Pavel Durov

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک – پلیس نیویورک با گوشی های لومیا به جنگ جرائم می رود

دسته : اخبار

سال 2014 بود که دپارتمان پلیس نیویورک اعلام کرد که قصد دارد در تلاش های خود برای نوسازی به هر 36000 هزار افسر پلیس خود یک گوشی ویندوزفونی ارائه کند. حال ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک شده است

بعد از دو سال هر 36000 افسر پلیس صاحب یک لومیا 830 (منتشر شده در سال 2014) و لومیا 640 (منتشر شده در سال 2015) شدند که از سیستم عامل ویندوزفون 8.1 بر روی آنها استفاده شده که قبلا با ورود ویندوز موبایل 10 منسوخ شده بودند.

سهم بازار مایکروسافت از شروع کارش هرگز آمار بالایی را به خود اختصاص نداده است. مایکروسافت شروع به اخراج کارکنان این بخش کرد و دارایی های حاصل از خرید فاجعه آمیز نوکیا را نیز به فروش رساند.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

چرا ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک شد؟

پلیس نیویورک می گوید از این تصمیم پشیمان نیست و به نظر این دپارتمان، ویندوزفون امن تر از iOS و اندروید می باشد به همین خاطر ویندوزفون گوشی محبوب پلیس نیویورک شده است.

به طور کلی این دپارتمان معتقد است ویندوزفون به داشتن نیویورکی امن تر کمک خواهد کرد.

برای نخستین بار افسران پلیس نیویورک دارای شماره تلفن و ایمیل هایی هستند که می توانند آنها را به شهروندان بدهند. دسترسی به پایگاه داده های پلیس با یک لمس نیز به معنای حل سریع تر جرم و جنایت است.

بعد از ارائه ی ویندوزفون به افسران پلیس آمریکا افسران قدیمی تر حاضر به استفاده از آنها نبودند و از این می ترسیدند که ردیابی شوند. تعدادی از گوشی ها در فعالیت های روزانه ی پلیس شکستند و از کار افتادند.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

به گزارش CNET پلیس نیویورک قصد دارد تابستان آینده گوشی های جدیدتر با ویندوز موبایل 10 را در اختیار افسران پلیس قرار دهد. گزینه های زیادی برای انتخاب بهتر وجود ندارد و فعلا لومیا 950 و لومیا 950 XL از سیستم عامل جدید استفاده می کنند. گوشی های جدیدتر قابلیت اتصال به دوربین های امنیتی شهر را خواهند داشت.

ویندوزفون محبوب پلیس نیویورک

مایکروسافت قصد ندارد یک گوشی پرچمدار ویندوزی در سال 2016 ارائه کند. تحلیل گران انتظار دارند سهم کلی اسمارتفون های مایکروسافت تا پایان سال 2016 به 0.5 % برسد.

البته شایعاتی در مورد Surface Phone مایکروسافت وجود دارد که کاربران زیادی را چشم انتظار کرده است اما طبق گزارشات تا اواسط سال 2017 خبری از یک ابر گوشی جدید نخواهد بود.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu