following

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام در تولد شش سالگی این اپلیکیشن محبوب را حتما بخوانید

دسته : مصاحبه

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام Kevin Systrom به مناسبت تولد 6 سالگی این برنامه ی محبوب قطعا جذاب بوده است که تصمیم گرفتیم در هات اپ نیوز بخشی از آن را برای شما آماده نماییم.

امسال قطعا سالی پر از هیجان برای تغییرات اینستاگرام بود. از تغییر نمایش پست ها در نیوزفید (از حالت زمانی به الگوریتمی) گرفته تا ویژگی جدید استوریز که بسیار یادآور اسنپ چت بود و تغییر لوگو.

در کنار تمام این تغییرات تیم اینستاگرام هفته ی پیش به دفتری جدید نیز نقل مکان کرده اند.

حالا با 500 میلیون کاربر فعال که روزانه 100 میلیون از آنها استوری ها را می بینند، اینستاگرام نسبت به گذشته کاربران بیشتری دارد و این کاربران وقت بیشتری را در اپلیکیشن می گذرانند و به همین دلیل ماهانه حدود نیم میلیون تبلیغ کننده در پلتفرم های اینستاگرام چرخ می زنند، این یعنی سود بسیار بالا برای یک کمپانی 6 ساله!

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام

به مناسبت تولد 6 سالگی اپلیکیشن اینستاگرام BuzzFeed با مدیرعامل آن Kevin Systrom مصاحبه ای داشت است که از شما دعوت می کنیم بخشی از ترجمه ی آن را مطالعه نمایید:

در مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام راجع به گذشته، حال، آینده و تغییرات اینستاگرام صحبت شد.

Kevin از تغییرات جدید خوشحال بود و عقیده داشت علی رغم از دست دادن برخی کاربران و انتقادهای منفی، آینده ی خوبی را برای این اپلیکیشن رقم خواهند زد.

به نظر من کمپانی هایی که شکست می خورند آنهایی هستند که به چشم یک سری امکانات خود را می بینند. موفق ها خود را به عنوان یک کمپانی بسته به ماموریت تعریف می کنند. اگر ماموریت اینستاگرام این است که مردم بتوانند لحظاتشان را با دیگران قسمت کنند، چطور می توان هنوز به آنها گفت که باید عکس هایشان را مربعی برش داده و همه را در آن مربع جای دهند؟

همین طرز فکر باعث افزوده شدن ویدیو با امکانات فعلی به اینستاگرام شد. Kevin تاکید داشت که تجربه ی ویدیو در اینستاگرام با دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است. البته ما در هات اپ نیوز تفاوت شاخصی نمی بینیم. وی نیز اذعان داشت که ویدیو ها هنوز به جایی که قصد داشته نرسیده اند.

می دانم که تجربه ای مشابه با ویدیوها در سایر شبکه ها دارید، اما ما اینجا متوقف نمی شویم، ما می خواهیم پیشرفت کنیم.

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام و موضوع تغییر لوگو

ما نمی خواستیم شبیه یک اپلیکیشن دوربین به نظر بیاییم. ما بسیار بیشتر از آن هستیم. ما در رسانه تعریف می شویم و تنوع در ابراز! و لوگوی جدید بیشتر با ماموریت ما همخوانی دارد و نشان می دهد که ما در “لحظه ها” تعریف می شویم، نه تنها یک دوربین.

اما منطق تغییر نمایش پست ها در نیوزفید از حالت زمانی به الگوریتمی با این طرز تفکر همخوانی ندارد.

ماموریت ما بهنگام بودن نیست. هنوز هم می توانید عکس رنگین کمان های خوب را در شهر ببینید و بهترین های آنها در بالای فیدتان قرار خواهند گرفت.

تایم لاین الگوریتمی اینستاگرام باعث شد کاربران حدود 70 درصد پست ها را در فیدشان دریافت نکنند. پس تمرکز کمپانی بر این بود که 30 درصد باقی مانده چیزهایی باشند که احتمالا آنها بیشتر به آن اهمیت می دهند. طبق گفته ی Kevin این ترفند در تغییرات اینستاگرام مدت زمان استفاده از این اپلیکیشن را افزایش داده است.

مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام

و اما در مورد استوری ها:

معمولا مردم هایلایت های هر روزشان را در اینستا پست می کنند. اما ما می خواستیم که مردم بتوانند هر لحظه ای که دوست دارند را به اشتراک بگذارند و این پست های کم اهمیت تر نباید در پروفایل ظاهر می شدند. پس گزینه ی از پروفایل حذف شود یا در پروفایل پست نشود را اضافه کردیم که ظاهرا اصلا کاربرد واضحی نداشتند!

و به این ترتیب در آگوست ویژگی استوری که از نظر همه بسیار به اسنپ چت شباهت داشت به تغییرات اینستاگرام اضافه شد که از نظر Kevin:

باید غرور ابداع و ابتکار را فراموش کنید چرا که ویژگی استوری اینستاگرام، از هر ایده ای که گرفته شده باشد، بازخورد مثبت داشته است.

نظر شما در مورد مصاحبه با مدیر عامل اینستاگرام و صحبت هایی که رد و بدل شد چیست؟

Source: BuzzFeed

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu