Batlle Bay

دوربین گوشی های پیکسل ادعای گوگل را با به نمایش گذاشتن این عکس ها اثبات می کند

دسته : اخبار
دوربین گوشی های پیکسل

از ویژگی هایی که در رویداد گوگل به بررسی دقیق آن پرداخت شد دوربین گوشی های پیکسل بود، گوگل ادعا می کند گوشی های پیکسل بهترین دوربین های حال حاضر دنیای اسمارتفون ها را در خود جای داده اند.

گوگل به تازگی در رویدادی گوشی های پیکسل خود را معرفی کرد. این گوشی ها با دادن وعده ی هماهنگی سخت افزار و نرم افزار و پشتیبانی دستیار دیجیتال گوگل قرار است به رقبای سرسخت آیفون اپل تبدیل شوند.

دوربین گوشی های پیکسل موفق به کسب امتیاز 89 در DxOMark شده است که در مقایسه با سایر اسمارتفون ها از جمله آیفون 7 امتیاز خوبی محسوب می شود.

Isaac Reynolds برای اثبات این ادعای جسورانه دست به کار شد و تعدادی از عکس های گرفته شده با پیکسل و پیکسل XL  برادر بزرگترش را پست کرد.

به گفته ی Isaac Reynolds تعدادی از عکس ها توسط خود مهندسان گوگل گرفته شده اند. بررسی داده های EXIF نشان داد که این عکس ها واقعا با یکی از گوشی های  پیکسل و پیکسل XL گرفته شده اند.

اما Phandroid ادعا می کند که نیمی از عکس های گرفته شده توسط اپلیکیشن های ویرایش Snapseed یا VSCO ویرایش شده اند. اما با نگاهی به عکس ها متوجه سازگاری بالای دوربین گوشی های پیکسل با هر موقعیت و شرایط نوری می شوید.

نمونه ای از این تصاویر را مشاهد کنید، قضاوت را به عهده ی شما خواهیم گذاشت.

عکس های گرفته شده با دوربین گوشی های پیکسل

نظر شما در مورد کیفیت عکس های گرفته شده توسط دوربین گوشی های پیکسل چیست؟

اگر به خاطر داشته باشید نمونه ای عکس های گرفته شده با آیفون 7 پلاس نیز منتشر شده بودند که با مقایسه ای سریع می توان در مورد دوربین گوشی های پیکسل قضاوت کرد. جنگ اسمارتفون ها به نقطه ی اوج خود رسیده است و با رویارویی اپل و گوگل باید شاهد اتفاقات جالبی باشیم.

Source: theverge