following

اپلیکیشن Flychat برای اندروید – تحولی در پاسخ دادن به چند پیام رسان به صورت همزمان

دسته : اپلیکیشن

اگر مشکل کار کردن با چند پیام رسان شما را هم گیج می کند می توانید با استفاده از اپلیکیشن Flychat چند پیام رسان را به هم پیوند بزنید و آنها را به شیوه ای جالب بسته بندی کنید.

با استفاده از اپلیکیشن Flychat چندین پیام رسان به هم متصل می شوند و به صورت حباب های معلق کار شما را راحت تر خواهند کرد.

گوگل ویژگی پاسخ سریع به نوتیفیکیشن ها را در اندروید 7 ارتقا داد. با استفاده از این ویژگی امکان پاسخ دادن سریع تر به نوتیفیکیشن ها فراهم می شود. اما همچنان پاسخ دادن همزمان به چند پیام رسان کاری خسته کننده است.

گاهی مجبور هستید به صورت همزمان با چند پیام رسان کار کنید و دائما بین این اپلیکیشن ها جا به جا شوید یا نیاز دارید بدون ترک یک اپلیکیشن به چند پیام دیگر در سایر اپلیکیشن پاسخ دهید.

تنظیمات اپلیکیشن  Flychat

تنظیمات اپلیکیشن  Flychat ساده بوده و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به این اپلیکیشن اجازه دهید به نوتیفیکیشن های شما دسترسی پیدا کند.

گاهی ظاهر شدن پیام های هر پیام رسان بر روی صفحه ی گوشی واقعا آزار دهنده می شود. اما اپلیکیشن Flychat با بسته بندی کردن اپلیکیشن های پیام رسان از پراکنده شدن نوتیفیکیشن ها بر روی گوشی جلوگیری می کند.

با دریافت هر پیام یک حباب بر روی صفحه ی گوشی ظاهر می شود با ضربه بر روی این حباب چت کامل ظاهر می شود. می توانید پیام ها را بخوانید و از همانجا بدون نیاز به بستن اپلیکیشن ها آنها را پاسخ دهید.

همچون مسنجر فیسبوک هر اپلیکیشن حباب مخصوص خود را می گیرد که به هنگام دریافت پیام جدید بر روی صفحه ظاهر می شود. چندین پیام از هر کدام از اپلیکیشن ها به صورت همزمان ظاهر خواهند شد در حالیکه در فیسبوک برای هر مخاطب یک حباب ظاهر می شود.

اپلیکیشن Flychat در حال حاضر از واتس اپ، تلگرام، Hangouts، لاین، اسکایپ، توییتر، Textra ،Threema، مسنجر فیسبوک و Plus Messenger پشتیبانی می کند.

می توانیداپلیکیشن Flychat را از لینک زیر دانلود کنید. همراهان اندرویدی دقت کنید در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Buttons-05

myket Button K-P256

Source: androidpolice

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu