Batlle Bay

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک – پلیس نیویورک با گوشی های لومیا به جنگ جرائم می رود

دسته : اخبار

سال 2014 بود که دپارتمان پلیس نیویورک اعلام کرد که قصد دارد در تلاش های خود برای نوسازی به هر 36000 هزار افسر پلیس خود یک گوشی ویندوزفونی ارائه کند. حال ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک شده است

بعد از دو سال هر 36000 افسر پلیس صاحب یک لومیا 830 (منتشر شده در سال 2014) و لومیا 640 (منتشر شده در سال 2015) شدند که از سیستم عامل ویندوزفون 8.1 بر روی آنها استفاده شده که قبلا با ورود ویندوز موبایل 10 منسوخ شده بودند.

سهم بازار مایکروسافت از شروع کارش هرگز آمار بالایی را به خود اختصاص نداده است. مایکروسافت شروع به اخراج کارکنان این بخش کرد و دارایی های حاصل از خرید فاجعه آمیز نوکیا را نیز به فروش رساند.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

چرا ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک شد؟

پلیس نیویورک می گوید از این تصمیم پشیمان نیست و به نظر این دپارتمان، ویندوزفون امن تر از iOS و اندروید می باشد به همین خاطر ویندوزفون گوشی محبوب پلیس نیویورک شده است.

به طور کلی این دپارتمان معتقد است ویندوزفون به داشتن نیویورکی امن تر کمک خواهد کرد.

برای نخستین بار افسران پلیس نیویورک دارای شماره تلفن و ایمیل هایی هستند که می توانند آنها را به شهروندان بدهند. دسترسی به پایگاه داده های پلیس با یک لمس نیز به معنای حل سریع تر جرم و جنایت است.

بعد از ارائه ی ویندوزفون به افسران پلیس آمریکا افسران قدیمی تر حاضر به استفاده از آنها نبودند و از این می ترسیدند که ردیابی شوند. تعدادی از گوشی ها در فعالیت های روزانه ی پلیس شکستند و از کار افتادند.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

به گزارش CNET پلیس نیویورک قصد دارد تابستان آینده گوشی های جدیدتر با ویندوز موبایل 10 را در اختیار افسران پلیس قرار دهد. گزینه های زیادی برای انتخاب بهتر وجود ندارد و فعلا لومیا 950 و لومیا 950 XL از سیستم عامل جدید استفاده می کنند. گوشی های جدیدتر قابلیت اتصال به دوربین های امنیتی شهر را خواهند داشت.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

مایکروسافت قصد ندارد یک گوشی پرچمدار ویندوزی در سال 2016 ارائه کند. تحلیل گران انتظار دارند سهم کلی اسمارتفون های مایکروسافت تا پایان سال 2016 به 0.5 % برسد.

البته شایعاتی در مورد Surface Phone مایکروسافت وجود دارد که کاربران زیادی را چشم انتظار کرده است اما طبق گزارشات تا اواسط سال 2017 خبری از یک ابر گوشی جدید نخواهد بود.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu