اپلیکیشن How is the world feeling بزرگترین تحقیق سلامت روان برای کاهش خودکشی

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن How is the world feeling

پروژه ای با نام اپلیکیشن How is the world feeling ( دنیا چه احساسی دارد؟) قصد دارد در قالب یک اپلیکیشن برای iOS و اندروید بزرگترین تحقیقات مربوط به سلامت روانی را انجام دهد.

این تحقیقات از 10 اکتبر شروع می شود و هدف آن جمع آوری داده های مربوط به مردم عادی از سراسر جهان برای تشخیص الگوهای احساسی است.

سپس این داده های بی نام به صورت اپن سورس در اختیار متخصصان سلامت روان قرار خواهند گرفت تا رهیافت هایی برای کاهش میزان خودکشی ارائه کنند.

سالیانه یک میلیون زن و مرد خودکشی می کنند این رقم از رقم مرگ و میرها در اثر سرطان سینه، جنگ و خشونت بسیار بیشتر است، خودکشی به یک اپیدمی در سراسر جهان تبدیل شده و تنها یک دلیل دارد سلامت روان ضعیف که به یک چالش اجتماعی و اقتصادی تبدیل شده است.

استفاده از این اپلیکیشن فقط چند ثانیه طول خواهد کشید. از مردم خواسته می شود یک احساس را انتخاب کنند، شادی، غم، اضطراب، عصبانیت، احساس آرامش یا احساس قدرت و مشخص کنند شدت این احساس در آنها چقدر است.

همچنین از آنها خواسته می شود به چند سئوال پاسخ دهند مثلا به هنگام تنهایی چه می کنید؟

با این کار کاربر می تواند بعد از اینکه هفت روز از اپلیکیشن استفاده کرد با توجه به داده های شخصی که به صورت روزانه ارائه می دهد توصیه های مربوط به راه های شادتر شدن را دریافت کند. همچنین امکان مشاهده ی احساسات مردم دنیا نیز در قالب نمودارها و نقشه هایی فراهم خواهد شد.

اپلیکیشن How is the world feeling احساسات مردم دنیا را مورد بررسی قرار خواهد

اگر این اپلیکیشن الگوهایی در احساسات شما بیابد که نیاز به مطرح شدن داشته باشند ابزارها و منابع مفید در اختیار شما قرار خواهند می دهد.

اپلیکیشن How is the world feeling بزرگترین تحقیق دموکراتیک در مورد سلامت ذهن است که در سراسر جهان با هدف جمع آوری بیش از 70 میلیون احساس انجام خواهد گرفت.

دسترسی به چنین مجموعه ی بزرگ بین المللی از داده ها به معنی گشودن درهای جدیدی برای درک سلامت روانی طیف گسترده ای از جمعیت در نقاط مختلف است. این داده ها بعد از جمع آوری در اختیار همگان قرار خواهند گرفت.

بنیان گذار این پروژه  Lee Crockford در این مورد گفت: به سلامت جسم بیش از سلامت روان اهمیت داده می شود، خودکشی یک قاتل خاموش است.

طبق داد های منتشر شده توسط American Foundation هر ساله 42000 خودکشی اتفاق می افتد این یعنی روزانه 117 نفر خودکشی می کنند و بیش از 70 درصد خودکشی های به مردان تعلق دارد.

برای شرکت در این تحقیق می توانید اپلیکیشن How is the world feeling را دانلود کنید.

app-store-1

play-store-1

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: 9to5mac

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هشت =

Mobile Sliding Menu