژون اتفاق افتاده است و یکی از دوستانش این ویدئو را گرفته و برای او ارسال کرده است. این ویدئو تاکنون 13000 بار ری توئیت شده  است.

به گفته ی QuentinIOS این مرد به دنبال یک بازپرداخت بوده است اما فروشگاه اپل درخواست او را رد کرده است. این مرد بعد از اینکه اعتراض خود را با خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی نشان می دهد همچون یک قهرمان رو به مردم می کند و در نطقی اینگونه می گوید:

خانم ها و آقایان محترم اپل کمپانی است که حقوق مصرف کنندگان اروپایی را نادیده می گیرد. او اضافه می کند آنها درخواست بازپراخت من را رد کردند، از آنها خواستم پول مرا بازگردانید و آنها گفتند نه، در نتیجه آنچه می بینید اتفاق افتاد.

خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی

خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی و پاسخ اپل

اپل هیچ  اظهار نظری در این مورد نکرده است. مرد فرانسوی این شیرین کاری تبلیغاتی را بسیار سازماندهی شده انجام می دهد. تک تک پایفون ها به دقت بر روی میز قرار می گیرند و توپ فلزی بر روی روح آنها فرود می آید.

در نهایت این فرد توسط ماموران امنیتی دستگیر می شود اما فرار می کند اما موفق نمی شود. در نهایت از در بازار به بیرون هدایت می شود. روز پنجشنبه یک آگهی تبلیغاتی با این مضمون منتشر کرد: مشتریان عزیز لطفا خودتان را بهتر نشان دهید، راه های دیگری نیز برای نشان دادن اعتراض وجود دارد.

احتمالا منظور اپل اقدام این مرد فرانسوی برای خرد کردن آیفون ها با توپ فلزی نبوده است.

این ویدئوی جنجالی را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: cnet

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

Mobile Sliding Menu