Batlle Bay

پلتفرم Zero Code و طراحی اپلیکیشن بدون آگاهی از دانش کدنویسی!

دسته : کسب و کار
پلتفرم Zero Code

هنوز هم افراد بسیاری وجود دارند که می خواهند اپلیکیشن خود را عرضه کنند اما از کدنویسی سر در نمی آورند. اینجاست که استفاده از پلتفرم Zero Code به داد کسب وکارها و استارتاپ های درمانده می رسد و ساخت اپلیکیشن را راحت تر می کند.

اهمیت استفاده از استراتژی های توسعه اپلیکیشن موبایل برای کسب وکار سبب شده است که حتی اشخاص معمولی با مشاغل کاملا متفاوت، از اپلیکیشن برای هماهنگی کارهای خود استفاده کند.

اگرچه بحث و تبادل نظر پیرامون طراحی اپلیکیشن ساده به نظر می رسد اما دنیای برنامه نویسی اندروید و iOS برای تولید و طراحی اپلیکیشن پیچیده تر از این است که هر فرد مبتدی بدون آگاهی از دانش کدنویسی دست به طراحی اپلیکیشن بزند.

آینده ی اپلیکیشن ها هم با توجه به آن چه که در بازار اپلیکیشن ها می گذرد و رقابت تنگاتنگی که وجود دارد مشخص است: تبحر و زبردستی طراحان در استفاده از کدها باید بیشتر شده و نگاه ریزبینانه تری به روند طراحی و تولید اپلیکیشن داشته باشند.

پلتفرم Zero Code

اگرچه هنوز هم برنامه نویسان و طراحان نتوانسته اند خود را با این ابزارها تطبیق دهند اما اهمیت استفاده اپ ساز هایی مثل پلتفرم Zero Code با رویکرد کاربرد حداقلی کدها در اپلیکیشن، راه اندازی سریع تر و هزینه های تولید کمتر، روندی افزاینده داشته است.

مزایای استفاده از اپلیکیشن سازها نسبت به استخدام برنامه نویس و برنامه نویسی سفارشی به لحاظ هزینه و زمانی که صرف می شود بسیار است.

اگر شما هم دغدغه ی طراحی اپلیکیشن را دارید اما یک خط هم کدنویسی نمی دانید توصیه می کنیم با پلتفرم Zero Code و فواید استفاده از آن در پست امروز هات اپ نیوز آشنا شوید.

معرفی پلتفرم Zero Code برای طراحی اپلیکیشن

what is zero code app developer for app design

اپلیکیشن ساز ها جایگزین شیوه های سنتی طراحی و عرضه اپلیکیشن شده اند و پلتفرمی مستقل برای برندسازی با اپلیکیشن موبایل بدون نیاز به کدنویسی هستند.

سرعت طراحی اپلیکیشن با این پلتفرم ها و توسعه ی ساده و بی دردسر، حرکتی انقلابی در حوزه ی اپلیکیشن های موبایل بود. این انقلاب ابزاری برای تحقق سریع اهداف توسعه دهندگان موبایل بوده و آن ها را از این سرعت عمل شگفت زده کرده است.

معرفی پلتفرم Zero Code

پلتفرم zero code ساخت اپلیکیشن را برای کسانی که مهارتی در برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن موبایل ندارند آسان کرده است. با این که راز دانلود اپلیکیشن های موفق طراحی و شیوه ی کدنویسی آن است که سبب تمایز توسعه دهندگان اپلیکیشن می شود اما پلتفرم Zero Code شیوه ی ارزان قیمت تری برای تولید اپلیکیشن هایی است که اتفاقا به جهات ساختاری مقبول اپ استور ها هستند.

پلتفرم Zero Code

آنچه پلتفرم zero code را متمایز می کند

یکی از نکاتی که هر توسعه دهنده قبل از انتشار برنامه خود باید بداند طراحی رابط کاربری استاندارد برنامه است. در حالی که اغلب اپلیکیشن سازهای موجود مدعی هستند کدهای آماده ای برای طراحی رابط کاربری اپلیکیشن معرفی می کنند پلتفرم zero code بدون یک خط کدنویسی و تنها با استفاده از یک کلیک ساخت اپلیکیشن را ممکن کرده است.

مزایای استفاده از اپلیکیشن ساز ها

برخی تصور می کنند اپلیکیشن ساز ها ساختاری واحد دارند و تمام برنامه ها را به یک شکل طراحی می کنند. اما بر خلاف تصور آن دسته از کاربران، با استفاده از اپ ساز ها می توانید بخش های مورد نیاز خود را در یک اپلیکیشن تنظیم کنید.

اپلیکیشن سازها عمدتا رایگان هستند و نحوه ی استفاده از آن ها ساده است. تنها با چند کلیک اپلیکیشن شما قابل نصب خواهد بود.

نحوه ی ساخت اپلیکیشن با استفاده از پلتفرم zero code

برنامه نویسی اپلیکیشن در سه سوت امکان پذیر است: ایده پردازی، طراحی و انتخاب بخش های دلخواه و نهایتا ساخت برنامه.

کاربران بدون استفاده از نرم افزار خاصی از یک کتابخانه ی از پیش طراحی شده جلوه های دلخواهشان را انتخاب می کنند.

پلتفرم Zero Code

چرا از پلتفرم zero code استفاده کنیم؟

به نظر می رسد که با استفاده از پلتفرم zero code بازار جدیدی علی الخصوص برای استارتاپ های نوپا و کسب وکارهای کوچک ایجاد می شود.

کلیدی ترین موضوعی که در استفاده از پلتفرم zero code وجود دارد کاهش سرمایه گذاری و صرفه جویی در هزینه ها می باشد. یکی از دلایل موفقیت محبوب ترین توسعه دهندگان موبایل حفظ سرمایه و جلوگیری از هدررفت آن در طول فعالیت می باشد.

پلتفرم zero code و حفظ سرمایه

یکی از بزرگ ترین چالش ها در استفاده از اپلیکیشن، نگهداری، بروزرسانی، رفع باگ و هزینه های زیرساختی آن بوده و تامین این هزینه ها نیازمند بودجه های هنگفتی است که مستلزم حضور یک سرمایه گذار قوی می باشد.

پلتفرم Zero Code چرخه ی تعمیر و ساخت اپلیکیشن را تنها با چند کلیک کوتاه تر می کند.

پلتفرم zero code قهرمان است

همان طور که گفته شد استفاده از پلتفرم Zero Code شما را از کدهای سفارشی بی نیاز می کند. علاوه بر پلتفرم Zero Code دپارتمان جهانی IT مشغول بررسی استراتژی های دیگری برای توسعه ی اپلیکیشن های موبایل است که بدون نیاز به سرمایه گذاری و تنها با چند کلیک بتواند اپلیکیشن های مبتنی بر وب، اندروید و iOS را تولید کند.

به نظر می رسد که پلتفرم zero code در حکم یک قهرمان است که مسیر را برای پیشرفت های بعدی در این زمینه هموار کرده است.

پلتفرم Zero Code

اپلیکیشن ساز یا برنامه نویسی سنتی؟

حتی اگر با روی کار آمدن پلتفرم Zero Code در هزینه ها صرفه جویی شود و کاربران ساده تر اپلیکیشن خود را طراحی کنند اما باز هم نمی توان از برنامه نویسی سنتی غافل بود.

بسیاری از استارتاپ های موفق اپلیکیشنی نظیر استارتاپ اپلیکیشن Centric با برنامه نویسی های سفارشی معروف شده اند و هزینه های زیادی نیز برای کدنویسی اختصاصی آن ها صرف شده تا به این شهرت دست یافتند.

معایب استفاده از اپلیکیشن ساز ها

اپلیکیشن ساز ها ابعاد منفی هم دارند. پیکره بندی و مدل سازی این پلتفرم ها به آموزش گسترده ای نیاز دارد و زمان زیادی می طلبد تا استفاده از آن ها بین مردم اصطلاحا جا بیفتد

از طرفی پیدا کردن فردی ماهر و کارآزموده که با رویکرد جدید دپارتمان IT یعنی حداقل کدنویسی بتواند اپلیکیشن طراحی کند مشکل است و در این مواقع  استفاده از پلتفرم Zero Code منطقی تر خواهد بود.

نمونه ای از استفاده ی پلتفرم Zero Code را می توانید در سایت terragotech ببینید.

پلتفرم Zero Code

 

سخن آخر:

در صورتی که استارتاپ تازه ای را راه اندازی کرده اید توصیه می کنیم از اپلیکیشن ساز ها استفاده کنید. کسب وکارهای بزرگی که بودجه های لازم را دارند می توانند طراحی اپلیکیشن خود را به صورت چند منظوره، با نوآوری های مختلف و کاملا اختصاصی انجام دهند.

تجربه و نظر شما؟

تا به حال از پلتفرم های آماده ای نظیر پلتفرم Zero Code استفاده کرده اید؟ آیا برای طراحی اپلیکیشن مناسب هستند؟ تجربیات خود را مطرح کنید.

source: appstechnews

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

4 commentsOn پلتفرم Zero Code و طراحی اپلیکیشن بدون آگاهی از دانش کدنویسی!

 • سلام
  ممنون از سایت بسیااااررر عالیتون
  میخواستم بدونم چه جوری میتونیم به این پلتفرم دسترسی داشته باشیم؟؟
  سایت خاصی داره؟؟
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون.

 • با سلام و عرض ارادت
  جطور باید و از کدام لینک میشه اکانت ایجاد کرد؟؟

  terragomagic.com/login
  اینجا هیج sign up وجود نداره!!؟

  • سلام و عرض احترام . باید برای خرید بهشون درخواست بدید. در قسمت buy online و بعد قسمت مربوط به Terragp Magic رو پیداکنید و با وارد کردن اطلاعات خودتون Quote-Request رو بزنید.

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu