following

توستر هوشمند Toasteroid و حک کردن طرح دلخواه شما بر روی نان از طریق اپلیکیشن!

دسته : اخبار
توستر هوشمند Toasteroid

آخرین باری که یک صبحانه جذاب خورده اید کی بوده؟ آخرین باری که با میل و رغبت سر میز صبحانه حاضر شده اید را خاطرتان هست؟ بدون هیچ هیجان و تنوعی روزها سپری می شوند و ما بیشتر علاقه خود را به خوردن صبحانه از دست می دهیم. شاید بعضی روزها هم این وعده ی غذایی مهم را به کل فراموش کنیم. توستر هوشمند Toasteroid برای آغاز یک روز هیجان انگیز به کمک شما آمده است. در ادامه این مطلب جذاب با هات اپ نیوز همراه باشید.

این پروژه چند روزی است که در کیک استارتر پرونده اش با موفقیت بسته شده و در این مدت توانسته از 1967 حامی خود سرمایه ای بالغ بر 187 هزار دلار جمع آوری کند.

توستر هوشمند Toasteroid

اینکه بر روی نان تست طرحی زده شود چیز جدیدی نیست و بارها و بارها محصولات مختلفی برای این منظور به بازار آمده اند اما توستر هوشمند Toasteroid یک توستر عادی نیست. شما با گوشی هوشمند خود می توانید طرح دلخواه خود را روی نان تست حک کرده و داغ داغ تحویل بگیرید.

در توستر هوشمند Toasteroid شما هر طرحی که دوست داشته باشید را می توانید از روی گوشی هوشمند خود سفارش دهید تا بر روی نان چاپ شود. از یک خرس که توسط کودکتان نقاشی شده تا تاریخ روز و آب و هوا، هر آنچه که دوست داشته باشید در این توستر قابل چاپ بر روی نان تست است.

اتصال بین توستر و گوشی هوشمند شما از طریق بلوتوث امکان پذیر است. توستر هوشمند Toasteroid می تواند راهی سرگرم کننده برای ارتباط برقرار کردن با اعضای خانواده و یا حتی دوستان شما باشد.

علاقه مند کردن فرزندان به خوردن صبحانه از طریق چاپ تصویر شخصیت های مورد علاقه ی آنها از این طریق امکان پذیر شده و لذتی بیشتر از قبل از این وعده ی غذایی خواهند برد. ضمن اینکه شما می توانید پیام های معنی داری را از این راه برای کسی که دوستش دارید بفرستید!

توستر هوشمند Toasteroid

یکی از ویژگی های خوب این محصول جذاب نداشتن صفحه ی نمایش روی توستر بوده و همه چیز در گوشی هوشمند شما قابل تغییر است. طبق گفته ی سازندگان این محصول، تمام هدف این کمپانی تحقق نیازهای واقعی مردم و در عین حال سرگرم شدن آنها می باشد.

از دیگر ویژگی های توستر هوشمند Toasteroid سِت شدن آن با دیگر وسایل درون آشپرخانه شماست. توستری ساده و در عین حال مدرن که هر نانی که در آن گرم می شود نرم بوده و از بیرون ظاهری کاملا پخته و قهوه ای دارد.

تفاوت توستر هوشمند Toasteroid با دیگر محصولات مشابه!

توستر هوشمند Toasteroid

اما مهمترین تفاوت توستر هوشمند Toasteroid با دیگر محصولات، استفاده از سیستم هوشمند جدیدی می باشد که به طور منظم به همه جای نان حرارت می دهد و امکان ندارد قسمتی از نان بسوزد و یا اینکه از نظر نرمی تفاوتی با دیگر قسمت ها داشته باشد.

شما می توانید از منو تصویر مورد علاقه خود را انتخاب و یا خودتان شروع به کشیدن نقاشی کنید. یکی از کاربردهای جالب این توستر استفاده از آن برای یادآوری کارهای مهم شما می باشد.

توستر هوشمند Toasteroid

کمپانی سازنده توستر هوشمند Toasteroid در پیامی از تمام حامیان خود تشکر کرده و این مژده را به ساکنان کشورهای مختلف در جهان داده است که سعی خواهند کرد این محصول را در سریع ترین زمان ممکن در تمامی فروشگاه ها موجود کنند تا همگی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

قیمت توستر هوشمند Toasteroid در سایت این کمپانی 169 دلار قید شده است. به نظر می رسد با همه گیر شدن این محصول قیمت آن هم به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند.

همراهان هات اپ نیوز ویدئوی این محصول جذاب را می توانید از زیر مشاهد کنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu