گوشی Corner R شارپ ظاهر آینده ی گوشی ها را با صفحه بدون حاشیه نمایش می دهد

دسته : اخبار

در نگاه اول آیفون 7 کاملا شبیه به مدل پیشین به نظر می رسد. یعنی طبیعی است اگر این سوال به ذهنتان برسد که نسل آینده ی گوشی ها همین شکلی خواهند بود؟ احتمالا می توانید پاسخ تان را از گوشی Corner R شارپ دریافت کنید.

به تازگی این کمپانی جدیدترین تکنولوژی صفحه گوشی اش را به نمایش گذاشته است که بسیار جالب و پیشرفته به نظر می رسد. صفحه بدون حاشیه گوشی Corner R شارپ احتمالا ظاهر آینده ی گوشی ها را رقم خواهد زد.

گوشی Corner R شارپ

گوشه های گرد صفحه به کمک تکنولوژی صفحه Free-Form ساخته شده اند. همان طور که از نام تکنولوژی مشخص است، می توان با استفاده از آن، صفحه ی گوشی ها را در اشکالی جز مستطیلی ساخت.

نتیجه ی این تکنولوژی گوشی هوشمندی است که در دست گرفتنش به شما این احساس را می دهد که تنها یک صفحه ی گوشی در دست دارید نه یک گوشی کامل که ممکن است شما را یاد فیلم هایی بیندازد که از آینده ی احتمالی و پیشرفته ی بشر خبر می دهند.

گوشی Corner R شارپ رویای دور دست!

متاسفانه در حال حاضر صفحه بدون حاشیه گوشی Corner R شارپ تنها به عنوان نمونه ای برای کانسپت مربوط ساخته شده است.

یعنی تضمینی وجود ندارد که این گوشی که گویا در صفحه نمایش خلاصه شده به تولید انبوه برسد. یا حداقل (در نهایت خوشبینی) به این زودی ها به دست مشتریان نخواهد رسید.

بار اولی نیست که شارپ یک گوشی با صفحه ی بدون حاشیه می سازد. در سال 2014 نیز  Aquos Crystal را لانچ کرد. این گوشی صفحه ای 5 اینچی داشت و طراحی آن شبیه به گوشی Corner R شارپ بود.

این دیوایس اندرویدی در بازار موفقیتی کسب نکرد که احتمالا همین موضوع انگیزه ی شارپ برای طراحی دوباره ی یک گوشی بدون حاشیه بوده است.

گوشی Corner R شارپ

درصورتی که شارپ بتواند بزرگترین مشکل صفحه های بدون حاشیه را حل کند مشکل تماس های اتفاقی هنگام در دست داشتن گوشی رفع شده و موفقیتی بسیار بزرگ کسب کرده است.

اگر اپلیکیشنی ساخته شود که این تماس های اتفاقی را تشخیص داده و آنها را نادیده بگیرد، احتمالا بسیاری از کمپانی های باید این صفحه ها را از شارپ خریداری کرده و گوشی های بعدی شان را با آنها بسازند.

Source: TheNextWeb

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یک =

Mobile Sliding Menu