The best strategy games in 2016

ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد – شما جزو کدام دسته هستید؟(طنز)

دسته : اخبار
ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد

آیا با گوشی موبایل افراد می توان در مورد شخصیت آنها اطلاعاتی کسب کرد؟ برای بررسی ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد در این مطلب طنز با هات اپ نیوز همراه باشید.

شخصیت افراد در همه ی ابعاد زندگی آن ها تاثیر گذار است. گوشی موبایل نیز جزو انتخاب های افراد به شمار می رود. در اینجا شاید ما به صورت طنز به بررسی ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد پرداخته ایم، اما در واقع شخصیت افراد در تمام انتخاب های آن ها موثر است.

ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد

1. کاربران سامسونگ

کاربران سامسونگی تمایل دارند در مورد گوشی خود اغراق کنند و همیشه نیز در مورد آیفون صحبت می کنند!

آنها در هر محفلی که وارد می شوند احساس می کنند یکی از نوادگان انیشتین هستند! عاشق کل کل با اپلی ها بوده و علاقه مند به ایجاد طنز در مورد گوشی های آیفون هستند.

زیاد سر به سرشان نگذارید، آنها هنوز بر اثر انفجارهای متعدد نوت 7 دچار موج گرفتگی شده اند!

2. کاربران هواوی

این ها افرادی هستند که برایشان مهم نیست مارک گوشی آن ها چه باشد. آن ها کمترین مقدار پول را پرداخت می کنند تا کیفیت مورد نظرشان را به دست بیاورند. البته بسیاری از آنها مشکل مالی ندارند و تاکید دارند انتخاب هوشمندانه ای کرده اند.

کابران هواوی شاید از گوشی خود راضی باشند اما فکر خرید گوشی جدید هر لحظه به ذهنشان خطور می کند! ولی می توان در موردشان گفت آنها به هیچ عنوان متعصب و غیر منطقی نیستند!

3. کاربران آیفون

بیشتر این افراد کلاس برایشان مهم تر از همه چیز است. بسیاری از آنها خود را تافته ی جدا بافته می دانند در حالیکه از نظر قیمت و لوکس بودن هم اگر حساب کنیم، گوشی هایی وجود دارند که آیفون را قورت می دهند!

به شدت به استیو جابز فقید ارادت دارند و علی رغم انتقاداتی که به محدودیت های آیفون می شود آنها عاشق سادگی و روان بودن iOS هستند!

زیاد نباید با آنها وارد بحث شد زیرا خود را از سهامداران اپل می دانند! پس با آنها بحث نکنید!

ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد

4. کاربران اچ تی سی

این افراد اعتقاد دارند که وقتی بقیه گوشی سامسونگ دارند، آن ها می خواهند خاص باشند، در نتیجه HTC می خرند. آنها شدیدا معتقدند حتی اپل هم از روی اچ تی سی کپی کرده است!

آنها عاشق طراحی های متفاوت اچ تی سی بوده و شدیدا به گوشی خود عشق می ورزند. شخصیت کاربران اچ تی سی بسیار آرام و حساس گزارش شده است!

5. کاربران سونی

این افراد جزو متعصب ترین و تیفوسی ترین کاربران گوشی هستند! آنها سونی را پادشاه دنیای تکنولوژی می دانند. علی رغم طراحی های تکراری اما هنوز گوشی های خود را عاشقانه می پرستند! با آنها بحث نکنید زیرا به هیچ عنوان قانع نخواهند شد!

6. کاربران بلک بری

این افراد مانند خود بلک بری خاص هستند و خاص فکر می کنند. علی رغم رابط کاربری ضعیف سیستم عامل بلک بری آنها بسیار بر سادگی و خاص بودن آن تاکید می کنند!

در هر جایی که می روند احتمال اینکه گوشی دستشان باشد بسیار است، چون همه باید بفهمند آنها طرفدار اپل یا سامسونگ نیستند!

آنها به هیچ عنوان بلک بری پرایو را با آن همه شکوه و قدرت، یک بلک بری اصیل نمی دانند! معتقدند پرایو خون اندروید در رگ هایش جاریست در نتیجه خاص بودن معنایی ندارد!

7. کاربران ویندوزفون

شاید بسیاری از مردم فکر کنند ویندوز یعنی نوکیا و مایکروسافت اما بسیاری از کمپانی های مختلف نیز گوشی های ویندوزی تولید کرده اند.

کاربران ویندوزفون را می توان وفادارترین و مظلوم ترین افراد نامید! زیرا علی رغم پشتیبانی ضعیف مایکروسافت و کمبود برنامه در استور اما آنها صبر کرده و به امید روزهای بهتر هستند.

آنها افرادی منطقی هستند که شاید بتوان به آنها ثابت کرد استور مایکروسافت و اپلیکیشن های ویندوز در مقابل رقبای خود بسیار ضعیف تر است!

ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد

8.  کاربران گوشی های غیر هوشمند

این افراد هر چند گوشی هوشمند ندارند ولی بسیار باهوش هستند زیرا فقط برای تماس و پیام دادن از گوشی خود استفاده می کنند بنابراین وقت خود را در شبکه های اجتماعی تلف نمی کنند.

آنها بسیار خوش برخورد و آرام هستند زیرا هیچ وقت استرس تمام شدن شارژ باطری به سراغشان نمی آید!

سخن آخر

بسیار علاقه مند بودیم شخصیت کاربران تمام گوشی ها را کشف کنیم اما متاسفانه زمان کافی نداریم پس به همین تعداد بسنده می کنیم.

این مطلب بیشتر جنبه ی طنز دارد، اما در واقع شخصیت افراد در انتخاب هایشان تاثیر به سزایی دارد. نظر شما در مورد ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد چیست؟

از این صحبت ها بگذریم، شما در کدام دسته قرار دارید؟ صادقانه پاسخ دهید!

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn ارتباط گوشی موبایل با شخصیت افراد – شما جزو کدام دسته هستید؟(طنز)

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu