Batlle Bay

تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز چگونه او را یاد می کند؟

دسته : اخبار

نام استیو جابز فقید با نام اپل برای همیشه پیوندی ناگسستنی خورده است. بسیاری بر این باورند که اپلی که در شرایط فعلی می بینیم نتیجه سال ها تلاش این مرد بزرگ بوده است. حال این روزهای تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز چگونه است؟

پنج سال از درگذشت استیو جابز بنیان گذار اپل می گذرد اما اپل همچنان وام دار بخش عظیمی از میراث او است. تیم کوک مدیر عامل اپل که از پنج سال پیش رهبری این کمپانی را به دست گرفته است در ادای احترام به دوست خود در توییتر با نقل قول جمله ی معروف استیو جابز اینگونه نوشت:

مهمتر از همه چیز، داشتن شجاعت برای دنبال کردن بینش و خواسته های قلبی تان است.

او اضافه کرد استیو جابز و شیوه ی او برای تغییر دنیا را به خاطر داشته باشیم. اپل بعد از مرگ استیو جابز صفحه ی مخصوصی به او اختصاص داد تا علاقه مندان به این شخصیت بزرگ ضمن ادای احترام خاطرات خود را به اشتراک بگذارند.

شاید خیلی ها عملکرد تیم کوک را در چند سال اخیر مورد انتقاد قرار دهند اما برخی هم معتقدند تیم کوک در انجام چند کار بهتر از استیو جابز عمل کرد.

تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز

از زمان شروع به کار این صفحه تاکنون یک میلیون نفر خاطرات خود را به اشتراک گذاشته اند. تیم کوک که مدیر ارشد اجرایی کمپانی بود در آگوست 2011 به پیشنهاد خود استیو جابز جانشین او شد. استیو جابز کمتر از دو ماه بعد از نبرد طولانی با سرطان پانکراس درگذشت.

چندی پیش هم در مزایده ای متفاوت در لس آنجلس وسایل شخصی قدیمی استیو جابز به فروش رفت.

تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز

پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز اپل فعالیت های خود را در بخش پوشیدنی ها، استریمینگ موسیقی و یک زندگی جدید بدون جک هدفون گسترش داده است.

اگر چه نام اپل و استیو جابز همیشه در کنار هم باقی خواهند ماند اما تیم کوک هفته ی گذشته گفت:

هیچوقت از خود نمی پرسم اگر استیو بود چه می کرد؟

به خوبی می دانم اپل تا 10سال بعد، 100 سال بعد و 1000 سال بعد میراث استیو جابز است اما اپل نباید به این موضوع محدود شود. ما به این فکر نمی کنیم که اگر استیو بود چه می کرد بلکه با بینش او در مورد ارائه ی بهترین محصولات پیوندی محکم برقرار کرده ایم.

تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز

استیو جابز دقیقا زمانی سیلیکون ولی را برای همیشه ترک کرد که همه او را توماس ادیسون مدرن می دانستند. والت موزبرگ روزنامه نگار در مورد جابز نوشت:

دلم برایش تنگ شده، صنعت تکنولوژی او را از دست داد.

پیشنهاد می کنیم 7 نکته طلایی استیو جابز برای موفقیت، نوآوری و هدف گذاری در زندگی را حتما مطالعه نمایید.

شما عملکرد تیم کوک پنج سال بعد از درگذشت استیو جابز را چگونه ارزیابی می کنید؟

Source: nbcnews