Batlle Bay

اپلیکیشن FaceRig و تبدیل چهره ی شما به شخصیت های محبوب کارتونی!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن FaceRig

اگر تا به حال سعی می کردید با اپلیکیشن های متفاوت و فوتوشاپ چهره ی خود را شبیه به شخصیت ها و موجودات کارتونی کنید می توانید روشتان را تغییر دهید. اپلیکیشن FaceRig به کمک شما آمده است.

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد جای شخصیت های دیجیتال قرار بگیرید. نه این که Captain America شوید، اما پاندا یا اژدهای خوبی خواهید شد.

اپلیکیشن FaceRig را می توان رقیبی قدرتمند برای MSQRD بر روی تلفن های همراه دانست!

اپلیکیشن FaceRig

اپلیکیشن FaceRig صورت شما را اسکن کرده و حرکات شما را به صورت Real time تقلید می کند. این برنامه آواتارتان را به صورت کاملا سه بعدی نمایش می دهد.

می توانید از این آواتار سلفی یا ویدیو هم بگیرید. البته علی رغم رایگان بودن این اپلیکیشن تعداد محدودی آواتار سه بعدی در دسترس دارید. دقیق تر بگوییم، 5 آواتار.

البته می توانید تا 40 آواتار را برای خود باز کنید. برای این کار می توانید از اعتباری که هر روز با ورود به اپلیکیشن دریافت می کنید استفاده کنید.

یا می توانید پول واقعی (جدا از اعتبار درون برنامه) بپردازید و هر تعداد آواتار که دوست داشتید خریداری کنید. دسترسی هایی که FaceRig اجازه ی آنها را از شما می خواهد دوربین، میکروفون و البته اینترنت است. هیچ اطلاعات شخصی در آن ثبت نخواهد شد.

اپلیکیشن FaceRig و ساخت تصاویر و ویدئو های متفاوت!

می توانید سلفی یا ویدیو از آواتار سه بعدی تان را در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بگذارید. لازمه ی آن تنها دسترسی به اینترنت است.

البته آنقدر ها هم خبر بدی نیست چرا که Holotech در حال تست بتای نسخه ی اندروید است. یعنی زیاد طول نخواهد کشید که اندرویدی ها هم بتوانند در جلد اژدها و خرگوش و پاندا بروند. قطعا شرکت شما در نسخه ی بتا به تسریع این پروسه کمک می کند.

هم چنین می توانید با استفاده از لپ تاپ این آواتار ها را بسازید. مدت مدیدی ست که FaceRig برای دسکتاپ موجود است. اما سازندگان به تازگی تصمیم گرفته اند آن را به گوشی هم بیاورند.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی دقت کنید در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: PhoneArena

از دست ندهید!

نسخه 4.2 تلگرام با قابلیت‌‌های جدید و متفاوت از راه رسید

اپلیکیشن پیامرسان تلگرام به خاطر تعریف خاصی که از امنیت ارائه داده، موردپسند کاربران قرار گرفته است. در نسخه

ادامه مطلب...
آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu