The best strategy games in 2016

بازی Vertigo Racing شما را به قهرمان رانندگی با ماشین های لوکس قدیمی تبدیل می کند

دسته : اپلیکیشن
بازی Vertigo Racing

بازی Vertigo Racing توسط chillingo ساخته شده و آرزوی شما را برای رانندگی با ماشین های لوکس قدیمی در مسیر های متنوع بر آورده می کند.

در صفحه ی اول بازی Vertigo Racing با لمس دکمه ی پلی وارد قسمت ماشین های لوکس می شوید. شما در این قسمت با 10 ماشین لوکس سر و کار دارید. توجه د اشته باشید با طی کردن مراحل مختلف و گرفتن کاپ در هر مسیر، ماشین های بعدی برای شما باز می شوند.

بازی Vertigo Racing

در قسمت انتخاب ماشین ها، قدرت هر ماشین قابل آپدیت شدن است. با طی کردن مسیر های مختلف سکه ی بیشتری بدست بیاورید و قدرت ماشین خود را افزایش دهید. فراموش نکنید رنگ دلخواه خود را نیز می توانید انتخاب کنید.

اولین ماشینی که در بازی Vertigo Racing در اختیار شما قرار می گیرد Voyage است. این ماشین در ابتدا قدرت چندانی ندارد و بایستی با گرفتن سکه ها ماشین را آپدیت کنید تا بتوانید مسیر بیشتری را طی کنید.

پس از انتخاب ماشین و لمس دکمه ی پلی وارد مسیر مسابقه خواهید شد.

بازی Vertigo Racing و انتخاب مسیر

در این قسمت شما 10 مسیر جذاب پیش رو دارید. مسیر هایی پر پیچ وخم در ارتفاعات همراه با مناظری زیبا در فصل های مختلف، لذت رانندگی با ماشین های لوکس در مسیری رویایی و سخت با هیجانی بی نظیر را به شما القا خواهد کرد.

در ابتدای بازی Vertigo Racing فقط مسیر Mediterana برای شما باز می باشد. با گرفتن کاپ های بیشتر و انجام ماموریت ها مسیر بعدی برای شما باز خواهد شد.

بازی Vertigo Racing

بازی Vertigo Racing و گرفتن کاپ

در پایین هر مسیر ماموریت هایی که باید انجام بدهید مشخص شده و ماموریت شما بسته به ماشین انتخابی شما می باشد.

با طی کردن کیلو متر های مشخص شده که در بالای ماشین وجود دارد، کاپ مورد نظر برای آن ماشین باز و البته ماشین بعدی شما نیز آزاد خواهد شد.

همانطور که در تصویر می بینید: در مسیر دوم با ماشین Voyage برای گرفتن اولین کاپ باید 4 کلیومتر رانندگی کنید تا برنده کاپ شده و سکه ی بیشتری به جیب بزنید.

بازی Vertigo Racing

بازی Vertigo Racing و لذت رانندگی در ارتفاعات

بعد از انتخاب مسیر مورد نظر وارد قسمت اصلی بازی خواهید شد. در این قسمت از بازی Vertigo Racing شما پدال گاز و پدال ترمز را در اختیار خواهید داشت.

با گاز دادن و دریفت های به موقع می توانید ماشین را کنترل کنید تا از مسیر اصلی منحرف نشود.

در این قسمت یک سری ماموریت های اضافه دارید که شامل مدت زمانی می باشد که باید دریفت کنید تا امتیاز بگیرید یا مدت زمانی که بعد از پرش باید روی هوا باشید مشخص شده است.

اما فراموش نکنید ماموریت اصلی در بازی Vertigo Racing علاوه بر گرفتن کاپ، رسیدن به سوخت در زمان مناسب است. اگر به موقع به پمپ بنزین نرسید سوخت شما تمام خواهد شد و ادامه ی بازی ممکن نخواهد بود.

حواستان به خرابی ماشینتان باشد اگر زیاد آسیب ببیند ماشین لوکس شما منفجر خواهد شد!

بازی Vertigo Racing

شاید در نگاه اول بازی Vertigo Racing ساده به نظر برسد و جذابیتی برای شما نداشته باشد ولی مجموعه ی چالش هایی که این بازی پیش روی شما می گذارد باعث ادامه ی این بازی تا ساعت های متوالی خواهد شد.

از نظر تکنیکی شاید بگویید فقط گاز دادن یا ترمز کردن چه هیجانی خواهد داشت؟ ولی وقتی غرق بازی می شوید دیگر فقط گاز و ترمز در بازی حاکم نیست بلکه ذهن شما درگیر رد کردن مراحل شده است!

برای دانلود بازی Vertigo Racing می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

 

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...
گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ

گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ را با وجود این دلایل بخریم یا نخریم؟

سامسونگ در 29 مارس جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد. گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ بعد از تاخیر

ادامه مطلب...
محبوبترین گوشی‌های 2016

محبوبترین گوشی‌های 2016 – ده گوشی برتر و حضور پُررنگ اپل و سامسونگ!

طبق گزارش جدید IHS Markit، آیفون 7 محبوب‌ترین اسمارتفون سال 2016 نبوده است. آیفون 6s که در سال 2015 رونمایی شد، همچنان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu