شمعی با بوی محصولات اپل! با روشن کردن این شمع بوی مکِ نو در فضا خواهد پیچید!

دسته : اخبار

تاکنون افراد زیادی ادعا کرده اند که گشودن جعبه ی محصولات نوی اپل بوی نو بودن محصول آنها را از خود بیخود می کند اما ساخت شمعی با بوی محصولات اپل کمی زیاده روی نیست؟

این بار نیز با محصول افراطی دیگری از تکنولوژی روبرو هستیم شمعی با بوی محصولات اپل که کمپانی تجهیزات جانبی Twelve South آن را تولید کرده است. با روشن کردن این شمع بوی مک تازه در هوا خواهد پیچید!

شمعی با بوی محصولات اپل

مشتریان می توانند با پرداخت 24 دلار ناقابل یک بسته شمع با موم سویا و با رایحه های اسطوخودوس، مریم گلی، نعناع و هلو خریداری کنند. دقیقا مشخص نیست این رایحه ها چگونه تداعی کننده ی یک مک نو خواهند بود اما احتمالا آنقدر حالت نوستالژی قدرتمندی داشته است که در 150 دقیقه نایاب شده است!

ساخت شمعی با بوی محصولات اپل کمی زیاده روی نیست؟

معمولا با خرید یک محصول جدید آنقدر هیجان زده و مضطرب هستیم که بوی محصول تنها چیزی است که نادیده و بهتر است بگوییم نابوییده گرفته می شود.

واقعا بوی نویی یک کالا آن هم از نوع گجت های تکنولوژی می تواند تا این حد تاثیر گذار باشد؟ خوب که فکر کنیم این رایحه  به یاد ماندنی ترکیبی از بوی پلاستیک و فلز خواهد بود. به نظر می رسد شامه ی بشر نیز به شدت به سمت تکنولوژی گرایش پیدا کرده است. شمعی با بوی محصولات اپل

جالب اینجاست پس از خرید این شمع سوالی که پیش می آید این است: دقیقا باید در کجای خانه یا اداره قرار داده شود؟ نزدیک کامپیوتر؟ اتاق خواب چطور است؟ شاید اگر با بوهای پخش شده در آشپزخانه ترکیب شود خاطره انگیزتر خواهد شد؟ بوی این شمع 44 تا 55 ساعت در فضای خانه باقی خواهد ماند.

بنابراین به مشتریان شمعی با بوی محصولات اپل، توصیه می شود یک مکان خوب و استراتژیک برای شمع خود انتخاب کنند چون مطممئنا هیچکس دوست ندارد حمام خانه بوی فروشگاه های اپل را بگیرد.

مدت زیادی از انتشار آخرین کامپیوتر مک توسط اپل گذشته است و رایحه ی این شمع داغ دل خیلی از آنهایی که در آرزوی باز کردن جعبه ی یک مک جدید هستند را تازه خواهد کرد!

نظر شما در مورد ایده تولید شمعی با بوی محصولات اپل چیست؟

Source: theverge

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu