Pavel Durov

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس – این مدل نسبت به سایر آیفون های موجود کندتر است

دسته : اخبار

همه توقع دارند که آخرین آیفون ارائه شده یعنی آیفون 7 سریع ترین پدیده ی بازار اسمارتفون ها باشد اما سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس این موضوع را نقض می کند.

جایگزین کردن مدل 16 گیگابایت با مدل 32 گیگابایت یکی از تغییرات مثبتی بود که در آیفون های امسال اعمال شد. کاربران همواره از فضای کم آیفون های 16 گیگابایتی شکایت داشتند اما شواهد نشان می دهند که مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس نیز این مشکل را حل نخواهد کرد.

بنچمارک اخیر gsmarena نشان می دهد که مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 نیز از نظر عملکرد حافظه نسبت به مدل های 128 گیگابایتی آیفون 7 و مدل 64 گیگابایتی آیفون 6s پلاس عقب تر است. سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس با انجام چند تست مشخص شد.

وب سایت gsmarena با استفاده از بنچمارک Basemark OS II چندین آزمایش بر روی آیفون 7 پلاس 32 گیگابایتی انجام داد که در هیچ کدام از این تست ها امتیازی بیش از 800 به دست نیاورد در حالیکه امتیاز سایر آیفون ها 1300تا 1700بود.

برای سنجش نتایج بنچمارک Basemark از نتایج بنچمارک های دیگر نیز استفاده شد. بنچمارک Pass Mark از موارد انتخاب دیگر بود که نشان داد که آیفون 7 پلاس 32 گیگابایتی از نظر قدرت نوشتن ترتیبی ( اعداد میانگین عملیات‌های خواندن ورودی-خروجی ترتیبی در یک ثانیه) عملکرد بدی دارد اما از نظر قدرت خواندن ترتیبی (تعداد میانگین عملیات‌های نوشتن ورودی-خروجی ترتیبی در یک ثانیه) عملکردی مشابه آیفون 6 پلاس دارد.

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس

اما بنچمارک ها ساختگی هستند و برای بررسی عملکرد حافظه ای با سرعت پایین در شرایط واقعی این آزمایش انجام گرفت:

یک ویدئوی 4K به مدت 10 دقیقه گرفته و با استفاده از ویژگی های ویرایش اپلیکیشن فوتو به دقت به ویرایش آن پرداخته شد سپس عملکرد سه آیفون در ذخیره کردن این نسخه ی ویرایش شده ی جدید سنجیده شد.

این آزمایش به خوبی می توانست همه ی جنبه ها را بسنجد چرا که هم شامل خواندن فایل های اورجینال بزرگ( 3.3 گیگابایت) می شود و هم وظیفه ی نوشتن فایل های ویدئویی بزرگ را به عهده خواهد گرفت.

در قسمت زیر می توانید تفاوت های مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس را از نظر عملکرد با دو آیفون دیگر مقایسه کنید.

مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس سرعتی سه برابر کمتر از مدل 128 گیگابایتی دارد.

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس

 

علت سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس چیست؟

جایگزین کردن مدل 16 گیگابایت با مدل 32 گیگابایت یکی از تغییرات مثبت و ضروری بود که در آیفون های امسال تفاوت قدرت رایت مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 و مدل 128 گیگابایتی آن را در بنچمارک PassMark مشاهده کردید. این تفاوت 8 برابر است!

ممکن است اپل پردازنده های خود را از فروشنده های مختلف تهیه کند بنابراین مشکل می تواند در ساخت پردازنده باشد و ربطی به سایز آن نداشته باشد.

با این وجود، عملکرد حافظه یکی از بخش های بسیار مهم در عملکرد گوشی محسوب می شود. مطمئنا به زودی تست های زیادی در مورد سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس انجام خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟ آیا مدل 32 گیگابایتی هر دو آیفون جدید نیاز کاربران را پاسخ خواهد داد؟

Source: gsmarena

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu