following

شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده که ارتباطی به بازی پوکمون گو ندارد!

دسته : اخبار
شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده

درست است که تب پوکمون گو فروکش کرده است، اما واقعیت افزوده از آن دسته تکنولوژی ها نیست که بخواهد به این زودی ها از رده خارج شود. اگر از ماجراجویی خلق شده توسط نینتندو و گوگل یک چیز آموخته باشیم این است که اپلیکیشن های واقعیت افزوده تازه در ابتدای راه هستند. پس با شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده با هات اپ نیوز همراه باشید.

همانطور که اپلیکیشن Firstage با استفاده از واقعیت افزوده کنسرت ها را به خانه ی شما می آورد یا هدفون های ساخته شده توسط Doppler که واقعیت افزوده را برای گوش ها به ارمغان می آورند، همه و همه نشانه هایی از تغییرات بنیادین در زندگی بشر است.

شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده در زندگی واقعی

  1. کلیپ های آموزشی

واقعیت افزوده می تواند زندگی یک کاربر را در رابطه با محصول مورد نظر آسان تر کند. مثلا می تواند به شما نشان دهد چگونه یک میز را بسازید، خودرویتان را تعمیر کنید، رایانه تان را عیب یابی (troubleshoot) کنید و بی نهایت کاربرد دیگر آموزشی که به کمک شما خواهند آمد.

  1. ترکیب نمای فیزیکی و دیجیتالی

با استفاده از این تکنولوژی می توان کاری کرد که حتی ساده ترین و غیر جذاب ترین نمای ساخته شده با آجر و ملات هم برند کمپانی مورد نظر را نمایش دهند.

تصور کنید گوشیتان را در مقابل نما حرکت داده و با کشیدن انگشت به چپ و راست، منو ها، نظرها، رسانه های اجتماعی، تخفیفات و بسیاری مشخصات و امکانات دیگر را بدون حتی ورود به فروشگاه ببینید. در این صورت ترافیک فروشگاه ها و پیاده رو ها هم کنترل می شود.

  1. گیمیفیکیشن خرید

از واقعیت افزوده در کنار حجم بالای دیتایی که می تواند تولید کند می توان به چند طریق استفاده کرد، مثلا بازاریابی طبق لوکیشن، تجربه ی خرید تعاملی و پیدا کردن تخفیفات در یک مال.

این ویژگی هم می تواند برای گیمیفیکیشن(به مفهوم استفاده از اجزا و تفکرات بازی‌گونه در زمینه‌هایی است که ماهیت بازی ندارند) خرید استفاده شود.

هم اکنون هم شاهد ارائه ی تخفیف در فروشگاه ها و پارک هایی هستیم که اجازه ی ورود رایگان به بازیکنان پوکمون گو می دهند تا افراد بیشتری را جذب کنند.

شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده

  1. تجربه ی خرید پیشرفته

احتمالا کمک کردن در پرو لباس بازار بزرگی برای واقعیت افزوده خواهد بود. مثلا کمک در امتحان کردن یک لباس بدون نیاز به پوشیدن آن به صورت فیزیکی بسیار جذاب می باشد.

  1. تجارت الکترونیک و خرید پوشاک

کمپانی هایی چون Zappos امکان سفارش بی نهایت جفت کفش با حمل رایگان دو طرفه را به مشتری می دهند. یعنی هنگامی که کفش ها را دریافت کردید می توانید تصمیم بگیرید که آنها را می خواهید یا نه.

درصورتی که کفش ها را پسند نکردید می توانید به صورت رایگان آنها را پس بفرستید. جایگزین بدون هزینه برای پس گرفتن کفش ها استفاده از واقعیت افزوده برای پوشیدن مجازی کفش ها خواهد بود.

  1. آموزش عملی

واقعیت افزوده می تواند بسیار برای آموزش مفید باشد. دانش آموزان می توانند تجربه های یکسان و عملی از چیزهایی که می آموزند داشته باشند. با این روش می توان هزینه های زیادی را حذف کرده و به شبیه سازی های زندگی واقعی که پیش از این ممکن نبود دست یافت.

augmented-reality_4

نظر شما در مورد شش روش برای استفاده از واقعیت افزوده که معرفی شد چیست؟

Source: Forbes

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu