following

نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند – گلکسی نوت 7 مرده است زنده باد گلکسی S8!

دسته : اخبار

به نظر می رسد گلکسی نوت 7 همچنان در حال به رخ کشیدن ویژگی انفجاری خود است. طبق گزارشات اخیر حتی بعد از فراخوان سامسونگ و تعویض تعدادی از گلکسی نوت 7 های معیوب، نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند.

بعد از خبر انفجار یک گلکسی نوت 7 در یکی از پروازهای داخلی آمریکا این بار در حادثه ای دیگر نوجوان 13 ساله ای از مینسوتا در حالیکه گوشی را دست خود نگه داشته بود متوجه داغ شدن گوشی و ذوب شدن قاب آن می شود.

نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند

بنابراین با توجه به این موضوع که حتی گلکسی نوت 7 های تعویض شده هم آتش می گیرند سامسونگ باید هر چه زودتر تصمیم خود را مبنی بر توقف فروش این محصول بگیرد. AT&T بزرگترین اپراتور موبایل آمریکا نیز در حال تصمیم گیری برای توقف کامل فروش گلکسی نوت 7 است.

بنابراین با وجود این اتفاقات، خرید نوت 7 در چنین شرایطی یکی از بزرگ ترین اشتباهات مصرف کنندگان خواهد بود چون علاوه بر از دست دادن پشتیبانی اپراتورها، قطع شدن پشتیبانی های سخت افزاری و نرم افزاری و بدتر از همه توجه مهمانداران هواپیما به شما به عنوان یک فرد خطرناک مزیت دیگری به دنبال نخواهد داشت.

نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند

سامسونگ چندین بار سعی در اصلاح این شرایط بحرانی کرد اما این کمپانی موضوعی را فراموش کرده است، تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده است که اتفاقات نادری مثل انفجار یک گوشی یا مشکل آنتن دهی آیفون 4 یا خم شدن آیفون 6 در ذهن ها باقی می ماند و دائما دهان به دهان خواهند چرخید.

این کمپانی کره ای استراتژی اشتباهی را در مورد یکی از پیشرفته ترین و گران قیمت ترین محصولات خود در پیش گرفت، نخست اینکه بعد از اعلام فراخوان مشخص شد هنوز هیچ برنامه ی رسمی برای اجرای طرح تعویض خود ندارد و سپس انتشار یک پچ نرم افزاری عجیب برای محدود کردن شارژ باتری به 60 درصد و سپس به 80 درصد که این راه حل نیز مشکلات خاص خود را داشت.

نیازی نیست حتما متخصص بازاریابی باشید تا متوجه شوید ممنوع کردن استفاده از یک محصول در پروازها چه سرنوشتی را برای آن محصول رقم خواهد زد.

اپل بعد از نقص های بسیار کوچک تر از این در محصولاتش مثلا مشکلات آنتن دهی به سرعت آنها را از دور خارج می کند و یا با طرح تعویض رایگان مشکل ایجاد شده را حل می کند.

در مورد مشکل خم شدن آیفون 6 مطبوعات به یکی از آزمایشگاه های کوپرتینو فراخوانده شدند و تست های لازم در مقابل آنها انجام گرفت و در محصولات آینده از آلومینیوم های مقاوم تری استفاده شد.

گلکسی نوت 7 مرده است،  نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند

نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند

سامسونگ از یک استراتژی پیوسته ی جهانی برای مقابله با این بحران استفاده نکرد و فضایی را ایجاد کرد که پر از گلکسی نوت 7 های اصلی و تعویض شده بوده و دیگر تشخیص بین فرع و اصل و مواد حادثه ساز به این راحتی ها ممکن نیست. بدتر از همه اینکه نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند.

در حال حاضر سامسونگ باید به دنبال بازگرداندن سلامتی برند خود باشد و از هر گونه سود حاصل از فروش نوت 7 چشم پوشی کند.

با تمرکز بر ساخت محصولات بهتر در آینده و فراموش کردن سهم بازار گلکسی نوت 7 از زمان حال حداکثر بهره را ببرد تا با ارائه ی محصولی متفاوت ننگ شکل گرفته در اطراف نام خود را محو کند.

گلکسی نوت 7  مرده است، زنده باد گلکسی S8 که می تواند سامسونگ را دوباره به روی عرشه بازگرداند البته اگر سامسونگ تمام تلاش خود را بر حل موضوع گلکسی نوت 7 انفجاری متوقف کند.

شما چه فکر می کنید؟ از نظر شما بهترین تصمیم سامسونگ در حال حاضر چه خواهد؟ آیا این غول کره ای از پس این بحران بر خواهد آمد؟

Source: theverge theverge

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn نوت 7 های جایگزین شده نیز آتش می گیرند – گلکسی نوت 7 مرده است زنده باد گلکسی S8!

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu