The best strategy games in 2016

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس – این مدل نسبت به سایر آیفون های موجود کندتر است

دسته : اخبار

همه توقع دارند که آخرین آیفون ارائه شده یعنی آیفون 7 سریع ترین پدیده ی بازار اسمارتفون ها باشد اما سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس این موضوع را نقض می کند.

جایگزین کردن مدل 16 گیگابایت با مدل 32 گیگابایت یکی از تغییرات مثبتی بود که در آیفون های امسال اعمال شد. کاربران همواره از فضای کم آیفون های 16 گیگابایتی شکایت داشتند اما شواهد نشان می دهند که مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس نیز این مشکل را حل نخواهد کرد.

بنچمارک اخیر gsmarena نشان می دهد که مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 نیز از نظر عملکرد حافظه نسبت به مدل های 128 گیگابایتی آیفون 7 و مدل 64 گیگابایتی آیفون 6s پلاس عقب تر است. سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس با انجام چند تست مشخص شد.

وب سایت gsmarena با استفاده از بنچمارک Basemark OS II چندین آزمایش بر روی آیفون 7 پلاس 32 گیگابایتی انجام داد که در هیچ کدام از این تست ها امتیازی بیش از 800 به دست نیاورد در حالیکه امتیاز سایر آیفون ها 1300تا 1700بود.

برای سنجش نتایج بنچمارک Basemark از نتایج بنچمارک های دیگر نیز استفاده شد. بنچمارک Pass Mark از موارد انتخاب دیگر بود که نشان داد که آیفون 7 پلاس 32 گیگابایتی از نظر قدرت نوشتن ترتیبی ( اعداد میانگین عملیات‌های خواندن ورودی-خروجی ترتیبی در یک ثانیه) عملکرد بدی دارد اما از نظر قدرت خواندن ترتیبی (تعداد میانگین عملیات‌های نوشتن ورودی-خروجی ترتیبی در یک ثانیه) عملکردی مشابه آیفون 6 پلاس دارد.

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس

اما بنچمارک ها ساختگی هستند و برای بررسی عملکرد حافظه ای با سرعت پایین در شرایط واقعی این آزمایش انجام گرفت:

یک ویدئوی 4K به مدت 10 دقیقه گرفته و با استفاده از ویژگی های ویرایش اپلیکیشن فوتو به دقت به ویرایش آن پرداخته شد سپس عملکرد سه آیفون در ذخیره کردن این نسخه ی ویرایش شده ی جدید سنجیده شد.

این آزمایش به خوبی می توانست همه ی جنبه ها را بسنجد چرا که هم شامل خواندن فایل های اورجینال بزرگ( 3.3 گیگابایت) می شود و هم وظیفه ی نوشتن فایل های ویدئویی بزرگ را به عهده خواهد گرفت.

در قسمت زیر می توانید تفاوت های مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس را از نظر عملکرد با دو آیفون دیگر مقایسه کنید.

مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس سرعتی سه برابر کمتر از مدل 128 گیگابایتی دارد.

سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس

 

علت سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس چیست؟

جایگزین کردن مدل 16 گیگابایت با مدل 32 گیگابایت یکی از تغییرات مثبت و ضروری بود که در آیفون های امسال تفاوت قدرت رایت مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 و مدل 128 گیگابایتی آن را در بنچمارک PassMark مشاهده کردید. این تفاوت 8 برابر است!

ممکن است اپل پردازنده های خود را از فروشنده های مختلف تهیه کند بنابراین مشکل می تواند در ساخت پردازنده باشد و ربطی به سایز آن نداشته باشد.

با این وجود، عملکرد حافظه یکی از بخش های بسیار مهم در عملکرد گوشی محسوب می شود. مطمئنا به زودی تست های زیادی در مورد سرعت کم مدل 32 گیگابایتی آیفون 7 پلاس انجام خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟ آیا مدل 32 گیگابایتی هر دو آیفون جدید نیاز کاربران را پاسخ خواهد داد؟

Source: gsmarena

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu