crash club

مارک زاکربرگ و واقعیت مجازی – ترکیب جالبی که نتایج عجیبی خواهد داشت!

دسته : اخبار

اگر خاطرتان باشد هفت ماه پیش در کنگره ی جهانی موبایل حضور مارک زاکربرگ در مراسم رونمایی از Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge خبرساز شد. به نظر می رسد نتیجه ی ترکیب مارک زاکربرگ و واقعیت مجازی اتفاقات عجیبی باشد!

مارک زاکربرگ برای ایجاد تحولی بزرگ در دنیای واقعیت مجازی و هدست واقعیت مجازی فیسبوک(Oculus Rift) آماده می شود. او قصد دارد کاربردهای جدیدی از واقعیت مجازی فراتر از مرزهای بازی های ویدئویی را به نمایش بگذارد.

مارک زاکربرگ خالق فیسبوک عکسی را از خود منتشر کرده که هدست Oculus Rift را بر سر گذاشته و کنترل آن را به دست گرفته است و می خواهد کاربرد جدیدی از واقعیت مجازی را نشان دهد!

او در توضیح این عکس نوشته است: پروژه ی Oculus Connect را به نمایش خواهم گذاشت.

مارک زاکربرگ واقعیت مجازی

زاکربرگ اخیرا در مورد کاربردهای واقعیت مجازی فراتر از بازی های ویدئویی و سرگرمی صحبت هایی کرده بود. زاکربرگ پس از خرید Oculus VR در مارس 2014 گفته بود: بعد از بازی قصد داریم Oculus را به پلتفرمی برای تجارب دیگر تبدیل کنیم.

تصور کنید در کلاسی حضور داشته باشید که دانش آموزان و معلمانی از سراسر جهان در اطراف شما باشند، یا با پزشکان به صورت چهره به چهره صحبت کنید و همه ی این اتفاقات فقط با گذاشتن یک عینک بر روی صورت شما اتفاق خواهد افتاد!

اپلیکیشن واقعیت مجازی MDLinking و امکان تجربه ی عمل جراحی برای دانشجویان پزشکی و تجربه شگفت انگیز واقعیت مجازی در پارک ها همه و همه نشانگر آینده ی درخشان پیش روی این فناوری جدید است.

با احساس واقعی حضور می توانید تجارب و فضاهای مختلفی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تصور کنید از این بعد نه فقط لحظاتی خاص بلکه تمام زندگی و ماجراجویی های خود را با افراد زندگیتان به اشتراک بگذارید، مطمئنا بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

مارک زاکربرگ واقعیت مجازی

فیسبوک در ماه فوریه در این مورد گفت:

ما در فیسبوک یک تیم واقعیت مجازی را برای تمرکز کامل بر بررسی آینده ی تعاملات اجتماعی در فیسبوک اختصاص داده ایم. این تیم به کشف این موضوع خواهند پراخت که مردم چگونه می توانند با رشد روزافزون واقعیت مجازی به عنوان یک پلتفرم محاسباتی جدید از طریق واقعیت مجازی رابطه برقرار کنند و به اشتراک بگذارند.

این تیم با همکاری تیم Oculus و تیم های دیگر فیسبوک در حال تلاش برای ساخت بنیان ها تجربه ی اجتماعی واقعیت مجازی بر روی تمامی پلتفرم ها هستند.

با استفاده از قابلیت های واقعیت مجازی دوستانی که دور از هم زندگی می کنند آنچنان به هم نزدیک خواهند شد که گویا با هم زندگی می کنند و فاصله ای نیست.

امروز بعد از راه اندازی اپ استور واقعیت مجازی HTC نوبت به فیسبوک رسیده است!

امروز فیسبوک بخش جدید یا بهتر است بگوییم آغاز واقعیت مجازی اجتماعی را به نمایش خواهد گذاشت.

Source: theverge

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu