صدای هوش مصنوعی زاکربرگ را بازیگر مرد آهنی اجرا خواهد کرد!

دسته : اخبار

در خبرهای قبل داشتیم که زاکربرگ قصد دارد دستیار هوش مصنوعی مخصوص خود را بسازد. جالب تر اینکه رابرت داونی جونیور بازیگر مرد آهنی صدای هوش مصنوعی زاکربرگ خواهد شد.

این هوش مصنوعی قرار است زاکربرگ را در انجام کارهای خانه و اداره کمک، نیازهای کودکش را به او اطلاع و با کمک هدست واقعیت مجازی فیسبوک آینده ی این کمپانی را برای او ترسیم کند.

زاکربرگ اصلا همسایه ی خوبی نیست او برای ساخت هوش مصنوعی در محله ی خود هم آشوب زیادی به پا کرد.

همانطور که احتمالا می دانید مارک زاکربرگ در آغاز هر سال برای خود اهداف یا بهتر است بگوییم چالش های جدیدی مشخص می کند، مثلا اینکه زبان ماندارین را  یاد بگیرد، فقط گوشت حیوانی را بخورد که خودش کشته است تا بتواند گیاه خوار شود یا هر روز با فرد جدیدی آشنا شود!

رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ

به گفته ی زاکربرگ: این هوش مصنوعی با صدای من آشنا خواهد شد، درها را باز می کند، دمای خانه و نور را تنظیم و موسیقی مورد علاقه ی من را پخش خواهد کرد.

 اوایل امسال بود که زاکربرگ تصمیم گرفت یک دستیار هوش مصنوعی برای خودش طراحی کند مشابه کاری که تونی استارک در آیرون من انجام داد. او در این فیلم صاحب هوش مصنوعی به نام JARVIS بود.

بازیگر مرد آهنی رابرت داونی جونیور و بندیکت کامبریچ بازیگر نقش دکتر استرنج در فیلم Marvel برای صدا گذاری هوش مصنوعی زاکربرگ پیشنهاد شدند.

صدای هوش مصنوعی زاکربرگ به رابرت داونی جونیور رسید

اما طبق خبرهای اخیر رابرت داونی جونیور اعلام کرده است که با کمال میل حاضر است اجرای صدای هوش مصنوعی زاکربرگ را بر عهده بگیرد.

رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ

بازیگر مرد آهنی رابرت داونی جونیور گفت: این کار را انجام می دهد به شرطی که پول آن به پل بتانی پرداخت شود. پل بتانی صدا پیشه ی هوش مصنوعی تونی استارک در هر سه فیلم مرد آهنی و دو فیلم Avengers بود.

آیا یکی از پر درآمدترین بازیگران دنیا رابرت داونی جونیور صدای هوش مصنوعی زاکربرگ دستیار مجازی یکی از بزرگترین کارآفرینان حال حاضر را به خوبی اجرا کرد؟ باید منتظر نتایج هیجان انگیز این همکاری باشیم.

از دست ندهید!

نسخه 4.2 تلگرام با قابلیت‌‌های جدید و متفاوت از راه رسید

اپلیکیشن پیامرسان تلگرام به خاطر تعریف خاصی که از امنیت ارائه داده، موردپسند کاربران قرار گرفته است. در نسخه

ادامه مطلب...
آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu