اپلیکیشن واقعیت مجازی Oncomfort به بیماران سرطانی در مدیریت اضطراب کمک خواهد کرد

دسته : پوشیدنی‌ ها

اپلیکیشن واقعیت مجازی Oncomfort برنده ی جایزه ی کمک به بیماران سرطانی برای مدیریت اضطراب از طریق ویژگی های واقعیت مجازی شد.

این کمپانی برنده ی جایزه ی 50000 دلاری در رقابت C3 Prize می باشد که توسط شرکت دارویی Astellas Oncology در کنگره ی سالیانه ی سرطان‌ شناسی یا آنکولوژی در کپنهاگ دانمارک برگزار شده بود.

کمپانی آمریکایی Oncomfort موفق به ساخت اپلیکیشن واقعیت مجازی شده است که به بیماران سرطانی در مدیریت اضطراب قبل و بعد از شیمی درمانی کمک خواهد کرد.

Mathilde یکی از توسعه دهندگان این اپلیکیشن می گوید وقتی از خواهر کوچکتر خودم که مبتلا به سرطان سینه شده بود مراقبت می کردم شاهد استرس و اضطراب بالای او بودم. این فشار و اضطراب تا جایی شدت می گرفت که او دائما می پرسید آیا این درمان ها فایده ای خواهند داشت؟

هدف Oncomfort کمک به بیماران سرطانی و آموزش آنها از طریق واقعیت مجازی و تکنیک های مدیریت استرس است.

این اپلیکیشن در دنیای واقعیت مجازی اطلاعات ساده و قابل درکی را به بیماران ارائه می کند تا بتوانند آرام بمانند، کنترل بیشتری بر روی احساسات خود داشته باشند و مراحل درمانی خود را با اضطراب کمتری پشت سر بگذارند. اپلیکیشن واقعیت مجازی OnComfort

اپلیکیشن واقعیت مجازی Oncomfort و کمک به بیماران سرطانی

به گفته ی مسئول ارشد Astellas Oncology:

با افزایش تعداد بیماران سرطانی در سراسر جهان نیاز به ابزارها و منابع نوآوری بیشتر برای کمک به این بیماران و افرادی که از آنها مراقبت می کنند بیشتر احساس می شود.

جایزه ی C3 Prize برای قدردانی از ایده های خلاقانه و راه حل های متفاوت افرادی که مستقیما از چالش های بیماران سرطانی و افراد مراقب آنها آگاهی دارند طراحی شده است.

اپلیکیشن واقعیت مجازی Oncomfort با استفاده از ویژگی های صوتی خاص خود باعث می شود بیمار برای چند ساعت درد و شرایط سخت درمانی خود را فراموش کند. واقعیت مجازی در بخش های دیگر پزشکی و درمانی نیز کاربردهای خاص خود را دارد.

مدیریت درد، ارزیابی آسیب مغزی و توانبخشی، آموزش شناخت اجتماعی در اوتیسم، مدیریت اختلات شناختی، آلزایمر و همچنین تشخیص بیماری های مختلف نیز از کاربردهای واقعیت مجازی در مراقبت های پزشکی محسوب می شوند.

oncomfort-horiz-fullcolor-web

درک بنیانگذاران اپلیکیشن واقعیت مجازی Oncomfort از مشکلات روانی بیماران سرطانی و نبود منابع کافی برای حمایت از آنها باعث تولید یک محصول مفید و مقرون به صرفه شده است که نه تنها کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد بلکه نرخ زنده ماندن آنها را نیز افزایش خواهد داد. 

Source: venturebeat

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu