Pavel Durov

ویژگی های گوگل Home دستیار هوشمندی که در آینده کنترل خانه ی شما را به دست خواهد گرفت

دسته : اخبار
ویژگی های گوگل Home

سپردن اختیار کامل خانه به دست یک غریبه کاریست که هیچ انسان عاقلی انجام نمی دهد اما اگر این غریبه یک هوش مصنوعی باشد چندان عواقب بدی نخواهد داشت. پس درب خانه ی خود را برای ورود غریبه ای باهوش به نام گوگل Home باز کنید! در این مطلب نگاهی به ویژگی های گوگل Home خواهیم انداخت.

علاوه بر معرفی گوشی های پیکسل گوگل در کنفرانس سانفرانسیسکو محصول دیگری به نام گوگل Home نیز رونمایی شد که به رقیب جدید و قدرتمند اکو محصول آمازون تبدیل خواهد شد. از ویژگی های گوگل Home همراهی هوش مصنوعی با آن است که دائما آماده ی یادگیری، رشد و مطابقت یافتن است.

 ویژگی های گوگل Home

قبل از پرداختن به ویژگی های گوگل Home بد نیست اشاره ای به سایز آن داشته باشیم. گوگل Home دارای یک طراحی گرم است که برخلاف تصاویر رندر شده سایز بسیار کوچکی دارد و به راحتی در کف دست جای می گیرد.

یکی از آیتم های قابل ذکر دیگر پنل کنترل حساس به لمس در بالای آن است که به همراه چراغ های ال ای دی به هنگام روشن شدن نه تنها آزار دهنده نیستند بلکه وقتی انگشت خود را برای تنظیم صدا بر روی آن می کشید چراغ ها شروع به درخشش می کنند. همچنین به هنگام ورود دستور صوتی نیز چراغ ها روشن می شوند.

 ویژگی های گوگل Home

یکی از ویژگی های گوگل Home که بسیار مهم بوده امکان دریافت دستورات صوتی کاربر و اجرای آنها است. کاربر می تواند درخواست یک موسیقی جدید کند، از وضعیت آب و هوای فردا با خبر شده و حتی نور اتاق را تنظیم کند.

گوگل Home قابلیت بالای تشخیص صدا را در خود جای داده است و با گفتن okay Google برای دریافت دستورات صوتی شما آماده می شود. جالب اینجاست که گوگل Home در محیط های شلوغ نیز به راحتی به تشخیص صوت خواهد پرداخت.

سیستم اسپیکر های فای جذاب ترین ویژگی از ویژگی های گوگل Home

یکی دیگر از اجزا گوگل Home سیستم اسپیکر های فای بوده که بعد از جدا کردن پایه، آنها را مشاهده خواهید کرد. با وجود سایز کوچک گوگل Home قدرت و شفافیت صدای آن شما را متعجب خواهد کرد. صدایی که در عین کریستالی بودن از نظر باس هم قدرتمند است.

وقتی چند گوگل Home به هم متصل شوند پخش موسیقی همگام سازی خواهد شد. خبری از اتصالات بلوتوث نخواهد بود چون برای تشخیص صدا و پاسخ، نیاز دائم به اتصال به اینترنت وجود دارد. همگام سازی صوتی نیز بهتر از همه با وجود اتصال وای فای انجام خواهد گرفت.

 ویژگی های گوگل Home

به نظر می رسد در آینده هوش مصنوعی کنترل همه ی کارهای خانه را به دست خواهد گرفت. گوگل Home نیز آغاز حرکتی در این مسیر است که نه تنها به صورت هوشمندانه ای به پرسش ها پاسخ می دهد بلکه قدرت کنترل بسیاری از وسایل هوشمند خانه را نیز خواهد داشت.

وسایل هوشمندی از جمله گوگل کروم کست، نست، فیلیپس، Hue و وسایلی که هر روز اضافه می شوند.

 ویژگی های گوگل Home

آغاز فروش گوگل Home از 6 نوامبر و با قیمت 129 دلار آغاز خواهد شد.

شما در مورد گوگل Home چه فکر می کنید؟ آیا یکی از آنها به خانه ی شما راه خواهد یافت؟ در آینده ای نزدیک گوگل کنترل خانه ی شما را به دست خواهد گرفت یا آمازون؟

Source: androidauthority

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu