Batlle Bay

شمعی با بوی محصولات اپل! با روشن کردن این شمع بوی مکِ نو در فضا خواهد پیچید!

دسته : اخبار

تاکنون افراد زیادی ادعا کرده اند که گشودن جعبه ی محصولات نوی اپل بوی نو بودن محصول آنها را از خود بیخود می کند اما ساخت شمعی با بوی محصولات اپل کمی زیاده روی نیست؟

این بار نیز با محصول افراطی دیگری از تکنولوژی روبرو هستیم شمعی با بوی محصولات اپل که کمپانی تجهیزات جانبی Twelve South آن را تولید کرده است. با روشن کردن این شمع بوی مک تازه در هوا خواهد پیچید!

شمعی با بوی محصولات اپل

مشتریان می توانند با پرداخت 24 دلار ناقابل یک بسته شمع با موم سویا و با رایحه های اسطوخودوس، مریم گلی، نعناع و هلو خریداری کنند. دقیقا مشخص نیست این رایحه ها چگونه تداعی کننده ی یک مک نو خواهند بود اما احتمالا آنقدر حالت نوستالژی قدرتمندی داشته است که در 150 دقیقه نایاب شده است!

ساخت شمعی با بوی محصولات اپل کمی زیاده روی نیست؟

معمولا با خرید یک محصول جدید آنقدر هیجان زده و مضطرب هستیم که بوی محصول تنها چیزی است که نادیده و بهتر است بگوییم نابوییده گرفته می شود.

واقعا بوی نویی یک کالا آن هم از نوع گجت های تکنولوژی می تواند تا این حد تاثیر گذار باشد؟ خوب که فکر کنیم این رایحه  به یاد ماندنی ترکیبی از بوی پلاستیک و فلز خواهد بود. به نظر می رسد شامه ی بشر نیز به شدت به سمت تکنولوژی گرایش پیدا کرده است. شمعی با بوی محصولات اپل

جالب اینجاست پس از خرید این شمع سوالی که پیش می آید این است: دقیقا باید در کجای خانه یا اداره قرار داده شود؟ نزدیک کامپیوتر؟ اتاق خواب چطور است؟ شاید اگر با بوهای پخش شده در آشپزخانه ترکیب شود خاطره انگیزتر خواهد شد؟ بوی این شمع 44 تا 55 ساعت در فضای خانه باقی خواهد ماند.

بنابراین به مشتریان شمعی با بوی محصولات اپل، توصیه می شود یک مکان خوب و استراتژیک برای شمع خود انتخاب کنند چون مطممئنا هیچکس دوست ندارد حمام خانه بوی فروشگاه های اپل را بگیرد.

مدت زیادی از انتشار آخرین کامپیوتر مک توسط اپل گذشته است و رایحه ی این شمع داغ دل خیلی از آنهایی که در آرزوی باز کردن جعبه ی یک مک جدید هستند را تازه خواهد کرد!

نظر شما در مورد ایده تولید شمعی با بوی محصولات اپل چیست؟

Source: theverge

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu