following

اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura و شخصی سازی لباس ها در ارتباطات اجتماعی

دسته : اخبار
اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura

همانطور که می دانید واقعیت افزوده در ابتدای راه است اما کاربردهای زیادی برای این تکنولوژی در نظر گرفته شده، بطور مثال اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura می تواند کارهایی که فکرش را هم نمی کنید انجام دهد!

لباسی که به تن می کنید چیزهای زیادی راجع به شما و شخصیتتان می گوید، از عادات و فرهنگتان گرفته تا حالت فعلی روحیتان. یک استارتاپ تصمیم گرفته با استفاده از واقعیت افزوده روش جدیدی برای بروز شخصیت و برقراری ارتباط با دیگران ارائه دهد.

کمپانی Aura که در سال 2016 در لندن تشکیل شد اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura را که یک اپلیکیشن مُد است ارائه داد. با این اپلیکیشن می توانید طرح های هندسی طراحی کرده و آنها را روی لباستان پرینت کنید. این طرح ها قابلیت اسکن شدن و ترجمه شدن به پیام ها و تصاویر شخصی در پروفایل شخص را نیز دارند.

aura_2

اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura یک شبکه ی اجتماعی سیار!

کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنند.

طبق گفته ی Maciej Bialek پایه گذار استارتاپ:

هدف این است که کاربران این موقعیت را داشته باشند که بتوانند با افراد دیگر بدون خجالت آشنا شوند. پیش آمده از کنار شخصی که بنظرتان جذاب بوده گذشته اید اما فرصتی برای صحبت با او نبوده است!

با اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura می توانید این سناریو را تغییر دهید. می توانید کاربران دیگر را در خیابان اسکن کنید، با افراد جدید ارتباط برقرار کرده و آنها را بهتر بشناسید.

در حال حاضر کاربران می توانند طرح هایی با ساختار هندسی طراحی کنند که قابلیت پرینت شدن بر روی تی شرت را دارند. البته برنامه ی کمپانی این است که تنوع لباس ها را بالا ببرد.

اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura در نهایت رسانه ای خواهد شد که به کاربرانش اجازه می دهد به طور کامل لباس های خود را شخصی سازی کنند.

aura_1

 

این کمپانی اعلام کرده بودجه ی دو میلیون دلاری از PIXERS که فروشگاهی آنلاین برای طراحی داخلی سفارشی می باشد دریافت کرده است. این پول برای لانچ ماه نوامبر در لس آنجلس و توسعه بیشتر در بازارهای جدید استفاده خواهد شد.

پیش سفارش لباس های پرینت شده در وبسایت Aura و دانلود اپلیکیشن واقعیت افزوده Aura ماه نوامبر در اپ استور اپل امکان پذیر خواهد بود.

Source: Tech.co

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu