Pavel Durov

آپدیت گوگل فوتو و امکان تبدیل ویدئو به GIF که نتیجه اش انیمیشن های بامزه خواهد شد

دسته : آپدیت ها
آپدیت گوگل فوتو

گوگل قصد دارد بیشتر از قدرت هوش مصنوعی خود در گوگل فوتو استفاده کند. در آپدیت گوگل فوتو شاهد تغییرات کوچک اما جالبی هستید که مهم تر از همه تبدیل ویدئو به GIF است. در آپدیت سال گذشته نیز امکان به اشتراک گذاری انیمیشن از طریق مسنجرهای واتس اپ و فیسبوک فراهم شده بود.

حالا با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی در گوگل فوتو می توانید عکس ها را اصلاح کرده، خاطرات خود را بیابید و انیمیشن هایی بامزه بسازید که قابل به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده هستند.

در آپدیت اخیر گوگل فوتو تمامی عکس هایی که نیاز به تنظیم دارند در کنار هم قرار خواهند گرفت تا بتوانید به صورت یکجا آنها را تنظیم کنید.

آپدیت گوگل فوتو

تبدیل ویدئو به GIF در آپدیت گوگل فوتو از ویژگی های جدیدی است که می توانید با استفاده از آن با انتخاب لحظاتی خاص از داخل ویدئوها، آنها را به تصاویر متحرک GIF تبدیل کنید. اما متاسفانه باید گفت که انتخاب قطعات مختلف توسط هوش مصنوعی انجام خواهد گرفت.

البته جالب است بدانید اپلیکیشن Motion Stills نیز عکس های لایو آیفون را به GIF تبدیل می کند. پس اگر آیفون دارید این برنامه را هم تست کنید.

تبدیل ویدئو به GIF در آپدیت گوگل فوتو

آپدیت گوگل فوتو

با قابلیت های جدید گوگل فوتو عکس هایی که از مراحل رشد کودک خود به مرور زمان گرفته اید به صورت مرتب و طبق برنامه ی خاصی در کنار هم قرار می گیرند و تمامی لحظات زودگذر نمایش داد می شوند. تمامی عکس های قبلی به صورت ماهیانه آپدیت می شوند تا از هیچ کدام از خاطرات قبلی غافل نشوید.آپدیت گوگل فوتو

آپدیت گوگل فوتو برای iOS  و اندروید در دسترس قرار گرفته است. گوگل فوتو در حال اثبات کردن توانایی های خود با کمک هوش مصنوعی به عنوان بهترین سرویس عکسی است که در حال حاضر می توانید از آن استفاده کنید.

قابلیت های یادگیری هوش مصنوعی گوگل، امکان یافتن عکس های گذشته و دسته بندی کردن ساده ی آنها را فراهم می کند.

تبدیل ویدئو به GIF در آپدیت گوگل فوتو از ویژگی های شاخصی است که اگر امکان انتخاب قسمت های ویدئو کاملا در اختیار کاربر قرار گیرد می تواند بسیار سرگرم کننده و کاربردی باشد.

نظر شما در مورد آپدیت گوگل فوتو و ویژگی هایش چیست؟

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی دقت کنید در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: macworld

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu