کفش های Virgin America برای تجربه ی یکی از پروازهای فرست کلاس با قابلیت نمایش فیلم!

دسته : پوشیدنی‌ ها

این هفته کفش های جالبی عرضه شدند که علی رقم ظاهر نه چندان معمول، بسیار سبک بوده و کارکردهای جالبی دارند. با پوشیدن کفش های Virgin America تجربه ی یکی از پروازهای فرست کلاس Virgin America را خواهید داشت.

این کفش ها محصول Eleven Inc هستند و از چرم ایتالیایی سفید رنگ درست مثل صندلی های فرست کلاس ویرجین آمریکا ساخته شده اند.

از ویژگی های این کفش می توان به یک هات اسپات وای فای، چراغ های ال ای دی نمایش خلق و خوی شخص، پورت متصل به USB برای شارژ گوشی تا سه ساعت، یک سگگ کمربند هواپیما و حتی یک صفحه نمایش ال سی دی کوچک برای تماشای فیلم اشاره کرد.

احتمالا این همه خلاقیت و نوآوری شما را هم ذوق زده کرده است تا جایی که از خود می پرسید کفش های Virgin America به چه دردی خواهند خورد؟

virgin-america

درآمد حاصل از فروش این کفش ها به موسسه ی خیریه ای به نام Soles4Souls که برای افراد نیازمند کفش و لباس تهیه می کند اهدا خواهد شد.

کفش های Virgin America با قابلیت شارژ گوشی

کفش های Virgin America

در حال حاضر فقط یک جفت از کفش های Virgin America ساخته شده و با قیمت چند هزار دلاری در eBay به مزایده گذاشته شده اند. مطمئنا ایده ی ساخت کفش هایی برای تجربه پروازهای فرست کلاس ایده ی عجیبی است مخصوصا اگر به اهداف خیریه اختصاص داده شود.

اما ترکیب جالب مد و تکنولوژی کالای منحصر به فردی را بوجود آورده اند که خیلی ها حاضر به خریدن آن خواهند شد. مطمئن باشید اگر به دنبال خاص بودن هستید این کفش ها به گفته ی سازنده آن از آنهایی خواهند بود که هیچکس به جز شما آنها را نپوشیده است!

Mike McKay مسئول ارشد ساخت این کفش ها می گوید:

کفش های Virgin America مطابق با مد بوده و پیچیدگی های خاص خود را دارد. ما قصد داشتیم با ارائه ی ایده ای متفاوت مخاطبان خاصی را هدف بگیریم و ویژگی های خطوط هوایی را به شیوه ای متفاوت به نمایش بگذاریم که به هدف خود یعنی جلب توجه رسیدیم.

نظر شما در مورد پوشیدن کفش های وای فای دار با قابلیت نمایش ویدئو چیست؟

ویدئو مربوط به کفش های Virgin America را از زیر تماشا کنید:

Source: mashable