عمر باتری آیفون 7 در بین پرچمداران اخیر حیرت آور بود، نگاهی به نتایج بدست آمده بیندازید

دسته : اخبار

سازمان بریتانیایی تست محصولات به نام Which اعلام کرد که طبق آزمایشات اخیری که انجام داده است آیفون 7 بدترین عمر باتری را در بین اسمارتفون های پرچمدار اخیر دارد! عمر باتری آیفون 7 مطمئنا انتقادات زیادی را برخواهد انگیخت!

آزمایشات Which نشان داد که باتری آیفون 7 در بین سه رقیب اصلی از همه عقب تر است. عمر باتری آیفون 7 در حالت پاسخ دادن به تماس ها و وب گردی با سه رقیب دیگر یعنی گلکسی S7، اچ تی سی 10 و ال جی G5 مقایسه شد. نتایج این آزمایشات حیرت آور بود.

این سازمان بریتانیایی به دلیل استفاده از آزمایشات کاملا علمی و حذف متغیرهای مختلف که باعث نتیجه گیری های اتفاقی می شوند شناخته شده است.

به گفته ی Which

برای رعایت انصاف عمر باتری گوشی ها را با استفاده شبیه ساز شبکه ی گوشی های خود امتحان کردیم. با این کار مطمئن شدیم که قدرت سیگنال ها برای هر تست مشابه است، چون هنگامیکه گوشی درگیر دریافت سیگنال ها شود شارژ بیشتری مصرف می شود.

میزان روشنایی صفحه ی گوشی ها را نیز بر روی یک میزان مشابه تنظیم کردیم.

به هنگام وب گردی تفاوت ها چندان مشخص نبود. اچ تی سی 10 بهترین عملکرد را داشت. باتری این گوشی تا 790 دقیقه استفاده ی مداوم دوام آورد.

آیفون 7 بدترین عملکرد را با 615 دقیقه داشت که حتی نسبت به ال جی G5 با 640 دقیقه هم کمتر بود و سامسونگ گلکسی S7 نیز تا 677 دقیقه دوام آورد.

عمر باتری آیفون 7

به هر حال تفاوت ها در میزان دوام باتری به هنگام برقراری تماس واقعا زیاد بود. گلکسی S7 از این نظر با 1492 دقیقه در مقام سوم قرار گرفت اما آیفون 7 فقط 712 دقیقه دوام آورد.

عمر باتری آیفون 7 مطمئنا انتقادات زیادی را برخواهد انگیخت

دلایل نتایج به دست آمده نیز کاملا مشخص هستند، آیفون 7 با صفحه نمایش 4.7 اینچی کوچکترین گوشی می باشد که در این آزمایش شرکت کرده و این یعنی کوچکترین باتری متعلق به آیفون 7 است.

Which خاطر نشان می کند که عمر باتری رابطه ی زیادی با سایز فیزیکی باتری دارد. اما وقتی مردم برای خرید گوشی می روند به سایز باتری توجه زیادی نمی کنند.

سایز باتری تنها عامل دخیل در عمر باتری نیست و هماهنگی سخت افزار و نرم افزار گوشی تاثیر زیادی در دوام بیشتر خواهد داشت اما سایز کمی بزرگتر یعنی ذخیره ی شارژ بیشتر.

آیفون 7 دارای یک باتری 1960 میلی آمپری است که نسبت به آیفون 6s با باتری 1810 میلی آمپری جهش چندان بزرگی نداشته است.

65% از مشتریان علت خریدن آیفون 7 را بهره بردن از عمر باتری بیشتر بیان کردند این در حالی است که به نظر می رسد عمر باتری آیفون 7 از آیفون 6s هم کمتر است.

نظر شما چیست؟

Source: businessinsider

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu