The best strategy games in 2016

اعتیاد زنان به گوشی – زنان گوشی های خود را به مردان ترجیح می دهند!

دسته : اخبار

زنان وقت بیشتری را صرف گوشی های خود می کنند. وقت گذاشتن بیشتر زنان برای گوشی های خود باعث بی توجهی آنها به مردان شده است. طبق مطالعات انجام گرفته ی جدید در مورد اعتیاد زنان به گوشی زنان گوشی های خود را به مردان ترجیح می دهند.

زنان بیش از 12 ساعت در هفته مشغول چک کردن پیام ها، ایمیل ها و وقت گذرانی در شبکه های اجتماعی هستند. این محققان دریافتند که در دسترس نبودن گوشی برای زنان از وقوع هر فاجعه ی برایشان دردناک تر است.

در دسترس نبودن گوشی باعث ترس، استرس و عصبانیت زنان خواهد شد که در چنین شرایطی مرد رویایی آنها هم کاری از دستش برنخواهد آمد. احتمالا این سئوال پیش خواهد  آمد که زنان بیشتر می توانند آفلاین بمانند یا مردان؟

اعتیاد زنان به گوشی

برای زنان دور ماندن بیش از یک هفته از گوشی آزار دهنده تر و طاقت فرساتر از دور ماندن از مرد مورد علاقه ی آنها است. این تحقیقات نشان دادند زنان حتی اگر در ماه عسل هم باشند استفاده از گوشی را ترجیح می دهند!

به نظر زنان هیچ چیز لذت بخش تر از چک کردن رسانه های اجتماعی و اپلیکیشن های پیام رسان نیست. از هر ده زن نیز یک نفر ایمیل های کاری خود را چک می کند. به نظر می رسد اعتیاد زنان به گوشی ها واقعا دردساز شده است. زنان بیش از مردان در معرض اعتیاد به اسمارتفون ها قرار دارند.

به گفته ی روانشناسی به نام Chireal Shallow: این تعاملات و اعتیاد شدید ما به گوشی ها و چک کردن شبکه های اجتماعی آسیب زیادی به چشم ها خواهد زد.

اعتیاد زنان به گوشی ها

علت اعتیاد زنان به گوشی چیست؟

محققان در حال انجام تحقیقات بیشتر بر روی این موضوع هستند که آیا مشکلات روانی باعث اعتیاد ما به اینترنت و استفاده ی مداوم از گوشی ها می شود یا استفاده ی دائم از این تکنولوژی ها خود باعث بروز آسیب های روانی می شوند.

محقق هلندی پروفسور Jan Buitelaar در این مورد افزود: نیاز به تحقیقات بیشتری در این مورد داریم باید مشخص شود استفاده ی بیش از حد از اینترنت و گوشی ها باعث چه آسیب های روانی شدید یا خفیفی خواهند شد.

براساس تحقیقاتی نیز که قبلا در ژورنال Computers in Human Behaviour به چاپ رسیده بود افزایش استفاده از گوشی باعث تخریب روابط عاشقانه و افزایش افسردگی خواهد شد.

جیمز رابرترز پژوهشگر دانشگاه Baylor در تگزاس در مورد اعتیاد زنان به گوشی گفت: گوشی ها به مانعی در روابط ما با شرکای عشقی تبدیل و شادی های ما را ویران کرده اند.

شما چه فکر می کنید آیا اعتیاد زنان به گوشی در آینده ای نزدیک مشکل ساز خواهد شد؟ آیا اعتیاد به گوشی در بین مردان نیز همین تاثیر را خواهد داشت؟

Source: economictimes

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu