صدای هوش مصنوعی زاکربرگ را بازیگر مرد آهنی اجرا خواهد کرد!

دسته : اخبار

در خبرهای قبل داشتیم که زاکربرگ قصد دارد دستیار هوش مصنوعی مخصوص خود را بسازد. جالب تر اینکه رابرت داونی جونیور بازیگر مرد آهنی صدای هوش مصنوعی زاکربرگ خواهد شد.

این هوش مصنوعی قرار است زاکربرگ را در انجام کارهای خانه و اداره کمک، نیازهای کودکش را به او اطلاع و با کمک هدست واقعیت مجازی فیسبوک آینده ی این کمپانی را برای او ترسیم کند.

زاکربرگ اصلا همسایه ی خوبی نیست او برای ساخت هوش مصنوعی در محله ی خود هم آشوب زیادی به پا کرد.

همانطور که احتمالا می دانید مارک زاکربرگ در آغاز هر سال برای خود اهداف یا بهتر است بگوییم چالش های جدیدی مشخص می کند، مثلا اینکه زبان ماندارین را  یاد بگیرد، فقط گوشت حیوانی را بخورد که خودش کشته است تا بتواند گیاه خوار شود یا هر روز با فرد جدیدی آشنا شود!

رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ

به گفته ی زاکربرگ: این هوش مصنوعی با صدای من آشنا خواهد شد، درها را باز می کند، دمای خانه و نور را تنظیم و موسیقی مورد علاقه ی من را پخش خواهد کرد.

 اوایل امسال بود که زاکربرگ تصمیم گرفت یک دستیار هوش مصنوعی برای خودش طراحی کند مشابه کاری که تونی استارک در آیرون من انجام داد. او در این فیلم صاحب هوش مصنوعی به نام JARVIS بود.

بازیگر مرد آهنی رابرت داونی جونیور و بندیکت کامبریچ بازیگر نقش دکتر استرنج در فیلم Marvel برای صدا گذاری هوش مصنوعی زاکربرگ پیشنهاد شدند.

صدای هوش مصنوعی زاکربرگ به رابرت داونی جونیور رسید

اما طبق خبرهای اخیر رابرت داونی جونیور اعلام کرده است که با کمال میل حاضر است اجرای صدای هوش مصنوعی زاکربرگ را بر عهده بگیرد.

رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ

بازیگر مرد آهنی رابرت داونی جونیور گفت: این کار را انجام می دهد به شرطی که پول آن به پل بتانی پرداخت شود. پل بتانی صدا پیشه ی هوش مصنوعی تونی استارک در هر سه فیلم مرد آهنی و دو فیلم Avengers بود.

آیا یکی از پر درآمدترین بازیگران دنیا رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ دستیار مجازی یکی از بزرگترین کارآفرینان حال حاضر را به خوبی اجرا کرد؟ باید منتظر نتایج هیجان انگیز این همکاری باشیم.

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu